Gönderen Konu: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL  (Okunma sayısı 27468 defa)

alperella

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL
« Yanıtla #195 : 16 Haziran 2022, 18:25:00 »
Emin ol bende herşeyi denedim.Kök hücre dahil artı ekim bile yaptırdım gayet güzel lakin dökülmeyi durdurmak İnan çok zor Dünya paralar harcadım başka derdimiz yokmuş gibi saçla uğraşıyoruz

aynen döküleceği varsa dökülüyor. ben bursada özel bi hastaneden 8bin tl fiyat almıştım, 2 seferde kapanır dedi açık 5 ay sonra ikincisi gerekir dedi yani 8bintlx2=16 bine iki sefer saç ekimi yapacaklardı. bunu görünce son şans vermek istedim ancak 12bin üzerinde 1 kişi diğer tüm şampuanı vs ile. bu şekilde mboostera gerek yoksa çok 7-8 bin tlye iki kişi aradan çıkartırım. olmazsa ektircez artık

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #196 : 16 Haziran 2022, 18:29:00 »

ben bugüne kadar her türlü şampuan, doğal şeyleri, binox, fitcare vs burda kadın doğum kontrol hapı+loreal arginine karışımları kullanan biri olarak (ki çok düzenli kullanmadım) bunu ekimden önce son çare görüyorum olmazsa ektireceğim. finas, dutas mutas vs ne olduğu belli olmayan şeyleri kullanmaya karşıyım, saç çıkarcam diye kalp krizi vs geçirmek istemiyorum sağlığım önemli. bunu deneyecem olmazsa ekim.

Dostum saç durumunu bilmiyorum ama finas dutas ihtiyacı ekimden sonra da devam edebilir. Ekilenler veya ekim öncesindeki saçların dökülmeyeceğinin garantisi yok.

Bu tedaviyi denemek mantıklı harekt, fakat ekim öncesi ilaç kullanıp kullanamayacağına fçkarar vermek için bir süre denemeni tavsiye ederim. Yanetki görmez güzel sonuç alırsan ekime gerk kalmayabilir. Ama ekim gerekli ise, sonrasında iyi sonuç ve gerilememe olmaması için ilaca ihtiyacın da olabilir.

Ama güçlü donör önden az dökülme gibi bi vaka isen belki o zaman ilaca gerek yok denebilir.

Bunların hepsi senin durumuna özel farklı farklı olasılıklar , o sebeple ilaç durumun tamamen silme, bir seçenek olarak durmalı. Keşke hiç ihtiyaç olmasa ama maalesef onlar dışında da durdurmayı kesmenin azaltmanın bir yolu yok

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #197 : 16 Haziran 2022, 19:02:06 »
Bu ürünlere bu kadar para bayılacağınıza gidin Ru58841 getirdin onu kullanın. Baktınız yan etki yaptı gidin finasterid+minoxidil kullanın. 2 tane fda onaylı ilaç ve yüksek oranda başarı sağlıyor.

Aylarca denedim bi boka yaramadı. Çok hafif dökülmelerde belki işe yarıyordur.

Ama bunlar hep deneysel kimyasallar, interntte bile before afterı tatmin edecek çok az kişi var.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #198 : 17 Haziran 2022, 10:23:05 »
Aylarca denedim bi boka yaramadı. Çok hafif dökülmelerde belki işe yarıyordur.

Ama bunlar hep deneysel kimyasallar, interntte bile before afterı tatmin edecek çok az kişi var.

Ru için söylüyorum bunu.

