Gönderen Konu: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç  (Okunma sayısı 21312 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç
« Yanıtla #151 : 05 Haziran 2022, 21:13:42 »
 dernek olcak o zaman ekim mağdurları diye yada dr mağdurları diye yuruyus yapıp sesini duyurucak mağdurlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #152 : 05 Haziran 2022, 21:23:12 »
Aslında özel bir kanalda haber programlarına haber konusu yaptırılabilinir. Gerçi yinede isim veya merkez ismi vermezler. 

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #153 : 05 Haziran 2022, 21:31:24 »
 mağdurlar birbirinle buluşmalı bir elin nesi var anlayışı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #154 : 05 Haziran 2022, 21:57:08 »
O biraz zor dostum. Bu forumda bile kaç tane madur var kaç tanesi diğerine destek oluyor. Benim konuma bak bi; yorum yazanlardan kaç tane madur olan var, bence sıfır. Özelden yazıp fikir soranlardan bir tanesi bile yorumda yoklar. Kaldıki biraraya gelmek. Bunun yanında özel durumlarda engel olur.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 06 Haziran 2022, 09:24:22 »
mağdurlar birbirinle buluşmalı bir elin nesi var anlayışı

Doğru bir yaklaşım. İncelemede çoklu davaya daha erken bakarlar diye tahmin ediyorum.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 06 Haziran 2022, 09:29:02 »
O biraz zor dostum. Bu forumda bile kaç tane madur var kaç tanesi diğerine destek oluyor. Benim konuma bak bi; yorum yazanlardan kaç tane madur olan var, bence sıfır. Özelden yazıp fikir soranlardan bir tanesi bile yorumda yoklar. Kaldıki biraraya gelmek. Bunun yanında özel durumlarda engel olur.

Vardır cancağızım vardır. Çekinenler vardır. İspatlanmak istemeyenler vardır. Hata eğer olursa, işini sessizce halletmek isteyen vardır.
Bu onlara göre daha stressiz olabilir.
Fakat birlik olunsa çok daha iyi olur. Çekinmeye gerek yok. Foruma da faydalı olur. Kimin magduriyeti varsa, konu açıp, hem çözüme yardımcı olurduk, hemde diğer insanlar tedbir alırdı

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #157 : 06 Haziran 2022, 11:38:18 »
Dinodin üstad dediğin doğru katılıyorum ama özelden forum üyelerinden mesajlar çok geliyor inan bende şüphelenmiyor değilim gercekten normal üyemi yoksa ekim merkezi üyesimi anlamak zor. Bende konunu aç forum olarak destek olalım diyorum ve önerilerimi belirtiyorum. Keşke gercekten biraraya gelinebilinse. Bu tür merkezler ortaya çıksa. Instagram ve Face deki yorumlardan ulaştığım sadece bu merkezle ilgili bircok madur aynı konudan muzdarip. Ama resmiyete gelince avukat masrafları vb nedenlerden dolayı ilerleme olmuyor. Halbuki işin en kolayı avukat masrafları falan olmadan Hakem heyeti ne veya Tüketici mahkemesine kişisel başvuruda bulunulabiliyor ve ben yol gösteriyorum. Daha sonra cevap yazmaya dahi tenezzül etmeyenler var. Toplu dava mantıklı ben hazırım. Yaptıkları hakaretlerden dolayı masrafını gözüm görmüyor. Konuma ister yorumla ister özelden bir yol çizebiliriz. Halihazırda benim avukatım var davaya bakan. İsterlerse benim avukatımla isterlerse bildikleri başka bir avukatla farketmez ben herşeye varım. Tek istediğim yaptıklarının yanlarına kär kalmaması. Konunun ilgilenip güncel kalmasındaki katkılarınız dan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim iyiki varsınız.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #158 : 06 Haziran 2022, 12:02:00 »
Hintell senden ricam bu merkezle ilgili ynsdgn ın da bir şikayeti vardı ama şikayet bölümünde görünmüyor onuda şikayet bölümüne taşıyabilirsen daha faydalı olur.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 06 Haziran 2022, 12:04:31 »
Dinodin üstad dediğin doğru katılıyorum ama özelden forum üyelerinden mesajlar çok geliyor inan bende şüphelenmiyor değilim gercekten normal üyemi yoksa ekim merkezi üyesimi anlamak zor. Bende konunu aç forum olarak destek olalım diyorum ve önerilerimi belirtiyorum. Keşke gercekten biraraya gelinebilinse. Bu tür merkezler ortaya çıksa. Instagram ve Face deki yorumlardan ulaştığım sadece bu merkezle ilgili bircok madur aynı konudan muzdarip. Ama resmiyete gelince avukat masrafları vb nedenlerden dolayı ilerleme olmuyor. Halbuki işin en kolayı avukat masrafları falan olmadan Hakem heyeti ne veya Tüketici mahkemesine kişisel başvuruda bulunulabiliyor ve ben yol gösteriyorum. Daha sonra cevap yazmaya dahi tenezzül etmeyenler var. Toplu dava mantıklı ben hazırım. Yaptıkları hakaretlerden dolayı masrafını gözüm görmüyor. Konuma ister yorumla ister özelden bir yol çizebiliriz. Halihazırda benim avukatım var davaya bakan. İsterlerse benim avukatımla isterlerse bildikleri başka bir avukatla farketmez ben herşeye varım. Tek istediğim yaptıklarının yanlarına kär kalmaması. Konunun ilgilenip güncel kalmasındaki katkılarınız dan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim iyiki varsınız.

