Gönderen Konu: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç  (Okunma sayısı 21321 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç
« Yanıtla #60 : 24 Ocak 2022, 20:52:00 »
 uzmanlar diyor ya insanlar kendi adaletini kendi sağlamaya kalkıyor toplumda sorunlar baslıyor diye.gelde arama.üçkağıt çekiyorlar kılıfn uyduruyorlar kanunlar buna ses çıkarmıyor umarım boyle insanların basına manyak sadist tipler musallat olup hakettiklerini verir onlara.ters gitsin her işleri.

kehkesan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #61 : 24 Ocak 2022, 20:53:29 »
pekala şimdi biz dava actım diyelim . belirttiğimiz yer adreste farklı bir firma adı cıkmıssa bizim sucumuz ne burada . klinik kendi firma adını gıda firması ithalat firması olarak göstermişse öyle vergi veriyorsa ne yapmamız gerekir . acıkcası senin yerinde olsam cimere veya vergi dairesi başkanlığı vs her neyse aldığın hizmet karsılıgında klinik merkezi fatura kesmişmi vergi kaçırmısmı bu acıdanda klinik sıkıstırılabilir ama işte adı tutmuyorsa bunu bir avukatla detaylı görüsmek lazım bence

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #62 : 25 Ocak 2022, 14:21:01 »
uzmanlar diyor ya insanlar kendi adaletini kendi sağlamaya kalkıyor toplumda sorunlar baslıyor diye.gelde arama.üçkağıt çekiyorlar kılıfn uyduruyorlar kanunlar buna ses çıkarmıyor umarım boyle insanların basına manyak sadist tipler musallat olup hakettiklerini verir onlara.ters gitsin her işleri.
İnşallah dostum ne desek boş. Sorun kanundaki boşluklar.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #63 : 25 Ocak 2022, 14:32:06 »
pekala şimdi biz dava actım diyelim . belirttiğimiz yer adreste farklı bir firma adı cıkmıssa bizim sucumuz ne burada . klinik kendi firma adını gıda firması ithalat firması olarak göstermişse öyle vergi veriyorsa ne yapmamız gerekir . acıkcası senin yerinde olsam cimere veya vergi dairesi başkanlığı vs her neyse aldığın hizmet karsılıgında klinik merkezi fatura kesmişmi vergi kaçırmısmı bu acıdanda klinik sıkıstırılabilir ama işte adı tutmuyorsa bunu bir avukatla detaylı görüsmek lazım bence
İnan avukatlarda bu tür konularda gördüm ki fazla bişey yapamıyorlar. Bilinçli olarak ünvanlarını adreslerini eksik veya tamamen yanlış yazıyorlar. Verdikleri garanti belgesinde hem adres hem ünvan yanlış ve eksik. Vergi kaçırdıkları kesin kartla ödemeyi bile kabul etmiyorlar. Cimerede gitsen farketmez. Kanun usul hatası deyip kapatıyor. Yani mahkemenin seni haklı bulması bişey değiştirmiyor icra mahkemesi hakem heyeti nin verdiği kararda farklı ünvan diye icrayi durduruyor.
Şunu belirteyim konu benim için bitmedi kanuni açıdan peşindeyiz ve kanuni olarak takibimiz devam ediyor. Avukatım peşinde ama yavaş ilerliyor. Avukatlarda maalesef parasını alandan sonra yavaş aldiriyorlar gibi.
Forumda avukat arkadaşlar var ama bu konuda onlardan bir yorum beklerdim en azından yol gösterme açısından.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2022, 15:33:52 Gönderen: Karakutu »

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #64 : 25 Ocak 2022, 15:01:51 »
Avukat tanıdığı olan varsa buraya bi yönlendirsin ya Allah rızası için.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #65 : 25 Ocak 2022, 20:22:47 »
Kardeş avukatım var, demek istediğim forumdaki arkadaşlar için bir yönlendirme veya fikir verme açısından avukat arkadaşlarında yorumu fena olmazdı demek istedim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #66 : 25 Ocak 2022, 20:35:04 »
Kardeş avukatım var, demek istediğim forumdaki arkadaşlar için bir yönlendirme veya fikir verme açısından avukat arkadaşlarında yorumu fena olmazdı demek istedim.

Hocam biliyorum avukatınız olduğunu. Daha fazla dikkat çekmek için dedim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #67 : 25 Ocak 2022, 20:37:10 »
İnşallah dostum ne desek boş. Sorun kanundaki boşluklar.
sistemdeki boşluklardan yuruyen cakal gecinen gerzekler eninde sonunda perişan oluyor ama insanlarında canını yakıyorlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #68 : 25 Ocak 2022, 23:07:18 »
Hocam biliyorum avukatınız olduğunu. Daha fazla dikkat çekmek için dedim.
Harikasın kardeşim, teşekkürler.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #69 : 25 Ocak 2022, 23:08:16 »
sistemdeki boşluklardan yuruyen cakal gecinen gerzekler eninde sonunda perişan oluyor ama insanlarında canını yakıyorlar.
Aynen öyle

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #70 : 25 Ocak 2022, 23:47:49 »
 bozup duruyorlar insanların piskolojilerini  2 dunyadada baslarına ne gelirse gelsin hiç acımam.deşifre edilmeli bunlar para için insanların canını yakanlar.baska canlar yanmasın.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2022, 23:58:08 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #71 : 25 Ocak 2022, 23:58:38 »
İnşallah , keşke birde başlarına gelen musibetlerin yedikleri alın terlerinden olduğunun farkına varsalar.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #72 : 26 Ocak 2022, 14:29:21 »
Özelden yazan arkadaşlar sorduğunuz soruların cevabının tamamı inanın konuda mevcut, tamamını okursanız zaten başından geçenlere yol gösterici nitelikte. Fazlasını daha ne yapılabilir inanın bende bilmiyorum. Benim takip ettiğim ve önerebileceğim yol bu. Özelden sizlere cevap verdim yinede vereceğim yardımcı olmak adına. Bazen işlerinden dolayı geç cevap veriyorum kusura bakmayın. Dediğim gibi takip ettiğim yol yazdığım gibi.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #73 : 30 Ocak 2022, 20:07:26 »
 insaları maddi manevi yoran sahtekar yerlerden çok onları denetlemekle yukumlu olup işini yapmayanlara kızıyorum kardeşim halledin şunları

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #74 : 31 Ocak 2022, 22:33:27 »
Aynen kardeşim maalesef denetim sıfır. Madur sayısına madurlar katlana katlana devam ediyor.

Facebook Twitter Instagram