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #199 : 20 Haziran 2022, 17:01:24 »
konuşma yaklaşım önemli ikisindende fiyat aldım. ana bayi sadece bir doktor arkadasınızın hizmet numarasını alsanız yeter dedi. Bulamazsanız bayimize yönlendireyim dedi, alt bayisinden rahatlıkla fiyat aldım, kredi kartına taksitte yapıyor, o kadar zor değil nabza göre konuşmayı bilmek yeterli diye düşünüyorum ama uzun vadede etkisini kaybediyormu, bırakınca hızlı dökülme durumu varmı ondan emin değilim. Instagramda malum firmayı uzun süredir takip ediyorum %80  aynı kişilerin fotoğrafları paylaşılıyor aylardır, etki %si bence düşük gibi, yoksa çok farklı kişileri paylaşırlardı. 10 tane adamın fotosu 4 aydır dolanıyor hesaplarında :) 2 ay önce aldığım fiyatlarıda yazayım ama, bana çok yüksek geldi fiyatlar.
Dermaheal Stem C'rum HL
Saç dökülmesi karşıtı, saçlı deri besleyici biyomimetik peptid kök hücre solüsyonu
5 ml*5 flakon
3.540,00

Dermaheal M Booster Hair Loss
Saç dökülmesi karşıtı, saçı geri kazanımı maksimum sağlayan solüsyon
100 mg*6 flakon
4.130,00

not: iki farklı alt bayiden fiyat aldım, birini ana bayi yönlendirdi, diğerini kendim buldum. ikiside yukarda ki fiyatları verdi(kdv dahil)

hocam bulmak çok zor değil lotispharma ile görüşün derim. Bu arada sizin için demiyorum, bazı arkadaşlar arayıp konuşmaktan acizler, öyle mail atmayla kimse kolay kolay yardımcı olmaz. Arıcaksınız tatlı tatlı konuşup, kişisel kullanım için aldıgınızı ikna edip alıcaksınız ürünleri. Firma zannedersem istanbul'da elden de alabilirsiniz zaten.

etkisi nasıl hocam gerçekten etkili oldumu, bıraktığınızda hemen dökülme yaptımı, biraz anlatır mısınız?

hayırdır siz bana neden saldırıyorsunuz? sizi ne rahatsız etti de bu salvolar, soruyorsunuz bendeki bilgiyi paylaşıyorum.  yok yaklaşım önemli yok aramaktan acizler  sizden retorik  hitabet mi öğreneceğiz ? :) , siz bizim ne yaptığımızı biliyor musunuz da kafanıza göre  yargı dağıtıyorsunuz gerçekten yaptığınız çok ayıp, ofansif ve gereksiz. dediğiniz gibi yaklaşım gerçekten önemli  burada böyle büyük büyük konuştuktan kendiniz övüp şişirdikten sonra işinizi yaptırmak için telefonda  nabza göre şerbet verip tatlı tatlı konuşunca  tatlı olmuyorsunuz...

sevgiler.

canberk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #200 : 21 Haziran 2022, 02:17:38 »
hayırdır siz bana neden saldırıyorsunuz? sizi ne rahatsız etti de bu salvolar, soruyorsunuz bendeki bilgiyi paylaşıyorum.  yok yaklaşım önemli yok aramaktan acizler  sizden retorik  hitabet mi öğreneceğiz ? :) , siz bizim ne yaptığımızı biliyor musunuz da kafanıza göre  yargı dağıtıyorsunuz gerçekten yaptığınız çok ayıp, ofansif ve gereksiz. dediğiniz gibi yaklaşım gerçekten önemli  burada böyle büyük büyük konuştuktan kendiniz övüp şişirdikten sonra işinizi yaptırmak için telefonda  nabza göre şerbet verip tatlı tatlı konuşunca  tatlı olmuyorsunuz...

sevgiler.

sakin ol arkadaşım 2. mesajın seninle bi alakası yok. Birinci mesajda ki yaklaşımım da öyle çok bilmiş gibi "alınabilseydi biz zaten alırdık" havalarından ötürüydü. Ayrıca kendimi övdüğüm felanda yok, çok basit 2 dakikalık bir konuşmayla distiribtörü ikna edebileceğinizden bahsediyorum. İkna edemiyorsan o sizin sorununuz, tatlı olmana da gerek yok ;D
sevgiler

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #201 : 21 Haziran 2022, 09:29:26 »
sakin ol arkadaşım 2. mesajın seninle bi alakası yok. Birinci mesajda ki yaklaşımım da öyle çok bilmiş gibi "alınabilseydi biz zaten alırdık" havalarından ötürüydü. Ayrıca kendimi övdüğüm felanda yok, çok basit 2 dakikalık bir konuşmayla distiribtörü ikna edebileceğinizden bahsediyorum. İkna edemiyorsan o sizin sorununuz, tatlı olmana da gerek yok ;D
sevgiler

sakin olmadığım kanısına nerden vardın :)) bendeki iç huzur sen de olsa inan kimseye saldırma gereği duymazsın:) yine kafanda yargı dağıtıyorsun.

