Gönderen Konu: Dr. Muttalip KESER | 1330 + 400 Greft | 24.12.2016 - 4.5.2018  (Okunma sayısı 107012 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip KESER | 1330 + 400 Greft | 12.2016 - 05.2018
« Yanıtla #271 : 22 Ağustos 2018, 16:52:23 »
Bunun ayarında ama 10 misli hızlı ve seri eken ve aynı zamanda bunun onda biri kadar fiyata saç ekebilecek alternatifler varsa duyalım arkadaşlar çok makbule geçer.

Soruyu şöyle sormalı;
Bu tekniği kullanan kaç merkez var?
-cevap “benim bildiğim
keser hocadan ayrılma bir arkadaş var
Hlc var
Z.kul var(z.kul Micromotor kullanıyor)

Zaten kul hoca nın dışındakiler kesere yakın fiyatlarda
Kul hocada 10katı hızlı ve çok ucuza ekmiyor.

Zaten alternatif olsa emin ol kimse bu paraları vermez idi..

hızlıamakel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #272 : 22 Ağustos 2018, 21:34:12 »
Soruyu şöyle sormalı;
Bu tekniği kullanan kaç merkez var?
-cevap “benim bildiğim
keser hocadan ayrılma bir arkadaş var
Hlc var
Z.kul var(z.kul Micromotor kullanıyor)

Zaten kul hoca nın dışındakiler kesere yakın fiyatlarda
Kul hocada 10katı hızlı ve çok ucuza ekmiyor.

Zaten alternatif olsa emin ol kimse bu paraları vermez idi..

Ben şu an tatildeyken bu foruma üye oldum birader sebebini anlatsam gülersin  :) burası belekte  lüks bir otel hadi adınıda yazayım regnum  carya .kaç gündür burda saç ekim mağduru göre göre içim bir fena oldu gördüğüme direkt daldım sordum dinledim adamları,çoğu yabancı ve kendi ülkelerinde  yaptırmış  ,çıkardığım sonuç adamlar parayı basmasına rağmen sonuç alamadıklarına göre bu işi iyice araştırıp emin olmak oldu.biraz araştırınca bu foruma ve muttalip keser ismine ulaştım .
Ama şimdi bakıyorumda onda ektirebilme ihtimalim yok hem alan çok fazla hemde fiyat çok pahalı,şimdi sen diyorsunki bundan başka yok aynı ayarda bulamazsın falan ,bende diyorum ki bu ülkede yüzlerce saç ekim yeri var hiçmi bunun ayarında hızlı ve ucuz eken yok ,söylediklerin hiç mantıklı gelmedi ,tekniği falan o kadar detaylı bilmiyorum ama mutlaka bir sürü alternatif vardır ,ayrıca bu muttalip keserin ekimlerini siteden biraz inceleyince bana pazarlama taktiği gibi geldi ,azıcık alana kim ekse bence aşağı yukarı sonuç bunlar gibi olur bence adam bilinçli olarak çok saç ekmiyor her malın bir alıcısı var hesabı.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #273 : 22 Ağustos 2018, 21:41:32 »
Ben şu an tatildeyken bu foruma üye oldum birader sebebini anlatsam gülersin  :) burası belekte  lüks bir otel hadi adınıda yazayım regnum  carya .kaç gündür burda saç ekim mağduru göre göre içim bir fena oldu gördüğüme direkt daldım sordum dinledim adamları,çoğu yabancı ve kendi ülkelerinde  yaptırmış  ,çıkardığım sonuç adamlar parayı basmasına rağmen sonuç alamadıklarına göre bu işi iyice araştırıp emin olmak oldu.biraz araştırınca bu foruma ve muttalip keser ismine ulaştım .
Ama şimdi bakıyorumda onda ektirebilme ihtimalim yok hem alan çok fazla hemde fiyat çok pahalı,şimdi sen diyorsunki bundan başka yok aynı ayarda bulamazsın falan ,bende diyorum ki bu ülkede yüzlerce saç ekim yeri var hiçmi bunun ayarında hızlı ve ucuz eken yok ,söylediklerin hiç mantıklı gelmedi ,tekniği falan o kadar detaylı bilmiyorum ama mutlaka bir sürü alternatif vardır ,ayrıca bu muttalip keserin ekimlerini siteden biraz inceleyince bana pazarlama taktiği gibi geldi ,azıcık alana kim ekse bence aşağı yukarı sonuç bunlar gibi olur bence adam bilinçli olarak çok saç ekmiyor her malın bir alıcısı var hesabı.

