Gönderen Konu: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL  (Okunma sayısı 27518 defa)

xperiapgs

• Yeni üye
  • *
Ynt: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL
« Yanıtla #105 : 14 Kasım 2021, 15:33:49 »
teşekkürler, dilerim sorunu olan herkes kurtulur. sorulara tek tek yukardan aşağıya cevap vereyim;

Evet Vertex,  2 haftada 1 uyguluyorum.

Saçlara bulaşıyor sıkıntı değil ben sprey ile saçlarımı hafif ıslattıktan sonra tarak yardımı ile düz bir çizgi halinde ayırıp dik açı ile dermapen sonrasında  solüsyonu uygulayıp deri altına göndermek amaçlı bir daha dermapen uyguluyorum.
dermaheal losyon dışında herhangi bir takviye ürün veya losyon kullanıyor musunuz

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #106 : 15 Kasım 2021, 09:00:54 »
dermaheal losyon dışında herhangi bir takviye ürün veya losyon kullanıyor musunuz

hocam seninle uzun uzun sohbetimiz var başka bir platformda.

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #107 : 15 Kasım 2021, 17:53:05 »
Evet hocam slade in de dediği gibi acı, hissiyat artışı iyiye işaret, bölge canlanıyor, kanlanıyor.

süper acıyor valla, videolarda felan çok rahat takılanları gördükçe şaşırıyorum. konuda yazılanları da takip ediyorumbir yandan, damlalık aldım son uygulamayı onunla yaptım daha rahat olsun diye.
 5.uygulamayı da dün akşam yaptık ilk kutu bitmiş oldu böylece. Hepsi bittiğinde tüylenme vs olursa norwood 7'de etkisi böyle oluyor diye görseller koyacağım bakalım :)

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #108 : 15 Kasım 2021, 21:50:48 »
süper acıyor valla, videolarda felan çok rahat takılanları gördükçe şaşırıyorum. konuda yazılanları da takip ediyorumbir yandan, damlalık aldım son uygulamayı onunla yaptım daha rahat olsun diye.
 5.uygulamayı da dün akşam yaptık ilk kutu bitmiş oldu böylece. Hepsi bittiğinde tüylenme vs olursa norwood 7'de etkisi böyle oluyor diye görseller koyacağım bakalım :)

Ben de 3. Uygulamayı yaptım dün akşam. Ben haftalık başladım ama. Kafa bir kaç gün dokundukça acımayaca devam ediyor.

Dünkü uggulamayı damlalık ile yaptım bi tık daha rahat oldu ama donör bölgesi ve vertex gibi terste kalan bölgelerde hala uygulamayı doğru yapabildiğimden emin olamıyorum. Bazen damlatabildim mi damlatamadım mı saça mı gitti süphesi oluyor maalesef. En temizi başkasının uygulaması olur sanıyorum. Çünkü bir yanda acıdan sızlamadan dolayı hem damlalığu kullan hem dermapeni kulln, cidden el becerisi istiyor. Ya da ben beceriksizim bilemedim 😂

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #109 : 16 Kasım 2021, 20:47:04 »
Bu serumu kullanan bi klinigin videosunu izlemistim orda doktor serumum hepsini kullanmiyodu bi kismini ayiriyodu. Biz hepsini kullanmak zorunda olduğumuz icin sac islak gorunuyor olabilir.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #110 : 16 Kasım 2021, 21:10:17 »
Ben de 3. Uygulamayı yaptım dün akşam. Ben haftalık başladım ama. Kafa bir kaç gün dokundukça acımayaca devam ediyor.

Dünkü uggulamayı damlalık ile yaptım bi tık daha rahat oldu ama donör bölgesi ve vertex gibi terste kalan bölgelerde hala uygulamayı doğru yapabildiğimden emin olamıyorum. Bazen damlatabildim mi damlatamadım mı saça mı gitti süphesi oluyor maalesef. En temizi başkasının uygulaması olur sanıyorum. Çünkü bir yanda acıdan sızlamadan dolayı hem damlalığu kullan hem dermapeni kulln, cidden el becerisi istiyor. Ya da ben beceriksizim bilemedim 😂
ben ilk uygulamayı kendim yaptım, 1 saate yakın sürdü yapmam ayna karşısında şura oldu bura olmadı derken yavaş yavaş :)
 2.uygulamadan itibaren eşim yapıyor 15dk felan sürüyor, inşallah her yerin üstünden geçiyordur artık verdik yetkiyi bi kere :)

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 17 Kasım 2021, 21:10:18 »
Bende başladım uygulamaya iki hafta üst üste kullandım bundan sonra iki hafta arayla devam edeceğim gelişme olursa bilgi veririm buradan 1.5 dermaspamp ile.yapiyorum sizce deri altına enjekte ettirmek dahami iyi olur oda ayrı bir maliyet