benim çok bilmiş mesajımın hangi kısmı seni rahatsız etti ? orada bir aciz kelimesi mi gördün?  alınabilseydi alırdık denedik alamadık LÜTFEN sen alırsan bilgi ver diyorum."   23 sayfa forum var önceki mesajlarda bu konular tartışıldı dönüp baksaydın, konuşulmuş bir şeyi zaten sorma gereği duymazdın neyse..

benim mesajımı alıntıladığına göre lafının bana olduğu anlaşılıyor  lafın bana değilse ben yanlış anlamışım özür dilerim. ancak bu aramaktan aciz kişi kim buraya açıkca delikanlı gibi yaz bu komündeki diğer arkadaşlar da öğrensinler aramızdaki aciz kişiyi ona göre hareket etsinler! çünkü 4 -5 kişi var son konuşmaların içinde birimiz senin yaptığın bu yakıştırmaların sahibi oluyor..

bu komün içerisinde hepimizin ortak bir sorunu var ve bir şekilde çözüme ulaşmaya sıkıntımızı gidermeye çalışıyoruz  "ikna edemiyorsanız sizin sorununuz diye bir yaklaşım göstermiyoruz" göstersek size cevap bile vermezdik bu minvalde saygı ve nezaket kuralları içerisinde iletişim kuruyoruz kimseyi yermiyor, germiyoruz,  nacizane size de tavsiye ederim.

sevgiler.

canberk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 21 Haziran 2022, 17:05:27 »
sakin olmadığım kanısına nerden vardın :)) bendeki iç huzur sen de olsa inan kimseye saldırma gereği duymazsın:) yine kafanda yargı dağıtıyorsun.

benim çok bilmiş mesajımın hangi kısmı seni rahatsız etti ? orada bir aciz kelimesi mi gördün?  alınabilseydi alırdık denedik alamadık LÜTFEN sen alırsan bilgi ver diyorum."   23 sayfa forum var önceki mesajlarda bu konular tartışıldı dönüp baksaydın, konuşulmuş bir şeyi zaten sorma gereği duymazdın neyse..

benim mesajımı alıntıladığına göre lafının bana olduğu anlaşılıyor  lafın bana değilse ben yanlış anlamışım özür dilerim. ancak bu aramaktan aciz kişi kim buraya açıkca delikanlı gibi yaz bu komündeki diğer arkadaşlar da öğrensinler aramızdaki aciz kişiyi ona göre hareket etsinler! çünkü 4 -5 kişi var son konuşmaların içinde birimiz senin yaptığın bu yakıştırmaların sahibi oluyor..

bu komün içerisinde hepimizin ortak bir sorunu var ve bir şekilde çözüme ulaşmaya sıkıntımızı gidermeye çalışıyoruz  "ikna edemiyorsanız sizin sorununuz diye bir yaklaşım göstermiyoruz" göstersek size cevap bile vermezdik bu minvalde saygı ve nezaket kuralları içerisinde iletişim kuruyoruz kimseyi yermiyor, germiyoruz,  nacizane size de tavsiye ederim.

sevgiler.

gererek konuşan sensin, mesajımı alıntılayıp başta yok alınsaydı alırdık diye cevap verende sensin. Delikanlılığı senden öğrenecek değilim, özelden görüştüğüm iki üç kişi o arkadaşların ismini söylememe gerek yok. Sana söylediğiminde arkasındayım, mesajın başlarında ileri geri konuşup yok delikanlılık bilmem ne deyip, devamında nezaketten bahsedip sevgiler demeyle nezaket sahibi olunmuyor. Neyse son mesajım bu mesele böyle uzaar gider, kimse kimseye bişey anlatamaz.
--------------
Almak isteyen arkadaşlara biraz daha yardımcı olayım, LotisPharma ile görüşün arkadaşlar, internette numarası yazıyor. Ben buradan fiyat alabildim, ürünü de vericeklerdi ama fiyatlar yüksek geldi bana, her senas mbooster ile bir seansın 1000 lira gibi maliyeti olacaktı. LotisPharma doktor olmadan veremeyiz diyebilir, biraz ikna etmeye çalışın. İstanbul'da oturan arkadaşlar yüz yüze görüşürlerse eminim sonuç alırlar.

