Gönderen Konu: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç  (Okunma sayısı 21345 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç
« Yanıtla #90 : 22 Nisan 2022, 22:43:58 »
 halletmiceklerde biliyorsun türkiyede bir yere kaza olmadan ust gecit yapmazlar.ne zaman bu paragozler delinin tekine denk gelcek adam bunlara bişi yapcak yada not bırakıp  buunlar hayatımı bitirdi deyip kendine bişi yapcak o zaman denetlenir bunlar.umarım bunları verdiği zarar bunları denetlemeyenleri bunlara ekim izni verenleri bulur bir sekilde doner dolasır onlara dokunur

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #91 : 23 Nisan 2022, 01:22:14 »
https://www.posta.com.tr/gundem/sac-ekim-merkezinde-canindan-oldu-esimi-resmen-kesip-oldurduler-2512703
Beş ay önce yaşanmış ama haber yeni. Bu kaçıncı böylesi merkezlerin cezalandırılması için daha ne olması gerekiyor acaba.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #92 : 23 Nisan 2022, 01:26:50 »
 ülkemizde insan hayatının değeri.it ürür kervan yurure bağlamış iş kendini.dısardan insan haklarına falan şikayet etmeli bunları
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #93 : 23 Nisan 2022, 01:38:37 »
"Saç ekim uzmanı", "Saç ekim koordinatörü", bunların diplomaları nerden veriliyor? İsvicreden parayı basıp alıyorlar benim bildiğim. Ambulans şoförü, doğum ebesi, daha neler neler... hepsi ekim uzmanı. Tuttukları hastane odalarında ekim yapıyorlar. Benim gibi birçokları bu forumu tanımadan bunların sosyal medya reklamlarına inanıp madur oluyorlar. Kazanılmış dava bile ise yaramıyor icradan geri dönüyor, herşeyi kılıfına uydurdukları için.

Arkadaşlar benim konuyu buraya acmamdaki neden ben madur oldum başkaları olamasın diye. Burası bir nimet. Sadece tavsiye edilen merkezleri değil uzak durulması gereken bu Mega Hair Trans gibi merkezlerinde bilinmesini sağlamak.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #94 : 23 Nisan 2022, 02:11:14 »
"Saç ekim uzmanı", "Saç ekim koordinatörü", bunların diplomaları nerden veriliyor? İsvicreden parayı basıp alıyorlar benim bildiğim. Ambulans şoförü, doğum ebesi, daha neler neler... hepsi ekim uzmanı. Tuttukları hastane odalarında ekim yapıyorlar. Benim gibi birçokları bu forumu tanımadan bunların sosyal medya reklamlarına inanıp madur oluyorlar. Kazanılmış dava bile ise yaramıyor icradan geri dönüyor, herşeyi kılıfına uydurdukları için.

Arkadaşlar benim konuyu buraya acmamdaki neden ben madur oldum başkaları olamasın diye. Burası bir nimet. Sadece tavsiye edilen merkezleri değil uzak durulması gereken bu Mega Hair Trans gibi merkezlerinde bilinmesini sağlamak.
abi  geçmiş olsun ülkemiz iyi degil. TV'lerde bile görüyoruz küçük cocuk veya başka bir birey yataga düşüyor tedavi için atıyorum 500bğn tl veya 1 milyon tl ücret isteniyor oda yurtdışında sgk bunu karşılamıyor misal buda saçma yani yüzlerce bu tür hasta var  karşılasa sanki batacak sgk.. İnsana deger yok.. İlaç yaz gönder ilaç yaz gönder bazen tedavi bile etmiyorlar dogru düzgün.. Herşeyde oldugu gibi Bu saç konusundaki maalesef böyle hep bir ticari bakış acısı.. Ben yine diyorum böyle önemli konularda  böyle düşünenlerin hepsinin allah belasını versin. Magdur edenlerinde iki yakası bir araya gelmesin inşallah..