Ben kendim ektirdim Muttalip Hoca'ya iki defa ve emin ol Turkiye'deki ekimciler arasinda pazarlama konusunda bu kadar zayif olan ekimci ya vardir ya yoktur :)

Cok yenisin sen belliki sac ekimi konularinda. Daha bayagi cok arastirman ve bilgilenmen gerekiyor :)

Kolay gelsin.

hızlıamakel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #274 : 22 Ağustos 2018, 22:21:42 »
Ben kendim ektirdim Muttalip Hoca'ya iki defa ve emin ol Turkiye'deki ekimciler arasinda pazarlama konusunda bu kadar zayif olan ekimci ya vardir ya yoktur :)

Cok yenisin sen belliki sac ekimi konularinda. Daha bayagi cok arastirman ve bilgilenmen gerekiyor :)

Kolay gelsin.

Neden iki defa ektirdin biraz enterasan değilmi manalı buldum ben biraz ama sen  diyorsunki memnunum bize söyleyecek laf kalmaz.
Muttalip keser pazarlamadan anlamıyor diyorsun ama yanılıyor olabilirsin birader.tüm dünyada sermaye sahipleri artık anladı ne varsa küçük işte var diğer sektörlerle sağlığı kıstas yada mukayese etmek olmaz ama durum böyle .adam hem butik çalışıyor hem müşteri sıkıntısı yok bir taşla iki kuş temiz iş hesap derdi yok ,kazanılan aylık meblağ ham gidersiz üstelik ,bence harika bir pazarlama stratejisi ama işini iyi yapıyorsa insanlar giden paraya amenna diyorsa takdir etmek lazım.
Kaya kardeşim dediklerini harfiyen uygulayacağım  araştıracağım gerçektende bu ekim mevzusunu ama bana bu muttalip keser mevzusundan direkt başlamak biraz ağır geldi,dediğim gibi alternatiflere bakacağım artık ama slocer nickli arkadaş biraz hevesimi kırdı.sanki muttalipten başka yokmuş gibi yazması tuhaf geldi baktım adam bayağı bu sitenin aktif üyelerinden biri ,kestirdi attı resmen alternatif yokmuş gibi çok ilginç.çokmu zor üç beş isim vermek alternatif olarak bari onlara yoğunlaşalım.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #275 : 22 Ağustos 2018, 22:48:32 »
Neden iki defa ektirdin biraz enterasan değilmi manalı buldum ben biraz ama sen  diyorsunki memnunum bize söyleyecek laf kalmaz.
Muttalip keser pazarlamadan anlamıyor diyorsun ama yanılıyor olabilirsin birader.tüm dünyada sermaye sahipleri artık anladı ne varsa küçük işte var diğer sektörlerle sağlığı kıstas yada mukayese etmek olmaz ama durum böyle .adam hem butik çalışıyor hem müşteri sıkıntısı yok bir taşla iki kuş temiz iş hesap derdi yok ,kazanılan aylık meblağ ham gidersiz üstelik ,bence harika bir pazarlama stratejisi ama işini iyi yapıyorsa insanlar giden paraya amenna diyorsa takdir etmek lazım.
Kaya kardeşim dediklerini harfiyen uygulayacağım  araştıracağım gerçektende bu ekim mevzusunu ama bana bu muttalip keser mevzusundan direkt başlamak biraz ağır geldi,dediğim gibi alternatiflere bakacağım artık ama slocer nickli arkadaş biraz hevesimi kırdı.sanki muttalipten başka yokmuş gibi yazması tuhaf geldi baktım adam bayağı bu sitenin aktif üyelerinden biri ,kestirdi attı resmen alternatif yokmuş gibi çok ilginç.çokmu zor üç beş isim vermek alternatif olarak bari onlara yoğunlaşalım.

Keserin alternatifi yok bu konuda sabit fikirliyim. İyi eken yerler varmı? Tabiki var. Sitede zaman geçir zamanla anlayacaksın demek istediklerimi

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #276 : 23 Ağustos 2018, 00:55:44 »

şimdi biz sana isim veremeyiz doğru olmaz, sen bize 3-4 isim verirsen aralarında yorum yapabiliriz, türk forumları ve yabancı forumlarda araştırma yapabilirsin muttalip hoca kendi ektiği için ve arkadan güzel kalın greftleri seçtiği için çok fazla açık alan ekimi göremezsin. 3000bini geçtiğini görmedim onuda 1 haftaya yayıyor

Türkiyede yurtdışından daha fazla güzel ekimci  var, tabi kasapta burda baya var. Ama en kasabı bile fabrika gibi çalıştığı için çok aşırı mahvetmiyolar artık insanları ilk ekimleri değilsen ordaki çalışanların çok kötü sonuç almazsın ama kötü sonuç alabilirsin,
1 sene araştırsan eğer acele etmiyorsan yine bir isimde karar veremezsin öyle birşey bu saç ekimi, doktora bakıyor fakat bir zaman sonra senin saçların kalınlığından kan akışına kadar herşey sonuca etki ediyor. Mesela saç dökülmesi durmadan ekim yaptırırsan 5-10sene sonra komik bir görüntüye sahip oluyosun.

kral344

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #277 : 23 Ağustos 2018, 14:20:36 »
sac dökülmesinin durup durmadiginin veya nezaman durma ihtimalinin oldugunu gözlem disinda anlamanin bir yolu varmi?

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #278 : 23 Ağustos 2018, 18:23:48 »
Hocam gözlem dışında  başka türlü maalesef anlayamazsınız. Gözlem derken saçlarınızın ne kadar döküldüğü değilde minyaturizasyon denilen sürece tâbi olup olmadığı önemli. En güzel gözlem saçı aynı uzunluk, açı ve ışıkta fotoğrafını çekip 6 ayda bir karsilastirmaktır.

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #279 : 24 Ağustos 2018, 15:23:07 »
Keserin alternatifi yok bu konuda sabit fikirliyim. İyi eken yerler varmı? Tabiki var. Sitede zaman geçir zamanla anlayacaksın demek istediklerimi

Neye göre alternatifi yok güzel börek açmak için illa bir avuç unmu karmak lazım yapmayın hocam söylediklerini okuyan gerçek zannedecek .ekimleri iyi güzel olsada ektiği saçlar büyük oranda çıksada çok dar bir kitleye hitap ediyor oda çizgi ekimi gereksinimi olanlar ,birde ona gelen vakaları kim ekse aynı sonucu alır belki biraz daha fazla greft ekmek zorunda kalır hani muttalip keserin çıkma oranı 90 sa onunkide 60 olsun 500 fazla greft ektimi aradaki fark kapanır ,siz burda muttalip keseri hindu ineği gibi yapmışsınız hayret ediyorum gerçekten.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #280 : 24 Ağustos 2018, 15:41:27 »
Neye göre alternatifi yok güzel börek açmak için illa bir avuç unmu karmak lazım yapmayın hocam söylediklerini okuyan gerçek zannedecek .ekimleri iyi güzel olsada ektiği saçlar büyük oranda çıksada çok dar bir kitleye hitap ediyor oda çizgi ekimi gereksinimi olanlar ,birde ona gelen vakaları kim ekse aynı sonucu alır belki biraz daha fazla greft ekmek zorunda kalır hani muttalip keserin çıkma oranı 90 sa onunkide 60 olsun 500 fazla greft ektimi aradaki fark kapanır ,siz burda muttalip keseri hindu ineği gibi yapmışsınız hayret ediyorum gerçekten.

Güzel güzel okursan mesajları anlarsın kim Hindu ineği kim değil.
En iyi keser Eker daha iyisi yok diye bir mesaj yazmadım.
Alternatifi yanı ikamesi Yok yazdım çünkü bu tekniği yapan 4 yer var  Türkiye’de. 1 i kendisi diğeri yanından ayrılma Dr.kaan Pekiner  (2,5 Euro/greft), diğeri HLC (2,5 Euro/greft) bir diğeri ise kul hoca ( kendisi alımı manuel yapmıyor)
En iyi ekimi keser yapar alternatifi Yok demedim, ama bu teknikte bir ekim istiyorsanız ( maalesef bu teknikte günde 3000-5000 greft mümkün değil) , manuel alım yapılsın istiyorsanız yaptırabileceğiniz alternatif yok. En azından Türkiye de.
Başka yerde yaptırırsanız sonuç alamazsınız, en iyi keser Eker de yazmadım hatta iyi ekim yapan yerler var biraz araştırırsan ulaşırsın diye ekledim.

Şimdi bir ekleme daha yapayım, keser hoca alımdan Ekim’ine kadar her aşamasını tek başına yaptığı İçin (maalesef teknik bunu gerektiriyor) gümde ancak 500-600 greft ekim gerçekleştirebiliyor bu sebeple açıklık durumuna göre 2500-3000 greft gibi açıklıkları olan İçin keser hoca da bu teknikte çok ergonomik bir çözüm değil.