http://www.dermahealturkiye.com/ bura Türkiye Ana Bayisi, burayla da görüşün bunlar doktor hizmet numarası olmadan bilgi vermeyeceklerini söyleyecekler. Bu konuda katılar. O zaman beni alt bayinize yönlendirin dersiniz, sizi arattırıyolar bir alt bayisine. Benim nisan ayında aldığım fiyatlar 1 önceki sayfada var kesin zam gelmiştir. Eğer görüşen, alan olursa güncel bilgiler için buraya yazarsa sevinirim.
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2022, 17:32:48 Gönderen: canberk »

alperella

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 21 Haziran 2022, 17:54:18 »
gererek konuşan sensin, mesajımı alıntılayıp başta yok alınsaydı alırdık diye cevap verende sensin. Delikanlılığı senden öğrenecek değilim, özelden görüştüğüm iki üç kişi o arkadaşların ismini söylememe gerek yok. Sana söylediğiminde arkasındayım, mesajın başlarında ileri geri konuşup yok delikanlılık bilmem ne deyip, devamında nezaketten bahsedip sevgiler demeyle nezaket sahibi olunmuyor. Neyse son mesajım bu mesele böyle uzaar gider, kimse kimseye bişey anlatamaz.
--------------
Almak isteyen arkadaşlara biraz daha yardımcı olayım, LotisPharma ile görüşün arkadaşlar, internette numarası yazıyor. Ben buradan fiyat alabildim, ürünü de vericeklerdi ama fiyatlar yüksek geldi bana, her senas mbooster ile bir seansın 1000 lira gibi maliyeti olacaktı. LotisPharma doktor olmadan veremeyiz diyebilir, biraz ikna etmeye çalışın. İstanbul'da oturan arkadaşlar yüz yüze görüşürlerse eminim sonuç alırlar.

http://www.dermahealturkiye.com/ bura Türkiye Ana Bayisi, burayla da görüşün bunlar doktor hizmet numarası olmadan bilgi vermeyeceklerini söyleyecekler. Bu konuda katılar. O zaman beni alt bayinize yönlendirin dersiniz, sizi arattırıyolar bir alt bayisine. Benim nisan ayında aldığım fiyatlar 1 önceki sayfada var kesin zam gelmiştir. Eğer görüşen, alan olursa güncel bilgiler için buraya yazarsa sevinirim.

gereksiz tartışmaların, alınganlığın vs. kimseye faydası yok arkadaşlar. boşverin gitsin.

ben dün henüz dermapen M8 wireless modelini aldım. dermapen olmadan dermastamp, dermaroller vs hikaye gibi bence. dün biraz kafada denedim akşam 9 da halen kırmızı. çokça video izledim youtubeda çinli mi japon mu ne arkadaş var dermapen videoları, deneyenler, iğne kalınlıkları, 1,5mm mi 0,75 mi vs. vs. bir de sarışın bi bayan anlatıyor güzel.

1-2 yağ vs karışımları var şu an onları kullanacağım. 1-2 aya muhtemelen de alacağım stem crum HL yi. aradığım zaman almam gerek beklemem büyük ihtimal. arada yine araştırıyorum. mbooster gerçekten fark ediyormu merak ediyorum gerek var mı vs. malum fiyat yüksek, m booster daha pahalı serumdan. iyi geleceğini kesin bilsem hiç sıkıntı değil ama şu dönem sıkıntı.

canberk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 21 Haziran 2022, 20:12:03 »
gereksiz tartışmaların, alınganlığın vs. kimseye faydası yok arkadaşlar. boşverin gitsin.

ben dün henüz dermapen M8 wireless modelini aldım. dermapen olmadan dermastamp, dermaroller vs hikaye gibi bence. dün biraz kafada denedim akşam 9 da halen kırmızı. çokça video izledim youtubeda çinli mi japon mu ne arkadaş var dermapen videoları, deneyenler, iğne kalınlıkları, 1,5mm mi 0,75 mi vs. vs. bir de sarışın bi bayan anlatıyor güzel.

