Gönderen Konu: Dr. Muttalip KESER | 1330 + 400 Greft | 24.12.2016 - 4.5.2018  (Okunma sayısı 106343 defa)

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip KESER | 1330 Greft | 24 Aralık 2016
« Yanıtla #120 : 08 Ocak 2018, 15:58:38 »
Kaya 10 ayı gectin sanırım göster bize harıka saçlarını:)  ekımın cok güzel var olan saçların harıka sonucun da güzel ama bende bu kafa olsa sadece zevkine  gene sıklaştırırdım :) nasılsa dokülmen  yok :) donörde orman maşallah çok sık olsun zarar gelmez:)

Kaya abi Çek bir foto yollada sevinip hayaller kuralım:) “kellik kader degil , bir kaya abimiz vardı olayı bitirdi” diyelim

Sloocer ve hintell üstadlarım arkadaşın ekimden önce mükemmel saçları vardı zaten ve gözle görünür bir problemi de yoktu. sadece alnına şerit yaptırdı. sonuç itibari ile 1330 greftlik bir ekim en fazla ne kadar başarısız olabilir ki. bence bu sonucu merak edilecek bir ekim değil daha doğrusu bu bir saç ekimi operasyonu değil :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #121 : 08 Ocak 2018, 18:17:02 »
Kaya 10 ayı gectin sanırım göster bize harıka saçlarını:)  ekımın cok güzel var olan saçların harıka sonucun da güzel ama bende bu kafa olsa sadece zevkine  gene sıklaştırırdım :) nasılsa dokülmen  yok :) donörde orman maşallah çok sık olsun zarar gelmez:)

Kaya abi Çek bir foto yollada sevinip hayaller kuralım:) “kellik kader degil , bir kaya abimiz vardı olayı bitirdi” diyelim

Sloocer ve hintell üstadlarım arkadaşın ekimden önce mükemmel saçları vardı zaten ve gözle görünür bir problemi de yoktu. sadece alnına şerit yaptırdı. sonuç itibari ile 1330 greftlik bir ekim en fazla ne kadar başarısız olabilir ki. bence bu sonucu merak edilecek bir ekim değil daha doğrusu bu bir saç ekimi operasyonu değil :)

Ben bu işten şunu anladım “ herkesin kelliği kendine dert” sen nw 7 sindir, diğerinin ön çizgi net değildir. Ama ikisininde kişiye yarattığı sıkıntı aynı... sen 100.000 bini gözden çıkartırsın Kaya nın eski hali içi, kaya 100.000 harcar saçlardan memnun kalmak İçin. İşte bu yüzden bu işin rayiçi yok..
 bu işin bedeli =kelin cebindeki para x takıntı katsayısı
Yani Kadıkoy, senin “bu bir saç ekimi operasyonu bile değil” dediğin süreci gel bide Kaya ya sor:) aynanın karşısında kaç tane selfie çekip silmiş:)

no name

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 08 Ocak 2018, 22:31:56 »

Ben bu işten şunu anladım “ herkesin kelliği kendine dert” sen nw 7 sindir, diğerinin ön çizgi net değildir. Ama ikisininde kişiye yarattığı sıkıntı aynı... sen 100.000 bini gözden çıkartırsın Kaya nın eski hali içi, kaya 100.000 harcar saçlardan memnun kalmak İçin. İşte bu yüzden bu işin rayiçi yok..
Yani Kadıkoy, senin “bu bir saç ekimi operasyonu bile değil” dediğin süreci gel bide Kaya ya sor:) aynanın karşısında kaç tane selfie çekip silmiş:)

Aynen hocam güzellik görecelidir lafı çok doğru herkesin bakış açısı beklentisi farklı

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 09 Ocak 2018, 05:22:55 »
Biz pembe dizi izler gibi hergun senin konuyu okuyor, 100 kusur sayfayi hatim ediyoruz Onurcum. Sen bizim 7 sayfalik konumuzu okumadin yani, alacagin olsun 😊 5. sayfada 11.5 aylik resimlerimi koymustum. Ocak sonuna dogru 13. ay dolunca resim koyarim.

2018’de Turkiye’ye gelirsem (ki gelmeyi planliyorum) 2. ekimi dusunuyorum. On tarafa 300-400 greftlik, on ortayi 1 cm kadar asagi cekip biraz daha sivrimisi bir on cizgi olsam fena olmaz diye dusunuyorum.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 05:29:58 Gönderen: Kaya »

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 09 Ocak 2018, 05:28:23 »

Sloocer kardesim olayi cok guzel aciklamis.  Buradaki cogu insandan daha cok taktigima eminim 😄

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 09 Ocak 2018, 11:03:56 »
Biz pembe dizi izler gibi hergun senin konuyu okuyor, 100 kusur sayfayi hatim ediyoruz Onurcum. Sen bizim 7 sayfalik konumuzu okumadin yani, alacagin olsun 😊 5. sayfada 11.5 aylik resimlerimi koymustum. Ocak sonuna dogru 13. ay dolunca resim koyarim.

2018’de Turkiye’ye gelirsem (ki gelmeyi planliyorum) 2. ekimi dusunuyorum. On tarafa 300-400 greftlik, on ortayi 1 cm kadar asagi cekip biraz daha sivrimisi bir on cizgi olsam fena olmaz diye dusunuyorum.
kusura bakma :) 9 ay olarak aklımda kalmıstı benim :) kafam karısıyor artık konu takıp etmekten:)
Global Moderator

Rasim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 11 Ocak 2018, 22:25:40 »
aylardır foruma takılıyorum ama hiç yorum yapmadım.bilgili arkadaşlardan bir şeyler kapmak adına yorumları okuyorum.Koray hoca muttalip hoca kıyaslamalarını okumak çok keyifli.Fakat şimdi bu saç çizgisi nerede olmalı nasıl olmalı tartışmaları başlayınca hemen herkes yorum yapmış.Muttalip hocaya bence burada haksız bir eleştiri yapılmış kanımca.Koray hocanın fotoğrafına bakınca tabi tartışmaların ne kadar gereksiz ve boş olduğunu anladım.Bence konu hakkında konuşmadan Koray hocanın saç çizgisi incelenmeli.Lakin muttalip hoca da koray hoca da işin ehli ve kendilerince estetik yaklaşımları ve algıları mevcut.Ama ikisi de etik değerler dahilinde hastalarının beklentilerine olabildiğince saygı duyup hastanın isteğini yerine getirmeye çalışıyorlar.Olay bu kadar sade ve basit.Bu arada arkadaşın ekimi de saç çizgisi de vs. bence son derece doğal ve çok estetik.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 11 Ocak 2018, 22:36:46 »
aylardır foruma takılıyorum ama hiç yorum yapmadım.bilgili arkadaşlardan bir şeyler kapmak adına yorumları okuyorum.Koray hoca muttalip hoca kıyaslamalarını okumak çok keyifli.Fakat şimdi bu saç çizgisi nerede olmalı nasıl olmalı tartışmaları başlayınca hemen herkes yorum yapmış.Muttalip hocaya bence burada haksız bir eleştiri yapılmış kanımca.Koray hocanın fotoğrafına bakınca tabi tartışmaların ne kadar gereksiz ve boş olduğunu anladım.Bence konu hakkında konuşmadan Koray hocanın saç çizgisi incelenmeli.Lakin muttalip hoca da koray hoca da işin ehli ve kendilerince estetik yaklaşımları ve algıları mevcut.Ama ikisi de etik değerler dahilinde hastalarının beklentilerine olabildiğince saygı duyup hastanın isteğini yerine getirmeye çalışıyorlar.Olay bu kadar sade ve basit.Bu arada arkadaşın ekimi de saç çizgisi de vs. bence son derece doğal ve çok estetik.

Koray hocanın saclarıda mı ekimmiş? :)

Rasim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 11 Ocak 2018, 22:41:36 »
[/

Koray hocanın saclarıda mı ekimmiş? :)
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2018, 22:45:28 Gönderen: Rasim »

Rasim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 11 Ocak 2018, 22:45:42 »
ekim mi değil mi bilemiyorum ama mevcut halini beğenmese ektirirdi açık alanlara.lakin bu işi iyi yapan doktorlar var memelektte :D ;)
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2018, 22:52:44 Gönderen: Rasim »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 12 Ocak 2018, 00:31:39 »
ekim mi değil mi bilemiyorum ama mevcut halini beğenmese ektirirdi açık alanlara.lakin bu işi iyi yapan doktorlar var memelektte :D ;)

Koray hocanın saçları ekim degil istiyor ama  ektirmemesinin sebebide kanal açımında kimseye güvenmıyor olması bundan dolayı  ( terzi kendi söküğünü dikemez misali) ama saçları bence güzel yakışıyor koray hocaya çok gerek yok Benim bildiğim bu sekılde. Ön cizgiye gelince ön cizgiler bence başarılı keser hoca temple yapsa iyi olur.. koray hocada keser hocada ön cizgide doğallıktan yana yaşa dökülme şekline açıklığa göre değişiklik gösteren planlamalar yapıyorlar. Keser hoca dar alan çalışıyor bilindiği üzere oyüzden her hastaya ekim yapmıyor.  Onun dışında koray hocanında keser hocaya çok saygı duydugunu bilirim kendi ağzından duydum  benim ön cizgimi cizerken ekimini araştırdığım doktorlardan biride keser hoca demistim koray hocada öyle söylemişti ( gerçi ben koray hocanın hiçbir Meslektaşı  hakkında eleştiri yaptıgını duymadım hiç kendini övdüğünüde duymadım çok soru sordugum halde) aynı sekılde keser hocada koray hocanın çok başarılı bir doktor olduğunu söyler istiyosanız arayın telefonda bunu keser hocaya sorun tecrübe ile sabittir :)  onlar birbirilerini rakip görmez saygıyla anar çünkü her ikisininde mesleki ahlakları üst seviyede olan doktorlar buda davranışlarına yansıyor oyüzden gereksiz konular.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2018, 17:41:21 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 12 Ocak 2018, 12:29:34 »
Çok olgun kaliteli bir yorum Hintell iki başarılı doktorumuzun birbirlerine olan mesleki saygısını ve Beyfendiliğini vurgulayarak noktayı koymuş bulundun.

Saçlarınız çok güzel güle güle tarayınız.

Rasim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 12 Ocak 2018, 21:42:06 »
Ben de hintell e katılıyorum.İki doktor da saygın karakterler ve farklı tarzları var diyerek konuya girdim zaten.Tartışmaya gerek yok.isteyen istediği tarza uygun doktora gitmeli.Koray hocanın saçı ve saç çizgisi de güzel göründüğü için attım fotoyu  bu arada.saç çizgisi de gayet iyi durumda son derece estetik duruyor ektirmesine gerek yok :)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 12 Ocak 2018, 22:34:17 »
ben dr korayı ekim sanarım basla merkezde eken biri var dr korayın yanında çalışmış onada sormuştum ekim değil demişti ayrıca gecmişteki yıllarda ona ektiren biriydi galiba yanında finasterid tasıdığını solemişti dr korayın finasterid kullanıyor galiba
saçları ekmeydi dersin

Cem Bey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Op.Dr. Muttalip Keser Sac Ekimi 1000 Greft 24-25 Kasım
« Yanıtla #134 : 30 Ocak 2018, 01:57:17 »
Şimdi durum nedir?

Facebook Twitter Instagram