Ramiz Sarraf

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #112 : 20 Kasım 2021, 11:07:51 »
Sonuçlar nasıl? Yan etkisi falan yok değil mi? Sonucta hep kullanacagız. Bi de maliyeti nasıldır beyler

Ramiz Sarraf

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #113 : 20 Kasım 2021, 11:49:12 »
https://novelpharma.com.tr/dermaheal-stem-crum-hl/
bu sitede de türkiyeden tedarik edebilme şansımız var, fiyat ve teslimat konusunu mail attım bekliyorum.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #114 : 21 Kasım 2021, 11:51:21 »
Konuyu baslataj seçkin abiyle iletişime gec. Boyle firmalar kisiye degil de kliniklere falan satıyor diye biliyorum.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #115 : 23 Kasım 2021, 13:12:15 »
Bugün 4. Uygulamayı yaptım. 4 hafta peşpeşe yapmış oldum. Yani 1 hafta ara ile.

İlk uygulamalarda 1,5 la yapıyordum bugün 1,25 anca tamamlayabildim.

Birkaç parmak uzunluğundaki saçla bile aşırı zahmetli oldu, benim beceriksiziliğim de olabilir, hakkını vererek uygulayabildiğimden emin olamıyorum maalesef.

Saçları biraz kısa kestirip önümüzdeki 2-3 uygulamayı da haftalık yapıp, sonra 2 hafta arayla olan rutine geçeceğim.

Umarım su zahmete, acıya paraya değer.

Tedavide ilerlemiş arkadaşlar da durumlarını paylaşabilirlerse bize de motivasyon olsun biraz.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #116 : 24 Kasım 2021, 16:01:15 »
Valla sac cikarmayan greftin gorevi bitmistir.yani öluyu diriltmeye calismak ne bilim zor is .hatta zarari bile olabilir.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #117 : 24 Kasım 2021, 16:11:48 »
Valla sac cikarmayan greftin gorevi bitmistir.yani öluyu diriltmeye calismak ne bilim zor is .hatta zarari bile olabilir.

kardeşim hrt yani (hormon yerine koyma) östrojen tedavisi ile aslında greflerin ölmediğini görüyoruz hatta kadın tipi ön çizgi bile oluşuyor yani erkekliğinin hiçbir döneminde sahip olmadığın yerlerden saç çıkıyor ama burada püf nokta erkeklik :) greftlerin yaklaşık ömrü 130-150 yıl olarak tespit edilmiş araştırmalarda. yara kesik darbe tarzı bir komplikasyonla greft zarar görmediği sürece saç tüy üretmeye devam ediyor.
inşallah erkekte bu durumun sebebini çözerler de yan etkisiz bir tedavi ile hepimiz saçlarımıza kavuşuruz ki bence dht bile ufak bir kısmı bu işin...
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #118 : 25 Kasım 2021, 10:31:22 »

Şöyle bir eleman var, finasterid + minoxil tedavisi uygulamış olan. Baya olay olmuştu ilk ortaya çıktığında. Bu eleman hyper responder, inanılmaz çalışmış ilaçlar.. Yani bu elemanı gördüğünde ölmüşsün sen  diyecektin ama adam tedaviyle nereye gelmiş. İlaçları bıraltıktan 1 sene sonra da ancak nw4-5 e kadar gerilemiş, eskisinden yine iyi olmuş. En son ekim araştırıyordu.

Benzer tedaviyi ben de uyguladım bunun yüzde 10 u kadar sonuç aldıysam ne ala

Ben vertexi biraz karartsam yeter amacındayım artık,böyle örnekler gibi olmayacağımn farkındayım. Bu kök hücre ,booster serum tedavisini de o sebeple deniyorum.

Velhasıl kelam saç kökleri ölmüyor. Yanlış hatırlamıyorsam 80-90 yaşında yangında kafa derisi yanıp, iyileştikten sonra saçları çıkmaya başlayan bir adam örneği vardı tıp literatüründe. Çok karmaşık konular, bir şekilde geri çevrilebilir bir süreç lakin karşılığında ne götürdüğü çok önemli Slade’in de dediği gibi.

Değilse günlük 200-300 mg oral spiro, arada avodart sallasan, ne hale gelirsin Allah bilir.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #119 : 25 Kasım 2021, 19:37:50 »
DERMAHEAL HL SAÇ Mezoterapisi bu ürünün satış linkini bulamıyorum sahibinden.com da 2000 TL ye satılıyor başka nerden temin edebiliriz.

Facebook Twitter Instagram