Gönderen Konu: Transest erkan vural 3300 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 39456 defa)

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Transest erkan vural 3300 greft saç ekimi
« Yanıtla #15 : 23 Ekim 2015, 12:41:29 »
sanki bana da eski saçlarım azaldı gibi geldi Dün erkan bey ile görüştüm ve bana bu durumun normal olduğunu eski saçlarımın bazılarının çıkmasının 2-3 ay gecikebileceğini söyledi tekrar eski haline dönecekmiş bakalım zamanla göreceğiz şimdilik biraz erken gibi dün konuştuktan sonra biraz rahatladım,gerçekten bütün sorularıma tatminkar cevaplar alıyorum erkan beyden sağolsun,sonuçta iyi olursa bol dua edeceğim

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 23 Ekim 2015, 13:18:25 »
sanki bana da eski saçlarım azaldı gibi geldi Dün erkan bey ile görüştüm ve bana bu durumun normal olduğunu eski saçlarımın bazılarının çıkmasının 2-3 ay gecikebileceğini söyledi tekrar eski haline dönecekmiş bakalım zamanla göreceğiz şimdilik biraz erken gibi dün konuştuktan sonra biraz rahatladım,gerçekten bütün sorularıma tatminkar cevaplar alıyorum erkan beyden sağolsun,sonuçta iyi olursa bol dua edeceğim

Bende aynı yere yaptırdım. Şuan 43. gündeyim. Eski saçlarda bariz azalma var. Umarım Erkan beyin dediği gibi olur.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 23 Ekim 2015, 15:18:34 »
Mevcut saçların zarar görme ihtimali direk kanalı yada ekimi onun üstüne yapınca oluyormuş Bende 15 gün oldu ektireli banada mevcut saçlarım hiç kalmadı gibi düşünüyordum. Ama ışıkta iyi bi foto çektim anca yavaş yavaş geliyorlar. Bu durum kafada travmadan neden oluyormuş belli bir saat kan kan akışı yavaşlayınca o bolgeye travmaya neden oluyormuş geç çıkmasının sebebi oymuş. Bu durum dönor bölgedede aynı. Yan tarafları traş traş ettirdim arka ve üstleri yanlar yine geçti travmaydan kaynaklı yani inş. bi sıkıntı olmaz.

tombikis

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 30 Ekim 2015, 22:21:00 »
mrhaba arkadaşlar bende saç ekimi düşünüyorum erkan bey ile görüştüm ve bu forumdan takip ediyorum örnek ekimleri umarım istediğiniz ve istediğim sonuçları alabiliriz. Yeni foto varsa ekler misiniz merakla takip ediyorum:)
ve ekimi yapan arkadaşların isimlerini ve hangi hastanede olduğunuzu da belirtirseniz sevinirim. çünkü operasyon hastanede yapılıyormuş öyle dedi erkan bey.

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 02 Kasım 2015, 12:06:18 »
Merhaba tombikis en güncel fotoğrafımı çekip yüklüyorum şuan şok dökülme bitti gibi 1 ay sonra yeni çıkışlar başlayacak diye umuyorum,saç ekimim bakırköyde bir hastaneydi ismini şuan hatırlıyamıyorum ama temiz bir hastane için rahat olsun önemli olan hastane değil zaten yapan ekip bence,erkan beye ben tavsiye üzerine gittim şu ana kadar memnunum kendisi samimi biri fakat daha sonuç için birşey söylemek çok erken ara ara fotoğraflarımı yükleyip forumdaki arkadaşları bilgilendireceğim

tombikis

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 06 Kasım 2015, 00:57:38 »
ayın 20si bende operasyona giriyorum ,bakalım hakkımızda hayırlısı artık :) destek için teşekkürler.
paylaşımlara devam edelim :)

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 06 Kasım 2015, 04:17:41 »
ayın 20si bende operasyona giriyorum ,bakalım hakkımızda hayırlısı artık :) destek için teşekkürler.
paylaşımlara devam edelim :)

Hocam simdiden hakkinda hayirlsi olsun.Insallah basarali bir operasyon gecirirsin.

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 06 Kasım 2015, 19:27:33 »
inşallah iyi olur

tombikis

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 08 Kasım 2015, 01:19:37 »
inşallah iyi olur

temennimiz hepimiz için iyi ve güzel sonuçlar alınması.
inş oyle olur.

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 12 Kasım 2015, 11:27:44 »
yaklaşık 2 ayı biraz geçti son durum bu fotoğrafımı paylaşıyorum arkadaşlar

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 12 Kasım 2015, 13:12:38 »
Arkadaki saçlar kendini biraz toparladı mı yoksa ışık az diye mi gür gözüküyorlar?

tombikis

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 15 Kasım 2015, 14:17:48 »
yaklaşık 2 ayı biraz geçti son durum bu fotoğrafımı paylaşıyorum arkadaşlar

biraz daha yakın ve aydınlık ortamdan foto atabilir misin böyle çıkış var mı pek gözükmüyor da  :) ve en önemlisi sen nasıl hissediyor ve görüyorsun gelişmeyi :)

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 16 Kasım 2015, 14:31:36 »
şuan çok bişey yok ekilenlerden zaten 3 ayda başlayacak çıkış denmişti bekliyoruz daha 3 ay olmadı

faterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 23 Kasım 2015, 19:58:49 »
tombikis 2.5 ay oldu ışık altında çekim yaptım,birde geçenlerde kafama topik sürdüm baya saçlı göründüm insanın moreli düzeliyor topik geçici çözüm olabiliyor

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 23 Kasım 2015, 20:17:42 »
Hocam şakaklar saçsız, oraya topiği başarıyla kullanmayı nasıl başardınız?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Facebook Twitter Instagram