Gönderen Konu: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç  (Okunma sayısı 21303 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç
« Yanıtla #135 : 27 Mayıs 2022, 20:52:24 »
 şimdi bu işini yapamayan merkezler internette dile getirilmeye basladığından beri bunlarda ne değişti mekanmı kapadılar mağdur parasınımı geri aldı veya bunlar kendinimi düzeltti musterilerimi azaldı yani sonuca yansıyan bişiler oldumu varmı

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #136 : 28 Mayıs 2022, 00:13:25 »
Dostum ne madurun maduriyeti giderildi, kendilerini düzelttilermi bilemem ama bana ekim yapıldığında 25 yıllık ekim tecrübemiz var diye övunenlerin 25 yılda düzelmediğine göre bu saatten sonra ne kadar düzelmiştir kocaman bir soru işareti ???. Ne para iadesi ne devletin kazanılmış bir davada bir yaptırımı nede bir ilerleme oldu, yapanın yaptığı yanına kär kaldı. Merkez en son bana pazarlıkta söyledikleri Coronadan dolayı firmayı ekim yapamadıkları için kapattıkları yönündeydi. Bu yüzden dolayı da ödeme yapacak durumda olmadıklarını söylemişti. Yani -0 -elde var -0-...
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2022, 01:01:06 Gönderen: Karakutu »

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #137 : 28 Mayıs 2022, 04:58:05 »
En azından yeni insanlar mağdur olmuyo

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #138 : 28 Mayıs 2022, 06:32:02 »
İnşallah öyledir. Bende onun için konu açtım. Eğer başka bir firma ismi altında yeni bir merkez acmadilarsa.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #139 : 28 Mayıs 2022, 10:25:41 »
 tokatçılar oyle yapıyor isim cisim değiştiriyorlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #140 : 29 Mayıs 2022, 18:32:48 »
2022 indirimli fiyat diye reklam yaptıklarına göre resmi kapatsalar bile ekime devam ediyorlar demektir.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 31 Mayıs 2022, 16:44:01 »
Dostum ne madurun maduriyeti giderildi, kendilerini düzelttilermi bilemem ama bana ekim yapıldığında 25 yıllık ekim tecrübemiz var diye övunenlerin 25 yılda düzelmediğine göre bu saatten sonra ne kadar düzelmiştir kocaman bir soru işareti ???. Ne para iadesi ne devletin kazanılmış bir davada bir yaptırımı nede bir ilerleme oldu, yapanın yaptığı yanına kär kaldı. Merkez en son bana pazarlıkta söyledikleri Coronadan dolayı firmayı ekim yapamadıkları için kapattıkları yönündeydi. Bu yüzden dolayı da ödeme yapacak durumda olmadıklarını söylemişti. Yani -0 -elde var -0-...

Yapanın yaptığı yanına kar kalmaz, emin ol dostum
Geçmiş olsun dileklerimi dilerim sana.
Rabbim başka dert vermesin. Son durumun nedir. Saçlarının ve donör durumun nedir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #142 : 31 Mayıs 2022, 17:22:58 »
2022 indirimli fiyat diye reklam yaptıklarına göre resmi kapatsalar bile ekime devam ediyorlar demektir.
hep boyle gitcekler bir kılıf bulup yollarına devam.sen ben gitmesek millet gitcek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #143 : 31 Mayıs 2022, 18:24:53 »
Yapanın yaptığı yanına kar kalmaz, emin ol dostum
Geçmiş olsun dileklerimi dilerim sana.
Rabbim başka dert vermesin. Son durumun nedir. Saçlarının ve donör durumun nedir.
[/quote
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun Dinodin kardeşim. Ondan hiç şüphem olmadı hiç bir şekilde yanına kâr kalmaz, ben her zaman sırası gelince alacaklıyım. Onlar madur ettikleri insanların veballerini nasıl ödeyecekler onu düşünsünler.

Şuanki halimden memnunum. Düzelttirdim ama hanımefendinin şakaklara düzensizce ektiği saçlar rahatsız ediyor. Her iki günde bir kazıyorum. Söktürmem lazım ama acil değil.

Şuanki halimin resimleri 3.sayfada mevcut. İki düzeltmeyle bu kadar oldu.Gördüğünde beni ne hale getirdiklerini, düzeltmeyle nasıl bir değişim olduğunu göreceksin. Bunada şükür. Ama sıkıntılı stresli günler yaşattılar bana.

Yorumun için teşekkürler.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #144 : 31 Mayıs 2022, 18:32:14 »
hep boyle gitcekler bir kılıf bulup yollarına devam.sen ben gitmesek millet gitcek
Maalesef öyle dostum. Google Haritalarda ikinci bir sayfa daha açmışlar diğer taraftaki olumsuz yorumlardan herhalde.

Eksik olma dostum konunun güncel kalmasındaki emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #145 : 31 Mayıs 2022, 20:11:30 »
Marka ismi yerine direkt doktorun ismini ve ekibin ismini paylaşsak bu sorunu çözebiliriz bence.İnsanlarda arama yaparken direkt doktor ismini arar merkez ismi ve doktor ismi ekip ismi mesela

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #146 : 31 Mayıs 2022, 20:13:19 »
 rica ederim ama asıl onemli olan bu tarz merkezlerin men edilmesi.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #147 : 31 Mayıs 2022, 20:21:34 »
İnşallah dostum ama tedbir ceza bişey yok biraz zor görünüyor.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #148 : 02 Haziran 2022, 18:56:59 »
Marka ismi yerine direkt doktorun ismini ve ekibin ismini paylaşsak bu sorunu çözebiliriz bence.İnsanlarda arama yaparken direkt doktor ismini arar merkez ismi ve doktor ismi ekip ismi mesela
Dostum ekimi yapan doktor falan değil ekim koordinatörü bir bayan ve kanun gereği davayı ekimi yapana değil firmaya dava açabiliyorsun. Bu tür merkezlerin yüzde doksan dokuzu doktor değil ya ekim uzmanı ya ekim koordinatörü vb. şekilde kendilerini tanıtıp reklam yapıyorlar. Mega Hair Trans deyip internete girdiğinde kimden bahsettiğimi anlarsın zaten.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #149 : 02 Haziran 2022, 20:12:30 »
 minareyi çalan kılıfı onceden hazırlar her toakatçı ekimci boyle yapıyor o zaman kendine dava acamıon

Facebook Twitter Instagram