Gönderen Konu: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç  (Okunma sayısı 21322 defa)

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç
« Yanıtla #46 : 15 Aralık 2021, 11:45:17 »
Maalesef forumun müdavimlerinden bazıları her nedense hiç yaklaşmadılar farkındaysan ( üç bin üzeri yorumu olan arkadaşlar). İlgincime geldi Leo açıkçası. Ama internetin her yerinde ifşa etmeye devam ediyorum vede edeceğim. Başkalarının kurban olmaması için. Eski üyelerden herhes Hinntell gibi değil.

Başkanım kusura bakmayın çok geçmiş olsun zaten sürecini öncesindeki konulardan biliyorum sana destek olmaya geldim.

Diyecek söz yok insanlara güzel bir ders güzel bir örnek açtığın konu bir çok insanı felaketten döndürüyor bu konu arayan araştıran herkesin önüne geliyor.

Eksi sözlük

• Sr. Member
« Yanıtla #47 : 15 Aralık 2021, 11:52:18 »
Geçmiş olsun peki şu an ne yapmayı düşünüyorsunuz ? İkinci bir ekim yaptırdınız mı.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 20 Aralık 2021, 20:23:14 »
Başkanım kusura bakmayın çok geçmiş olsun zaten sürecini öncesindeki konulardan biliyorum sana destek olmaya geldim.

Diyecek söz yok insanlara güzel bir ders güzel bir örnek açtığın konu bir çok insanı felaketten döndürüyor bu konu arayan araştıran herkesin önüne geliyor.
Rica ederim bu forumdaysak yaşadığımız böylesi rezillikleride yazalımki böylesi merkezleride herkes bilsin. Benim konumdan dolayı bir kişi bile direkten dönse bu büyük bir iyiliktir benim için. Desteğin içinde teşekkür ederim.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 20 Aralık 2021, 20:26:25 »
Geçmiş olsun peki şu an ne yapmayı düşünüyorsunuz ? İkinci bir ekim yaptırdınız mı.
Bu rezillikten bir sene sonra ikinci bir ekimle insan içine çıkar hale geldim. Üçüncü bir ekimlede sıklaştırmayla çok iyi bir görüntü yakaladım. Önceki sayfalardaki resimlere bakarsan farkı anlarsın zaten.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #50 : 21 Ocak 2022, 11:13:30 »
Konuyu güncel tutalım arkadaşlar , aynı durum bizim de başımıza gelebilirdi.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #51 : 22 Ocak 2022, 18:03:23 »
Konuyu güncel tutalım arkadaşlar , aynı durum bizim de başımıza gelebilirdi.
👍👍👍

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 23 Ocak 2022, 21:49:59 »
  merdiven altı dandik merkezler daha kaç kişinin basını yakıcak.yazık değilmi insanları maddi manevi yoruyorlar.soylenicek soz yok bunlara.insanın elinden sinir olmaktan baska birsey gelmiyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #53 : 23 Ocak 2022, 22:20:45 »
Allah'a ve ahiret gününe inanan herkes kesin olarak bilmelidir ki, dünya imtihan yeridir ve her insan yaptığı her hareketin hesabını verecektir.

Burada kendini başıboş sanan, ne yaparsam yanıma kâr kalıyor diyen bilmelidir ki, Allah'ın vaadi haktır.

Bu dünyada hakkınızı alamadınız. Sizleri psikolojik destek alacak seviyeye getirmiş. Bunun bedelini ağır ödeyecekler. Devam etsinler bakalım, bu dünya Sultan Süleyman'a kalmamış, bir saç ekim parası ile dünya onlara kalmayacak elbet.

Geçmiş olsun kardeşim. Çok üzüldüm.

Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 23 Ocak 2022, 22:28:55 »
 zaten ALLAH vericek cezalarını boylelerinin ya oteki tarafta ya bu tarafta ama insanlarında canını yakıyorlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #55 : 24 Ocak 2022, 03:29:19 »
Bunlarda Allah korkusu ne gezer. Utanmadan çıkıp birde TV lerde saç ekiminden bahsediyorlar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 24 Ocak 2022, 11:07:29 »
 daha oncede şikayetler olan merkez buydu dimi senelerdir internetlerde bir ara şikayetler gezerdi ismi bunlara benziyor diye aklımda kalmış

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 24 Ocak 2022, 11:36:11 »
daha oncede şikayetler olan merkez buydu dimi senelerdir internetlerde bir ara şikayetler gezerdi ismi bunlara benziyor diye aklımda kalmış
Şikayet çok bu merkezle ilgili. En iyi becerdikleri konu ise müşteri gibi kendilerine olumlu yorum yapmaları çeşitli internet sayfalarında. Forumda da başka bir arkadaşın şikayeti vardı. O arkadaşta Şahin Çelik te düzelttirmişti bunların rezaletini. Hemen orayada müşteri gibi dalmış ve kendilerini öven yorum atmışlardı iki farklı müşteri gibi. Sağolsun Hintell foyalarını açığa çıkarmıştı( aynı ID numarasıyla yazıldığı için).

kehkesan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #58 : 24 Ocak 2022, 20:21:05 »
neden sadece maddi tazminat acmıssın . senin uğradığın konu ve haksızlık maddiyatla halledilecek bir durum değil . zamanın ve beklentileirn harcanıyor .maddi ve manevi tazminat davası açman gerekir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #59 : 24 Ocak 2022, 20:27:37 »
Kardeş verdiğimizi alamıyoruz ki manevi tazminatın karşılığını alalım. Herşeyleri sahte adres ,ünvan devletin resmi evrakları geri dönüyor bu adreste böyle bir firma yok diye. Ödeyeceğim avukat ücretide bende kalacak bir dava daha açsam.

Facebook Twitter Instagram