Gönderen Konu: Sac ekiminden sonra Tatil ?  (Okunma sayısı 2582 defa)

Maxpayne

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekiminden sonra Tatil ?
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2017, 21:53:11 »
Geçen tvde bi saç ekimci vardı adını hatırlamıyorum saç ekiminden sonra denize girmenin bi zararı olmadığını hatta deniz suyunun saçlara faydalı olacağını söyledi.

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2017, 23:25:37 »
Bnde dinlemiştim esteworld dr Servet terziler di

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2017, 10:48:38 »
İsinizi garantiye alin sac deriniz cikislar nedeniyle hassas ve ciplak kafaniz kolay yanar deri degistirir riske atmaya deymez derim

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2017, 12:35:54 »
kesinikle faydalıdır  2 ay sonra girebilirsin deniz mineral bakımından çok zengindir..saçları besler hatta kendi saçların bile denizden sonra bi hacimlenir bu denizdeki yüksek mineral seviyesindendir..d vitamini de işin ekstra bonusudur..bkz california lı avustralyalı sörfçülere kel göremezsiniz adamlar bonus..hatta bir araştırmaya göre siyah ırkta deniz kenarında yaşayanların saçları dökülme oranı çok azken  buna örnek fildişi jamaica gibi vs..adamlar hepsi rastalı ve bonus saç iken , içer de yaşayan insanların dökülme oranı daha yüksek..denizin hücre yenileyici etkisi var yararlar bile çabuk iyileşir kesikler kapanır bu bilimseldir...e tabiki deniz temiz olacak marmarada işe yaramayabilir...tecrübeye tabi kendimde girdim ve çok yararını gördüm..güneşe biraz dikkat edin sadece denizden çıkınca şapka takın hepsi bu
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2017, 12:39:51 Gönderen: ruhi mücerret »

Facebook Twitter Instagram