Gönderen Konu: Avicenna Saç Ekim Merkezi Esenler 4600 greft-Yüksel Bey-06/07/2017-3000TL  (Okunma sayısı 45719 defa)

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
merhabalar ben cuma günü ektirdim 4600 greif yüksel bey , donör bölgem sizinki ile hemen hemen aynı epey sabırlı bir dönem beni bekliyr sanırım :) , yüksel beyin ekim esnasındaki ve sonrasındaki ilgi ve alakası nasıldı sizce ?

Ekim.anında ve sonrasında gayet sıcak kanlıydı. sorularıma da yanıt verdi. Ancak malesef donör alanı belki yüz kişiye yorumlattım. Kapanacak bile.olsa çok hırpalamış dedi. Zaten resimlerden de anlaşılıyor sağ tarafımda malesef işçilik hatası mevcut. Donördeki sorundan ekimi göremedim bile ama ekimde 50.gündeyim henüz bir değişiklik yok. umarım ölü doğum.olmaz

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sol donorunuz kulak ustleriniz iyi toparlamis sag donor ise eski haline gore iyi toparlamis ve toparlamaya devam ediyor icinizi ferak tutun siz sag kulak ustunde yeni cikislar gozlemliyor musunuz

sol donörümde gelişme olmasa bile bu halinden oldukca memnunum ancak sağ taraf henuz istediğim seviyeye gelmedi. Ekim anından sonra donör alanda neden geç çıkış oluyor orayı anlamadım. Sonućta alınan köklerin yerine yenisi gelmiyor. Ordaki kalan köklerde de normal uzamasi lazim ama biraz içine mi kapanıyor noluyorsa. Sonradan sonradan donörden saç çıkıyor azar azar. tabi bu iyi bir şey

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Miktomotorla greftler deri dokulariyla beraber alindigi icin diger saglam saclariniz kendini korumaya aliyor ve mikromotor tahribiyle donorde sok dökülmeler oluyor diye okumuştum bir yerde sebebi bu olsa gerek

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Miktomotorla greftler deri dokulariyla beraber alindigi icin diger saglam saclariniz kendini korumaya aliyor ve mikromotor tahribiyle donorde sok dökülmeler oluyor diye okumuştum bir yerde sebebi bu olsa gerek

Bunu bilmiyordum. Teşekkürler

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunun sebebi yuksek devir ve isi aceleye getirip duzensiz davranmaktan kaynaklaniyor aranamed gibi bazi kurumlar grefti hunharca aldiklari icin donorden almayi unuttuklari greftlerin bile daha sonra döküldüğü ne sahit oldugumuz ekimleri gördük

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunun sebebi yuksek devir ve isi aceleye getirip duzensiz davranmaktan kaynaklaniyor aranamed gibi bazi kurumlar grefti hunharca aldiklari icin donorden almayi unuttuklari greftlerin bile daha sonra döküldüğü ne sahit oldugumuz ekimleri gördük

3 kişi 8 saatte aldı ve benden sonra da önce de benimle birlikt de başka müşteri yoktu. Bence bu biraz da ustalıkla alakalı. Ekim öncesi donörden greft hesaplaması sonrası öncesi durumları biraz olsun daha iyi hesaplanmalı

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
3 kisi 8 saatte donorunuzden greft almamistir sanirim sizin ekiminiz komple 8 saat sürmüştür bu arada tabiki ustalik ve planlama cok cok onemli

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
3 kisi 8 saatte donorunuzden greft almamistir sanirim sizin ekiminiz komple 8 saat sürmüştür bu arada tabiki ustalik ve planlama cok cok onemli

tabiki toplam ekim 8 saat sürdü. Ama zaten ortalama süresi budur her yerde. önümde arkamda sağımda solumda beni ya da ekim yapanları bekleyen acele ettirecek bir şey de yoktu. Onu kast ettim

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
60.gün yani 2.ay tamamlandığında tepe donör ve ön bolge

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Umarım donörünün kısa zamanda toparlar...
Şu ekim merkezleri niye donörü bu kadar hırpalarlar.
3500'den sonrasık kesinlikle ikinci bi ekimde ekilmeli.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Umarım donörünün kısa zamanda toparlar...
Şu ekim merkezleri niye donörü bu kadar hırpalarlar.
3500'den sonrasık kesinlikle ikinci bi ekimde ekilmeli.

Bizim cahilliğimize geldi. aslına bakarsanız. ekim yapan adama da dedim benim donor saglam kalsin gerekiyorsa 1000 greft olsun dedim. Ama resmen biçtiler. Her aradığımda da 1 ay sonra toparlanacak dediler. Çok şkür biraz toparlandı ama hala tam istediğim gibi değil. Siz siz olun kendinizi sağlam ellere teslim edin

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Olmadi sakaldan donore ekim yaptirirsiniz

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
107.gün

eraybilgin6129

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vallahi eskiye nazaran iyi toparlamış maşallah gözün aydın bence

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ilk zamanlara göre muazzam bir gelişme var ekim bölgesinde. iyi gidiyor. dönor bölgesi hala sıkıntılı ama güzel toparlamış. önümüzdeki süreçte iki bölge de daha iyi olacaktır.

Facebook Twitter Instagram