Gönderen Konu: Transest erkan vural 3300 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 39455 defa)

Holabusca

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Transest erkan vural 3300 greft saç ekimi
« Yanıtla #31 : 03 Aralık 2015, 17:03:24 »
Ya bu saç olayı bela ya paranla bile rezil olma ihtimalin var, adamların garanti gibi birşey vermesi lazımki gönül rahatlığıyla ektirebilelim, sağlıklı sonuçlar elde edemesek bile doktorların pişkinliği hat safhada oluyor, yok greftlerin sağlam değil yok gel ikinci seansa düzeltiriz, çocuk oyuncağımı la bu,  kardeşim senin saçlardan ben umutluyum ama, tek gereken sabır artık sana, moralini yüksek tut

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 03 Aralık 2015, 17:40:16 »
Hocam moralini bozmak gibi olmasin ama, gidisat pek iyi gørunmuyor gibi. Biotin yada finasteride yada herhangi ilac kullanmayi denedinmi?

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 04 Aralık 2015, 12:46:45 »
Yok kullanmayı denemedim ama sacların çıkışı 3.ayda çıkmaya başlayacağı 6 ay sonra %60-70 i 1 yıl sonrada tamamı çıkacağı söylendi o yüzden şuan bekliyorum inşallah iyi olur diye umuyorum bekleyip hepberaber göreceğiz

Phoenix

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 04 Aralık 2015, 14:19:20 »
Daha üç ay olmuş, çok çok erken zaten.

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 04 Aralık 2015, 15:59:03 »
Neyse finasi kullanma. Anlarim.

Ama biotini neden icmiyormusun be abi? Bol bol vitamin iste. Yan etkisi yok.

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 04 Aralık 2015, 17:07:41 »
Biotin ilacını sorucam erkan beye eğer kullan derse kullanırım ama ben pek ilaç içmeyi sevmiyorum

skyline

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 13 Aralık 2015, 20:47:47 »
Gecmis olsun. Hocam bana topik lazim siz kullanmissiniz bilirsiniz ya da bilgisi olan arkadaslar da cevap verebilir. Hic kullanmadim nerden nasil alinacagini bilmiyorm. En iyi topik nedir nerden kac liraya alinir bilgi verirseniz sevinirim.
Ayrica ekim guzel cikacak o saclar emin olun erkan bey ve ekibi sonucta. Ancak neden sira halinde ektigini siz biliyor musunuz sormussunuzdur. Donor alani nasil kisa haliyle paylasir misiniz lütfen

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 13 Aralık 2015, 20:52:32 »
Toppik ismi zaten. Orjinali odur. Butun eczanelerden temin edebilirsiniz.

skyline

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 13 Aralık 2015, 21:00:50 »
Öyle mi valla genel adi saniyordum onu hocam sagolun ;D

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 13 Aralık 2015, 21:15:26 »
Ben eczaneden aldım ama internettede satılıyor sanırım
Ben erkan beyin birçok ekimini gördüm bazı doktorların tarla ekimi gibi yapılmış düz sıra halinde ekimlerinide
Açıkçası bazı bölgelerde çapraz sıra halinde ekilmiş saçlar var bunu erkan beye sordum  çok sık ekim yaptıkları için bunun problem olmadığını söyledi,bende bunun sonucu etkilediğini ve doğal durmadigini kimsede görmedim kısa kesimlerdede çok belli olmuyor,kimsenin saçımın dibini inceleyecek hali yok
Sonuçta teknik aynı olsada her doktorun kendine göre stili vardır
Benim için sonuç önemli eğer ekilenler çıkarsa beni memnun eder diye düşünüyorum
Zaman zaman güncel fotolarımı aticam hep beraber sonuçları göreceğiz

skyline

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 13 Aralık 2015, 21:40:55 »
Emin olun cikar sizi de memnun eder. Evet dediginiz gibi belli olmuyor. bende ekimlerini inceledim sadece merak ettigim icin sordum hocam moralinizi bozmak icin değil çünkü ben de ekim dusunuyorm ve erkan hoca ust sirada suan.  Guncel fotoğraflar icinde donöru de unutmayın lütfen.

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 17 Aralık 2015, 21:55:04 »
3 ay 10 gün falan oldu bazı saçlar çıkmaya başladı sanki saçların alındığı ense bölgeside toparladı

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #43 : 17 Aralık 2015, 23:31:13 »
3 ay 10 gün falan oldu bazı saçlar çıkmaya başladı sanki saçların alındığı ense bölgeside toparladı
Saçlar çıkmaya başladı sanki mi  :)sankiyi bırak saçlar yaydan çıkacak ok gibi fışkırmak için hazır bekliyorlar,zaten bu adamın ektiği saç nedense şoka uğrasada sürekli yerlerinde durup çıkacağı günü bekliyor,fotolardan bu belli oluyor,bir kaç ayı kalmış bu ekimin,istisnai süper sonucu olan ekimlere örnek olacak  bir vaka...

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 30 Aralık 2015, 16:28:08 »
tesekkur ederım recıproc gecen hafta saclarımı kısalttım yaklasık 4 ay olacak bundan sonra çok fazla traş olmayı dusunmuyorum yeni saçlarla beraber biraz uzatıcam bakalım  saçlar çıktıkca  benimde hoşuma gidiyor ama daha iyi olması için biraz daha bekleyeceğiz

Facebook Twitter Instagram