Az açıklıklıgı olup parası bol olanlar , riske gitmeyi istemeyenler için PERKUTAN tekniği ile ekim yapan, ucuz bşr alternatifi olmayan bir ekimci kendisi.

Eğer teknik PERKUTAN değil , sagital slit olsaydı “ alternatifi çok” derdim, yok lateral slit tekniği olsaydı “Koray hoca, Erkan Demirsoy...  ikame listesinde olurdu. Dhi olaydı, Hakan hoca vs. Şeklinde uzayacak bu liste kanalları iğne ile açıp sonradan eken bşr yer olaydı Sibel ulusan, konyahairtransplat , Hakan başünal vs. Şeklinde söylerdim.

Mesajda anlamadığınız husus şudur” en iyisi keser , daha iyi ekimci yok, alternatifsiz iyi ekimci” demedim, kullandığı teknik anlamında ucuz alternatifi olmayan bir ekimci. Tabi yazdıklarımı idrak edebilmeniz için saç ekimi konusunda biraz bilgi sahibi olmanız gerekli aksi taktirde mesajdan “Hindu ineği” anlamından fazlasını çıkartamamanız gayet normal

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #281 : 24 Ağustos 2018, 16:10:05 »
"Ektiği % 90 çıksa ne fark eder, % 60 çıksa ne fark eder" diye düşünüyorsanız, o kadar para vermenize zaten gerek yok. Vasat/vasat altı bir yere gidin size yeter. İyi ekimciyle kötü ekimciyle aradaki en önemli fark zaten o oran farkıdır. Tabi doğallık vs. farklar da var, ancak günümüzdeki en büyük sorunlar; ekilenlerin çıkmaması ve donörün haşamat edilmesi. 2000 greftlik bir ekimde 500 fire olsa ne olur demişsiniz. 2., 3. seanslarla beraber bu fark 1500 eder. 5000 greftten 1500'ünü öldürmelerini sorun etmiyorsunuz demek ki. Sanırım 3500'le geniş aöıklığın kapanacağını sanıyor ve kafanızın arkasında da sınırsız kaynak olduğunu düşünüyorsunuz. Vasat/vasat altı ekimcilerin en çok seveceği müşteri tipi olabilirsiniz.
"Dar yere ekiyor, onda sonuç almak kolay." demenize gelince, evet, açıklığı çok az alan arkadaşların ekimlerinin başarılı olması daha kolay, genelde başarılı da oluyor ve ben bu durumun burada öve öve bitirilememesini biraz anlamsız buluyorum. Ama Muttalip Keser, açık alandan çekinen bir doktor değildir. Sadece bütün işi kendi yaptığı için donörü iyi bulsa da bir seferde 2000 eker. Seneye yine gidersiniz. Sonraki sene bir daha gidersiniz. Donörünüzü yeterli bulursa, açıklığı böylece 2-3 seansta kapatır. Bütün ekimleri mükemmel mi? Sanmıyorum. Yabancı sitelerde yetersiz sonuçlar da gördüm. Ama hem plastik cerrah, hem öncelikli işi saç ekimi, 15 senedir FUE'yi ilk ve en iyi uygulayan kişilerden birisi, hem bütün işi kendisi yapıyor, hem alımları patenti kendisine ait punchla manuel olarak yapıyor. Bu kadar özelliği kendisinde toplayan başka bir cerrah biliyorsanız bize de haber verin.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #282 : 24 Ağustos 2018, 16:20:01 »
Bende bu kış revizyon ekim yaptıracağım için dikkatle inceliyorum bu konuyu.Bakalım 400 greftlik fark nasıl bir etki yaratıcak sizde kaya abi :)

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #283 : 24 Ağustos 2018, 17:57:22 »
Güzel güzel okursan mesajları anlarsın kim Hindu ineği kim değil.
En iyi keser Eker daha iyisi yok diye bir mesaj yazmadım.
Alternatifi yanı ikamesi Yok yazdım çünkü bu tekniği yapan 4 yer var  Türkiye’de. 1 i kendisi diğeri yanından ayrılma Dr.kaan Pekiner  (2,5 Euro/greft), diğeri HLC (2,5 Euro/greft) bir diğeri ise kul hoca ( kendisi alımı manuel yapmıyor)
En iyi ekimi keser yapar alternatifi Yok demedim, ama bu teknikte bir ekim istiyorsanız ( maalesef bu teknikte günde 3000-5000 greft mümkün değil) , manuel alım yapılsın istiyorsanız yaptırabileceğiniz alternatif yok. En azından Türkiye de.
Başka yerde yaptırırsanız sonuç alamazsınız, en iyi keser Eker de yazmadım hatta iyi ekim yapan yerler var biraz araştırırsan ulaşırsın diye ekledim.

Şimdi bir ekleme daha yapayım, keser hoca alımdan Ekim’ine kadar her aşamasını tek başına yaptığı İçin (maalesef teknik bunu gerektiriyor) gümde ancak 500-600 greft ekim gerçekleştirebiliyor bu sebeple açıklık durumuna göre 2500-3000 greft gibi açıklıkları olan İçin keser hoca da bu teknikte çok ergonomik bir çözüm değil.

Az açıklıklıgı olup parası bol olanlar , riske gitmeyi istemeyenler için PERKUTAN tekniği ile ekim yapan, ucuz bşr alternatifi olmayan bir ekimci kendisi.

Eğer teknik PERKUTAN değil , sagital slit olsaydı “ alternatifi çok” derdim, yok lateral slit tekniği olsaydı “Koray hoca, Erkan Demirsoy...  ikame listesinde olurdu. Dhi olaydı, Hakan hoca vs. Şeklinde uzayacak bu liste kanalları iğne ile açıp sonradan eken bşr yer olaydı Sibel ulusan, konyahairtransplat , Hakan başünal vs. Şeklinde söylerdim.

Mesajda anlamadığınız husus şudur” en iyisi keser , daha iyi ekimci yok, alternatifsiz iyi ekimci” demedim, kullandığı teknik anlamında ucuz alternatifi olmayan bir ekimci. Tabi yazdıklarımı idrak edebilmeniz için saç ekimi konusunda biraz bilgi sahibi olmanız gerekli aksi taktirde mesajdan “Hindu ineği” anlamından fazlasını çıkartamamanız gayet normal

En başta böyle yazsaydınız sıkıntı yoktu ,şu an bilmeyenler için bile anlaşılır durumda yazdıklarınız fakat önceki mesajınız yanlış anlamaya çok müsaitti ,sonuçta çoğu kişi teknikler olsun saç eken kişiler olsun çoğu konuda bilgili değil,alternatifi yok derken çoğu kişinin benim gibi anladığına eminim.
Birde bir kaç ekimciden örnek vermişsiniz içlerinde istanbultransplus ve hakan başünal var ,hocam birincisi bu iki yer aynı ,ikincisi bunların ektiği saç çok az çıkıyor ve çıkan saçlarda diken diken tuhaf bir görüntü oluyor.konyada yaşadığım için biliyorum bizim burda tanıdığım 4 kişi var adamlar şu an 3 numarayla anca dolaşabiliyor saçları berbat oldu gerçekten.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #284 : 24 Ağustos 2018, 18:59:55 »
En başta böyle yazsaydınız sıkıntı yoktu ,şu an bilmeyenler için bile anlaşılır durumda yazdıklarınız fakat önceki mesajınız yanlış anlamaya çok müsaitti ,sonuçta çoğu kişi teknikler olsun saç eken kişiler olsun çoğu konuda bilgili değil,alternatifi yok derken çoğu kişinin benim gibi anladığına eminim.
Birde bir kaç ekimciden örnek vermişsiniz içlerinde istanbultransplus ve hakan başünal var ,hocam birincisi bu iki yer aynı ,ikincisi bunların ektiği saç çok az çıkıyor ve çıkan saçlarda diken diken tuhaf bir görüntü oluyor.konyada yaşadığım için biliyorum bizim burda tanıdığım 4 kişi var adamlar şu an 3 numarayla anca dolaşabiliyor saçları berbat oldu gerçekten.

Hakan bey Konyatransplant i işletiyor haklısınız, İstanbul’daki yerleri aklıma gelmediği için öyle yazdım.
Yazdığım yerleri önerdigimi düşünmeyin sadece farklı teknikler için alternatif olduğuna dikkat çekmek için yazdım onları. Ama manuel alım + perkutan için alternatif YÖK maalesef.

En baştada ,hatta sizin alıntı yaptığım mesajdada açıkça belirttim araştırırsanız iyi ekşm yapan birçok yer var diye.

Ne ise araştırın sac tipinize en uygun teknik ve ekşm merkezini bulursunuz umarım

Facebook Twitter Instagram