1-2 yağ vs karışımları var şu an onları kullanacağım. 1-2 aya muhtemelen de alacağım stem crum HL yi. aradığım zaman almam gerek beklemem büyük ihtimal. arada yine araştırıyorum. mbooster gerçekten fark ediyormu merak ediyorum gerek var mı vs. malum fiyat yüksek, m booster daha pahalı serumdan. iyi geleceğini kesin bilsem hiç sıkıntı değil ama şu dönem sıkıntı.

malesef fiyat yüksek sclinic bu fiyatlarla mbooster her seansta kesin kullanmıyodur. Ona rağmen sonuçları gerçekten iyi, bu ara yeni fotoğrafda paylaşıyorlar  :D. Birde bayi Firma katalog göndermişti orada detaylı anlatıyor Mbooster'ı, normal içerikten çok daha etkili olduğunu söylüyolar, baya övmüşler ama insan bilemiyor işte.

Hocam bu arada dermapen ne sıklıkla kullanılması öneriliyor, diyelim hergün sabah akşam sprey kullanıyoruz, sabah akşam dermapen uygulanmalı mı?
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2022, 20:24:37 Gönderen: canberk »

alperella

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 22 Haziran 2022, 07:44:45 »
malesef fiyat yüksek sclinic bu fiyatlarla mbooster her seansta kesin kullanmıyodur. Ona rağmen sonuçları gerçekten iyi, bu ara yeni fotoğrafda paylaşıyorlar  :D. Birde bayi Firma katalog göndermişti orada detaylı anlatıyor Mbooster'ı, normal içerikten çok daha etkili olduğunu söylüyolar, baya övmüşler ama insan bilemiyor işte.

Hocam bu arada dermapen ne sıklıkla kullanılması öneriliyor, diyelim hergün sabah akşam sprey kullanıyoruz, sabah akşam dermapen uygulanmalı mı?

yani son şans kullanılacak onda da mbooster ile daha iyi sonuç verir mi diye akılda kalmaması için kullanıcam büyük ihtimal, kısmet.

dermapen kullanımına gelirsek;
ben şu videodan bayaa faydalandım;(bi kaç videosu daha var kesinlikle izleyin bence)

benzer bi kaç videoda izledim.+mbooster ile ilgili bi pdfte nasıl kullanılacağı yazıyordu. ekledim resim olarak. Seçkin hocada benzer diyordu.
İlk ay her hafta, 2. ay 15 günde 1, 3. aydan sonra ayda 1, toplam 12 hafta diyor.

her bünyede sonuç almak için farklı kullanımlar olmakla birlikte, genelde 1,5mm derinlik ve yapım sıklığı 15 günde bir ya da en sık haftada 1 öneriliyor. haftada bir kez 1,5mm ve arada 3. gün 0,75mm yapanlar olmuş, çok sık kullanımda vücudun kalojen üretimi çok hızlanır ama kalitesi düşük olur deniyor o yüzden 15 günde 1 tavsiye eden var genelde en risksizi o. derinlikte 1,5mm genelde yeterli ancak mesela 2-3 ay deneyip sonuç alamazsanız 2,5 mme kadar inebilirsiniz diyor. yorumlarda kim nasıl denemiş gösteriyor sonuçlar ile youtube videosunda. 0,6mm minox ile deneyip sonuç alamamış ama tek başına 1,2mme inmek bile çok fark etmiş mesela öyle örnekte var. 36 saat olacak benim kafa kırmızı halen. böyle olursa ilk ay haftada 1 sonra 15 günde 1 gibi yaparım bende. arada bi şey sürersem yine en fazla 0,75e kadar inerim. ancak her gün yapmam kesinlikle.