Sen bizim canimizsin. Bizde senin canın
Burdaki iyi niyetli ve derdi olan herkesin sıkıntısı bizim sıkıntımızdır. Bizim sıkıntımız da şüphesiz onların.
Senin gibi 15 kişi bir tek avukatta birleşse bile, hem maddiyat olarak, hem maneviyat olarak yük oldukça hafifleyecektir. Yolu bilmeyen de yolu bilenle birlik olup, sonucuna tez zamanda kavuşacaktır inşallah.
Güncel tutarız burayı kesinlikle.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #160 : 06 Haziran 2022, 12:19:27 »
Sen bizim canimizsin. Bizde senin canın
Burdaki iyi niyetli ve derdi olan herkesin sıkıntısı bizim sıkıntımızdır. Bizim sıkıntımız da şüphesiz onların.
Senin gibi 15 kişi bir tek avukatta birleşse bile, hem maddiyat olarak, hem maneviyat olarak yük oldukça hafifleyecektir. Yolu bilmeyen de yolu bilenle birlik olup, sonucuna tez zamanda kavuşacaktır inşallah.
Güncel tutarız burayı kesinlikle.
Dediğim gibi ben hazırım birlikte hareket etmek için. Forumdan takip ettiğim kadarıyla benim gibi hukuksal olarak haklılığını ortaya koyup dava kazanan başka bir konu yok. Benim konumun tıkandığı nokta şikayeti yaparken gerçek ünvanlarını bilmememden dolayı(usul hatası) ünvanlarını eksik yazmam. Onlarda verdikleri garanti belgesine bilinçli olarak eksik yazıyorlar ve elden ödeme istiyorlar. Dava açacak arkadaşlara herzaman destek olmaya devam edeceğim.
 Birbirimiz için buradayız.
Herşey için tekrardan teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2022, 15:22:06 Gönderen: Karakutu »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #161 : 09 Haziran 2022, 19:59:04 »
 baska bir drdan mağdur arkadasa sağlık bakanlığından olumlu cevap geldi .kaş ekimi onunki

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #162 : 09 Haziran 2022, 22:18:50 »
baska bir drdan mağdur arkadasa sağlık bakanlığından olumlu cevap geldi .kaş ekimi onunki
Olumlu sonuç benim başından beri var sorun usul hatası nedeniyle icra mahkemesi onaylamadı. İcrayı isletemiyoruz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #163 : 18 Haziran 2022, 21:15:26 »
 bakıom bazı mağdurlar dolandırıldıkları yere girip olay yapıyorlar tabiki kanunlar varken doğru değil ama kanunlardaki boşluktan faydalanıyorsa bu vukaat yapanlar haksızmı şimdi.dolandırıcıların karsısına ille ona bişi yapıcak birilerimi çıksın bunlar akıllanmıcakmı baska turlu

adnan oğlu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #164 : 21 Haziran 2022, 17:45:07 »
Sağlık bakanlığına yazdınız mı

Facebook Twitter Instagram