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #95 : 23 Nisan 2022, 02:34:11 »
Teşekkür ederim kardeşim sağolasın. Maalesef durumlar hiç iç açıcı değil. Mutlu olmak için birçoğumuz hayeller kurup böyle bir yola giriyoruz ve sonuç hayal kırıklığı. Madur edilip yüzüstü bırakıyorlar.
Aldıkları haksız kazancın mutluluk getirmeyeceğini bi anlayabilseler ama nerde para hırsı gözlerini kör etmiş. Hiç kimsenin yaptığı yanına kär kalmaz. En son benle yaptıkları pazarlıkta artık ekim yapmadıklarını müşteri bulamadıklarını itiraf ettiler. Gerçi parayı ödememe planıdır yani işleri güçleri firildaklik. Düşünselerki madur ettikleri kişilerin maduriyetini giderseler işsiz kalmayacaklar . Google da saç ekimi ile ilgili haberlerin yada sitelerin yorumlarında başı çekiyorlar olumsuz yorumlarda. Canı yanan doğal olarak maduruyetinden bahsediyor ve daha fazla ifşa oluyorlar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #96 : 29 Nisan 2022, 03:29:42 »
 sağda solda geziyor bunların şikayetleri.sanırım eskidende 1 2 duydum dert yanan.eee boyle boyle onlara ne oluyor aynen devam ne neye yarıyor.luks yasıyorlar millet dişinden tırnağından biriktircek bunlar he he deyip geciyor bakıyor para gelsinde nasıl gelirse gelsin.boyle olmaz bu iş ciddi adımlar gerek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duman134

• Sr. Member
« Yanıtla #97 : 29 Nisan 2022, 06:18:02 »
Fulyada ki Estecenter saç ekimi merkezinde de bir uzak doğulu hastanın öldüğü konuşuldu geçen sene.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #98 : 29 Nisan 2022, 10:18:07 »
sağda solda geziyor bunların şikayetleri.sanırım eskidende 1 2 duydum dert yanan.eee boyle boyle onlara ne oluyor aynen devam ne neye yarıyor.luks yasıyorlar millet dişinden tırnağından biriktircek bunlar he he deyip geciyor bakıyor para gelsinde nasıl gelirse gelsin.boyle olmaz bu iş ciddi adımlar gerek
Vatandaş ne yapabilirki dostum ancak elimizden gelen şikayetlerimizi yazabilmek. Devletin el atması lazım. Savcıların bu şikayetlerden yola çıkarak böylesi merkezlerin peşine takılıp maduriyetleri gidermesi lazım. Yoksa senin dediğin gibi yapanın yanına kâr kalıyor.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #99 : 29 Nisan 2022, 10:20:18 »
Fulyada ki Estecenter saç ekimi merkezinde de bir uzak doğulu hastanın öldüğü konuşuldu geçen sene.
Her sene böylesi merdiven altı yerlerde ölüm vakaları oluyor dostum. Meydan boş herkes saç ekimi yapıyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #100 : 03 Mayıs 2022, 01:25:12 »
 ee bunlar bayramdan sonra gene ekime devam edicek 5 sene gecicek gene bole bunlar.bunların yanına kar kaldığını gorenlerde aynısını yapcak nasılsa para geliyor denetleme yaptırım yok.saç ekimi işi tombala gibi yazı tura gibi sansa dayalı olmasın.kotu yerler elensin kişi aldığı paranın hakkını verenlerin içinde tercihini yapsın.boyle gider bu iş.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #101 : 05 Mayıs 2022, 19:20:47 »
En son benimle irtibata tekrar geçtiklerinde parada pazarlık yaptılar bir miktar teklif ettiler bende olabilecek son rakamı söylediğimde firmayı kapattık Coronadan dolayı müşterilerinin olmadığını şimdilik ekim yapmadıklarını bu nedenle de maddi sıkıntılarının olduğunu ve ödeme yapacak durumda olmadıklarını söylemişti. Bende Corona nedeniyle değilde madur ettiğiniz kişilerin internetteki yorumları nedeniyle müşterilerinin olmayacağını ve kendileri için olumsuzlukları kendilerinin yarattığığını söyledim. Geçenlerde tekrar yazdım ve beni engellemiş hanımefendi herzamanki gibi mesajım gitmedi.

Artık sanmıyorum eskisi gibi müşteri bulabileceklerini. Gerçi yinede ağlarına düşürdükleri olur ama eskisi kadar olmaz.

Mega Hair Trans yazınca ilk Google Haritalardaki sayfaları, Şikayetvar daki şikayetler çıkıyor ve aldıkları ödül törenleri, onunların altında da yorumlar. Yeteri kadar tanındılar olumsuzluk olarak. Bizim forum da zaten yeteri kadar tanındılar. Foruma giren ne kendisi gider ne tanıdığını gönderir.

Her ekim başarılı olacak diye bişey yok ama insan yaptığı işin arkasında durur. Maduriyeti giderir. Gidermediği zamanda internet ortamında rezil olurlar.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2022, 19:27:22 Gönderen: Karakutu »

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #102 : 05 Mayıs 2022, 19:45:05 »
En son benimle irtibata tekrar geçtiklerinde parada pazarlık yaptılar bir miktar teklif ettiler bende olabilecek son rakamı söylediğimde firmayı kapattık Coronadan dolayı müşterilerinin olmadığını şimdilik ekim yapmadıklarını bu nedenle de maddi sıkıntılarının olduğunu ve ödeme yapacak durumda olmadıklarını söylemişti. Bende Corona nedeniyle değilde madur ettiğiniz kişilerin internetteki yorumları nedeniyle müşterilerinin olmayacağını ve kendileri için olumsuzlukları kendilerinin yarattığığını söyledim. Geçenlerde tekrar yazdım ve beni engellemiş hanımefendi herzamanki gibi mesajım gitmedi.

Artık sanmıyorum eskisi gibi müşteri bulabileceklerini. Gerçi yinede ağlarına düşürdükleri olur ama eskisi kadar olmaz.

Mega Hair Trans yazınca ilk Google Haritalardaki sayfaları, Şikayetvar daki şikayetler çıkıyor ve aldıkları ödül törenleri, onunların altında da yorumlar. Yeteri kadar tanındılar olumsuzluk olarak. Bizim forum da zaten yeteri kadar tanındılar. Foruma giren ne kendisi gider ne tanıdığını gönderir.

Her ekim başarılı olacak diye bişey yok ama insan yaptığı işin arkasında durur. Maduriyeti giderir. Gidermediği zamanda internet ortamında rezil olurlar.
Üzülüyorum abi böyle ekim merkezleri görünce.

Geçmişte Karun kadar zengin olanların malları şuan kimin elinde? Onun bunun işte.

Şimdi ise elinden geleni yapsın. Adları çıktı 9'a inmez 8'e. Gelirleri ile birlikte itibarları çöp oldu.

Bununla birlikte insanları da mağdur ettiler. Ellerine ne geçiyor bir türlü kafam basmıyor. Her türlü zarar.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #103 : 05 Mayıs 2022, 20:55:06 »
Üzülüyorum abi böyle ekim merkezleri görünce.

Geçmişte Karun kadar zengin olanların malları şuan kimin elinde? Onun bunun işte.

Şimdi ise elinden geleni yapsın. Adları çıktı 9'a inmez 8'e. Gelirleri ile birlikte itibarları çöp oldu.

Bununla birlikte insanları da mağdur ettiler. Ellerine ne geçiyor bir türlü kafam basmıyor. Her türlü zarar.
İade edecekleri miktarın en az üç dört misli avukatlarına ödediler, onun yerine madur ettikleri insanların maduriyetini giderselerdi bu kadar kötü reklamları yapılmazdı ve herkes kendi yoluna giderdi. Kendiler bilirler inatla kendilerine kötü reklam yaptırmaya devam ediyorlar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #104 : 05 Mayıs 2022, 20:56:16 »
 onlar dusunmez onları.hayatta bu tarz insanlar tanıdım rezilliklerini marifet bile sanıyorlardı.sen ben gitmesek ne olcak milyonlarca insan var elbet birilerini avlıcaklar.gercekçi çözuum kanunun harekete gecmesiyle olcak.oda olmuyor o zaman boyle gelmiş boyle gider

Facebook Twitter Instagram