Gönderen Konu: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç  (Okunma sayısı 21320 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Mega Hair Trans Saç Ekimi Rezaleti ve Hukuki Süreç
« Yanıtla #75 : 31 Ocak 2022, 23:47:21 »
 ee ne olcak boyle 5 senede sonrada işini yapamayanlar zengin olcak milletin parası gidicek piskolojisimi bozulck.değişmeyecekmi.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #76 : 01 Şubat 2022, 00:28:54 »
ee ne olcak boyle 5 senede sonrada işini yapamayanlar zengin olcak milletin parası gidicek piskolojisimi bozulck.değişmeyecekmi.
Böyle böyle insanlar kendi adaletini kendi arıyor abi
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 01 Şubat 2022, 22:08:25 »
 uzmanlarda onu soluyor kişi kendi adaletini kendi arayınca sorunlar doğuyor diyor.boyle durumlarda delirip karsı tarafa yuklenip hakkımı hep almışımdır delirmesem gozumu karartmasam vermezlerdi zaten.buda bu dunyanın kanunu galiba sesi manyakça çıkana aman basımdan gitsin bulaşmasın diye hakkını veriorlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #78 : 12 Mart 2022, 00:50:32 »
uzmanlarda onu soluyor kişi kendi adaletini kendi arayınca sorunlar doğuyor diyor.boyle durumlarda delirip karsı tarafa yuklenip hakkımı hep almışımdır delirmesem gozumu karartmasam vermezlerdi zaten.buda bu dunyanın kanunu galiba sesi manyakça çıkana aman basımdan gitsin bulaşmasın diye hakkını veriorlar.
Dostum bu konuda yapmam gereken birşeyler olabilir. Çok haklısın ama başka şekilde elimizden bişey gelmiyor. Ama sorun yine kanun boşlukları. O kadar çok madurları varki bu işin kurdu olmuşlar. Kanunlardaki boşlukları çok iyi kullanıyorlar. Mücadeleye devam gideceği yere kadar gitsin. Onlar pes ettiğimi zannediyorlar şimdilik. Ama zararı ben değil kendileri görüyor ve görmeyede devam edecekler. Saç ekimiyle ilgili birçok yerde olumsuz birçok yorum var ve okuyan herkes tırsıyordur.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 13 Mart 2022, 19:44:03 »
 zaten bunlar tezgahı sistemi kanundaki boşluklar ustune kuruyorlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Yasir Harun

• Full Member
« Yanıtla #80 : 11 Nisan 2022, 12:14:21 »
Geçmiş olsun kardeşim. İnşallah bu sektörde para kazanamaz bu zihniyette işlem yapan yer

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 11 Nisan 2022, 17:17:07 »
 bunlarda sürüsüne bereket var sokakta görcen ekim yeni halen çim adam yapıp bir tutam saç ekip yollamışlar.bakıon kiminede agresif dokulmesi devam ederken ilaç onermeden ekim yapıyorlar yolunmuş tavuk gibi oluyor.halen bolerek ekenlerde var ektikleri çıkmıyor hangi devirde yasıyor bunlar.

Hakko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 12 Nisan 2022, 02:40:39 »
Cok gecmis olsun Kardesim. Cok üzüldüm.
Neler varmis yaw..Insanlarin hayatiyla oynuyorlar üc bes kuruc icin...Iyiki böyle bir forum var ki, Magdurlarin yasadiklarini okuyup ona göre secim yapilabiliyor
Iyiki varsiniz
Tekrar gecmis olsun. Insaallah su anki durumunda iyidir
  • Ekim Tarihi: 21/22 Mart 2022
  • Ekim Merkezi ismi AHD
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 49
  • Medikal Tedavi Biotin 10.000

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #83 : 12 Nisan 2022, 04:14:03 »
Geçmiş olsun kardeşim. İnşallah bu sektörde para kazanamaz bu zihniyette işlem yapan yer
Kazanacakları kadar kazanmışlardır 25 seneden fazla bu işi yaptıklarını söylüyorlar. Madur ettikleri insanların maduriyetini gidermeyi bilseler kendileri kazanacaklar ama nerde üstüne üstlük tehditler yağdırıyorlar madur kendileriymiş gibi.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 12 Nisan 2022, 04:23:56 »
Cok gecmis olsun Kardesim. Cok üzüldüm.
Neler varmis yaw..Insanlarin hayatiyla oynuyorlar üc bes kuruc icin...Iyiki böyle bir forum var ki, Magdurlarin yasadiklarini okuyup ona göre secim yapilabiliyor
Iyiki varsiniz
Tekrar gecmis olsun. Insaallah su anki durumunda iyidir
Şu anki durumumdan memnunum. Malum yerin enkazını iki ekimle ancak düzelttirebildim. Şakaklardan söktürmem gereken yerler var halen kazıyarak estetik bir görüntü sağlıyorum tek sıkıntı o kaldı. Hakan hoca sökme işini yapmıyoruz demişti üçüncü ekimimde Antalya da. Şahin Çeliklik küçük bir op. kaldı bakalım Ankara'ya yolum düşerse artık. Yani halen bu malum merkezin enkazını düzelttirmekle meşgulüm.

Forum gerçekten kıymetli yeni ekim yaptıracaklar için. Tavsiye edilen yerlerden önce kaçınılması gereken merkezlerin bilinmesi daha faydalı. Şikayet bölümünü okumalarinda büyük fayda var.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 12 Nisan 2022, 04:26:31 »
Son durumla ilgili resimler 3. sayfada var zaten.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 20 Nisan 2022, 17:34:59 »
 parayı goren saldırıyor bu işe zamanında ekme izni olanda ekti olmayanda ekti.ee parayı gorenin saldırdığı her alanda bir sürü sorun zaten olucak.bastan yanlış yapılmış halen halen duzeltmiyorlar bunlar halen ekiyor bunların yapıp yanına kar kaldığını goren ekimi bilmeyenlerde ekicek mağdurlar bitmez.tek care hastayı bilinclendirmek kalıyor geriye

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #87 : 22 Nisan 2022, 06:03:48 »
parayı goren saldırıyor bu işe zamanında ekme izni olanda ekti olmayanda ekti.ee parayı gorenin saldırdığı her alanda bir sürü sorun zaten olucak.bastan yanlış yapılmış halen halen duzeltmiyorlar bunlar halen ekiyor bunların yapıp yanına kar kaldığını goren ekimi bilmeyenlerde ekicek mağdurlar bitmez.tek care hastayı bilinclendirmek kalıyor geriye
Aynen öyle dostum yaptıkları yanlarına kär kalıyor. Bu forumun farkında olmayan bir çok insan maalesef böylesi merdiven altı yerlerin maduru oluyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 22 Nisan 2022, 14:56:45 »
 kanunlar davranmazsa dostum 10 sene sonrada aynısı olcak.ee ne yapsın mağdurlar toplanıp yuruyuusmu yapsın laftan ote gitmiyor bişi bunlar cebini doldurmaya insanlar mağdur olmaya devam

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 22 Nisan 2022, 17:57:06 »
Zaten en büyük sorun hem maduriyeti hem hukuki süreci yaşayan biri olarak hep diyorum sorun kanunlardaki boşluklar. Senin dediğin gibi daha çok insan madur olacak kanunlardaki boşluklar halledilmedikçe.

Facebook Twitter Instagram