Gönderen Konu: Avicenna Saç Ekim Merkezi Esenler 4600 greft-Yüksel Bey-06/07/2017-3000TL  (Okunma sayısı 45717 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Burada paylaşılan bilgilerin yarısına sahip insanlar Ekim merkezi açıp 4 ay sonrasına Ekim tarihi veriyor... seni forum donanım paklar dostum. Hergün paylaş dur , günlük yorumlarlar senin enseyi.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
36.gün

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Burada paylaşılan bilgilerin yarısına sahip insanlar Ekim merkezi açıp 4 ay sonrasına Ekim tarihi veriyor... seni forum donanım paklar dostum. Hergün paylaş dur , günlük yorumlarlar senin enseyi.

Yemeyin beni sitenin hangi firmalara uşaklık ettiğini azbuçuk dikkatli okuyanlar anlar. Açıktan reklam olmasın diye onlarca reklam geçiyor sitede. Forum donanımda burdan daha gerçek insanlar vardıre eminim

Hangi sitenin hangi firmaya uşaklık ettiğini az buçuk dikkatli olan Ve beyni olan herkez anlar.. umarım paylaşım yaparak site üyelerinin tecrübelerinden istifade etmek istrdiginiz bu forumun amacınıda idrak etmişsinizdir.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
44.gün donör alan

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
44.gün

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
44

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim yapan merkezle görüştünüzmü, yaptıkları bir yorum varmıdır?

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam benden sana tavsiye donoru haftalık ya da aylık çekil at. Artık akışına bırakmayı dene psikolojini bozmuşsun. Zamanla duzelecektir

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

ekim yapan merkez kesinlikle düzelecek diyor. yalnız 2 3 ayı bulur diyor. 44. gündeyim.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam benden sana tavsiye donoru haftalık ya da aylık çekil at. Artık akışına bırakmayı dene psikolojini bozmuşsun. Zamanla duzelecektir

Kardeşim ben günlük gelişimini izlemek için çekiyorum. siteye de silinmediği için atıyorum. Girip bakmak ya da bakmamak ya da yorum yapmak üyelere kalmış. zorunlu değil ki?

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

ekim yapan merkez kesinlikle düzelecek diyor. yalnız 2 3 ayı bulur diyor. 44. gündeyim.

Bende 11 gün gün geriden geliyorum. Benim donörde de sıkıntı var. Kontrol için gittiğimde kamereyla bakıldı. Düzelme için çok gerekli olan olan kanlanmayı kendimde gördüm ekrandan. Ayrıca ekranda alttan yeni çıkışlarında geldiğini ekrandan izledim. Tavsiyem argan yağı kullanmanız. 1 haftadır kullanıyorum durum %50 fark etti.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Bende 11 gün gün geriden geliyorum. Benim donörde de sıkıntı var. Kontrol için gittiğimde kamereyla bakıldı. Düzelme için çok gerekli olan olan kanlanmayı kendimde gördüm ekrandan. Ayrıca ekranda alttan yeni çıkışlarında geldiğini ekrandan izledim. Tavsiyem argan yağı kullanmanız. 1 haftadır kullanıyorum durum %50 fark etti.

benim cildim çok yaģlı argan yağı sivilce yapar. şimdilik sadece biotin kullanıyorum. 11 günün resimlerini görseniz benimki çok daha kötüydü. yüzde elli toparlayacağından emin olun.

zlate1982

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
50.Gün. Bundan sonraki paylaşım 90.günde yapacağım

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sol donorunuz kulak ustleriniz iyi toparlamis sag donor ise eski haline gore iyi toparlamis ve toparlamaya devam ediyor icinizi ferak tutun siz sag kulak ustunde yeni cikislar gozlemliyor musunuz

00cem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
merhabalar ben cuma günü ektirdim 4600 greif yüksel bey , donör bölgem sizinki ile hemen hemen aynı epey sabırlı bir dönem beni bekliyr sanırım :) , yüksel beyin ekim esnasındaki ve sonrasındaki ilgi ve alakası nasıldı sizce ?

Facebook Twitter Instagram