alperella

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #206 : 22 Haziran 2022, 09:54:48 »
az önce dermapen us e attığım maile de cevap geldi.
36 pin ve 1,5mm tavsiye etmişler 2 haftada bir kez. bazı yayınlarda dediği gibi minox vs kullanımı 24-48 saat sonra tavsiye edilmiş yan etki vs için. tabi hemen kullanım daha etkili diye dinlemiştim.
bi youtube videosunda yorumlarda biri bi kaç deneme yaptım en iyisi 11 mi 12 mi, inceldikçe iyi olduğunu söylüyordu. geniş alanlarda hiç bastırmadan yapınca yüzey geniş olunca 1,5mm bile ayarlasan 0,5-0,75mm deriye giriyor diyordu(daha azı yani). ince daha iyi diyordu. bakalım 36lık görmemiştim satıcılarda, 24lük sanırım kullanacağım.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 10:01:28 Gönderen: alperella »

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #207 : 22 Haziran 2022, 15:57:30 »

distribütörden alınabilseydi biz zaten alırdık,   medikal şirket doktor  değilsen kaale almıyorlar. büyük olana yazdık aradık.
işe yarıyor yaramasa zaten neden koştruralım, bulursan bize de haber et  lütfen teşk.

bak senin alındığın mesaj bu  her şey bundan başladı!!! kaldı ki zamanımın az olduğu bir yerde hızlı cevap vermek için yazdım!

bu mesajdan gerilecek kadar hassassan insanlarla iletişim kurma bir zahmet!  hem sana söylemedim diyorsun yok şimdi lafımın arkasındayım lafım sana diyorsun.  ne söylediğini kendinde bilmiyorsun  özelden bir iki kişi var diyosun ne alaka?? onlar mı aciz ?   LÜTFEN diyip TEŞEKKÜR ile bitirmişim bu  bir nezaket cümlesi değilse ne sen daha ne bekliyorsun?

ergen egosu ile hareket etmen cümleler içerisindeki devamsızlıklar ve örtüşmeyen söylemler , kararsızlıklar  :)))) sana ne toplulukta nede hayatta bir şey kazandırır ayrıca hem terbiyesizlik yapıp hem de üste çıkıyorsun   ne alttan almayı öğrenmişsin bu yaşına kadar ne hatanı görmeyi koca adamsın.  laf delikanlılığa gelince hemen triglenmişsin o zaman sana söylemedim demeden önce sana söyledim diyecek medeni cesaretin olsaydı.

ben kibar birisi değilim ancak çok nazik biriyim burada benimle görüşenler bunu bilirler..

tribin geçtiyse işimize dönelim.

sevgiler. 

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #208 : 22 Haziran 2022, 16:01:15 »
az önce dermapen us e attığım maile de cevap geldi.
36 pin ve 1,5mm tavsiye etmişler 2 haftada bir kez. bazı yayınlarda dediği gibi minox vs kullanımı 24-48 saat sonra tavsiye edilmiş yan etki vs için. tabi hemen kullanım daha etkili diye dinlemiştim.
bi youtube videosunda yorumlarda biri bi kaç deneme yaptım en iyisi 11 mi 12 mi, inceldikçe iyi olduğunu söylüyordu. geniş alanlarda hiç bastırmadan yapınca yüzey geniş olunca 1,5mm bile ayarlasan 0,5-0,75mm deriye giriyor diyordu(daha azı yani). ince daha iyi diyordu. bakalım 36lık görmemiştim satıcılarda, 24lük sanırım kullanacağım.

36pin çok can yakıyor biz o yüzden 12 pin  ile yapıyoruz.   mbooster'a gelince boosterlıda boostersiz da denedim  ancak gözle görülür bir şey farketmedim ancak mutlak booster ile kullanılması önerilir.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 16:50:53 Gönderen: iRf4n »

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #209 : 23 Haziran 2022, 10:53:53 »
Bana da12lik onermislerdi onu kullaniyorum. 1.5mm yapıyorum acidan gözlerim yasariyo 2.5mm nasil yapilabilir ki? 2.5mm ne kadar guvenli enfeksiyon kapmayalim simdi
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram