Gönderen Konu: Finasterid kullanacağım yardım  (Okunma sayısı 4226 defa)

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Finasterid kullanacağım yardım
« : 25 Temmuz 2017, 18:01:20 »
merhabalar saç ekimi önceki donör bölgeyi ve kafamdaki güçsüz tüyleri güçlendirmek amaçlı biotin ve finasterid kullanmayı düşünüyorum. finasteridi nereden temin edebilirim ve nasıl kullanabilirim bilgisi olan biri aydınlatırsa çok sevinirim

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid kullanacağım yardım
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2017, 20:21:35 »
eczaneye proscar de verirler 5 e bol parçaları kapalı bir şişede sakla nette youtbeye yaz finasterid yaz nasıl boluceğini orda gosterio hapın adı proscar etken madde finasterid biotindede solgar marka daha iyi
saçları ekmeydi dersin

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2017, 19:03:32 »
peki doktor kontrolünde kullanmama gerek varmı? ve biraz aydınlatırmısın beni kesin bi çözüm olur mu

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2017, 22:06:37 »
dokulmeyi erteler donoru guclendirdiği solenio saçı kalınlaştırır ama tuylere faydalı olucağını sanmıom bazı drlar onerir bazıları onermez ama genelde yan etki yapıo finasterid
saçları ekmeydi dersin

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2017, 01:01:19 »
yan etkileri geçici mi yoksa ilerde doğacak çocuğumu filan etkiler mi? bi yerde okudum çocuk düşünenlere önerilmiyormuş filan

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2017, 02:26:46 »
yan etkileri geçici mi yoksa ilerde doğacak çocuğumu filan etkiler mi? bi yerde okudum çocuk düşünenlere önerilmiyormuş filan
Hic bulasma kardesim o ilacla bi yere varamazsin buradaki herkes kullandi birakti ben 7 ay oldu hala yan etkisinin gecmesini bekliyorum en azindan sen bøyle birsey yasama belki yan etki de etmez sana ama bu riske girmeye degmez gercekten degmez

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Temmuz 2017, 19:27:15 »
hocam bende hiç istemem kalıcı bi yanetki yaşamayı ancak gerçekten çarem kalmadı donör zayıf güçlenmesi gerekiyor yoksa yaptıracağım ekimdende güzel sonuç alamam elim kolum bağlı ne yapsam bilmiyorum

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Ağustos 2017, 14:04:49 »
hocam bende hiç istemem kalıcı bi yanetki yaşamayı ancak gerçekten çarem kalmadı donör zayıf güçlenmesi gerekiyor yoksa yaptıracağım ekimdende güzel sonuç alamam elim kolum bağlı ne yapsam bilmiyorum

Ekimden 3 ay ønce basla ekimden 3 ay sonra birak en fazla 7 ay kullan derim

hairloss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Ağustos 2017, 22:36:45 »
Ben kullanıyorum yan etki yok aksine tüfek iyi çalışıyor maşallahı var ters etki yaptı heralde bende

Olmayanda vardır ama çoğu kişinin yan etkisi psikolojik bence %2  yan etkisi var yazılmasa o kağıda çoğunun yan etkisi olmayacaktı şahsi fikrim

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Ağustos 2017, 00:58:18 »
Ben kullanıyorum yan etki yok aksine tüfek iyi çalışıyor maşallahı var ters etki yaptı heralde bende

Olmayanda vardır ama çoğu kişinin yan etkisi psikolojik bence %2  yan etkisi var yazılmasa o kağıda çoğunun yan etkisi olmayacaktı şahsi fikrim

Kardesim ben biraktim 7 ay aklima bile gelmedi dedim duzelir illa ki  7 ay sonunda farkina vardim duzelmediginin herkeste malesef ayni degil sende olmamis olabilir ama benimksii eminim psikolojik degil cunku birsktiktan 7 ay sonra anca aklima geldi ve duzelmediginin farkina vardim

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2017, 05:36:24 »
beyler zaten çok aktif bir cinsel hayatım yok eğer bahsi geçen yan etkiler kalıcı değil ise kullandığım süre boyunca bu yan etkileri yaşamaya razıyım. artık yaşam meselesi oldu bu benim için ya olacak yada kendimi öldüreceğim o derece herşeyi göze aldım kaybettiğim herşeyi, en başta özgüvenimi geri almak için ne gerekiyor ise yapmaya hazırım

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 10 Ağustos 2017, 13:23:56 »
Hic bulasma kardesim o ilacla bi yere varamazsin buradaki herkes kullandi birakti ben 7 ay oldu hala yan etkisinin gecmesini bekliyorum en azindan sen bøyle birsey yasama belki yan etki de etmez sana ama bu riske girmeye degmez gercekten degmez
Ne yan etkisini gördünüz?

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #12 : 11 Ağustos 2017, 00:53:45 »
Yazık ya başlama kardeşim dua edersin bize bak yan etki yok yazmış ya kardeşim bu öyle birşey ki kuş kalkmasa isteksizlik yapar bunlar olmasa göğüs büyümesi yapar buda olmasa sakalın çıkmaz buda olmasa kasların güçsüzlestiriyor buda olmadı kendini çok yorgun hissediyorsun bu olmadı hayalarin da şiddetli ağrı daha sayimmi bunların hiçbirini yaşamadım diyorsan eyvallah diğer kardeşimin dediği gibi illa kullanacam diosan ben 6 ay derim o bile çok zararlı
ALLAH"ın adamıyık...

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Ağustos 2017, 03:07:03 »
Ne yan etkisini gördünüz?

Spermde azalma sertlesme problemi spermde seffaflik 7 ay bitti malesef sperm de azalma duzelmedi ve sperme bagli tam sertlesme olmuyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Eylül 2017, 23:31:38 »
Finansteride mevcut saçlarını korur, saç ekimiyle bir alakası yok..Ekilen saçlar dökülmez..

Finansteride dediğimiz etken madde proscar, pro-pecia gibi ilaçlarda bulunur. Günde 1 mg kullanımı önerilir.

Pro-pecia 1 mg olarak piyasada bulunur ama fiyatı aşırı pahalıdır, bunun yerine çok uygun fiyata 5 mg proscar alınıp, bir hap 5'e bölünerek günde 1 hap yutulacak şekilde kullanılır.

Yan etki yaparsa eğer ilacı bıraktığınızda yan etkiler kaybolur.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram