Gönderen Konu: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL  (Okunma sayısı 27521 defa)

meyt

• Jr. Member
  • **
Ynt: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL
« Yanıtla #91 : 02 Kasım 2021, 01:45:44 »
Bu akşam ki uygulama ile ben de kervana katıldım bakalım. Dayabildiğim yerleri 1,5mm çok acıyan yerlerde 1mm civarında iğneleme yaptım.

Umarım doğru şekilde uygulamışızdır.
Ben 3.uygulamamda 1.25 ile yaptım komple. 1.5'a dayanamamıştım bir önceki uygulamada. Belki zamanla artırabilirim.

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #92 : 02 Kasım 2021, 01:47:22 »
kardeşim ürünü nasıl temin edebiliriz
Konu sahibine mesaj atabilirsiniz sormak için.

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #93 : 02 Kasım 2021, 11:36:03 »
Dostum peki dermapen iğne uzunluğunu hangi seviyede kullanıyorsun?

bu işlere ilk girdiğimde 0,5 derma roller kullanıyordum dönerek deriyi daha çok parçaladığını düşündüğüm için stamp gibi kullanıyordum, (tek yöne dik açı ile kanal.)

dermapen'e geçtikten sonra 1mm ile başladım şimdilerde ise 1.2 - 1.5 arası kullanıyorum.

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #94 : 09 Kasım 2021, 12:53:59 »
bu işlere ilk girdiğimde 0,5 derma roller kullanıyordum dönerek deriyi daha çok parçaladığını düşündüğüm için stamp gibi kullanıyordum, (tek yöne dik açı ile kanal.)

dermapen'e geçtikten sonra 1mm ile başladım şimdilerde ise 1.2 - 1.5 arası kullanıyorum.

iki görüntü arasında 2 ay var. yani geçen ayın fotoğrafları bu ay için tekrar yapıyor olacağım.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #95 : 09 Kasım 2021, 15:11:34 »

iki görüntü arasında 2 ay var. yani geçen ayın fotoğrafları bu ay için tekrar yapıyor olacağım.

2 ayda nasıl değişmiş ya, çok şanslısın. Fotodaki bölge vertex sanıyorum değil mi?

Bir de uygulama rutinin nasıl? Haftalık mı yapıyorsun, iki haftalık mı?

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #96 : 09 Kasım 2021, 16:18:08 »
İcinde minoksik olmadigi ne maglum?
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Seckin88

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #97 : 09 Kasım 2021, 16:55:18 »
Güzel başlangıç olmuş daha da ileri gidecek bu belli aksatmadan devam abi .
Bence bu sonucu almanda dermapen ve serumu etkili kullanmanın etkisi büyük. Deriye 90 derece açıyla kanalları düzgün açınca serumun etkisi katlanıyor. Bende 2 ayda gözle görülür sonuçlar almıştım.
Bu arada minoxidil yok hocam içinde caregen firması böyle işe zaten girmez biraz araştırabilirsin . Tüm yatırımları biyomimetik peptide ve büyüme faktörleri üzerine

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #98 : 09 Kasım 2021, 22:18:26 »
Güzel başlangıç olmuş daha da ileri gidecek bu belli aksatmadan devam abi .
Bence bu sonucu almanda dermapen ve serumu etkili kullanmanın etkisi büyük. Deriye 90 derece açıyla kanalları düzgün açınca serumun etkisi katlanıyor. Bende 2 ayda gözle görülür sonuçlar almıştım.
Bu arada minoxidil yok hocam içinde caregen firması böyle işe zaten girmez biraz araştırabilirsin . Tüm yatırımları biyomimetik peptide ve büyüme faktörleri üzerine

Bu saçlara fazla bulaştırmadan nasıl uygulayabiliyorsunuz? Benim epeyce saça bulaşıyor deriye tam ulaşamıyor gibi düşünüyorum.

Sclinicin instagram vsdeki videolarında hep ikinci bir kişi uyguladığı ğçin, bir iki damla losyon sonra üstünden dermapenle geç şeklinde yapıyorlar gördüğüm kadarıyla. Ama ben hem bi yandan görmediğim bölgeye losyon sıkıp, hem de aynı yerin üstünden geçemiyorum.

Önce iğneleme yspıp sonra losyon sıkıp parmak uçlarıyla yediriyorum. Bu sırada saçlara da çok bulaşıyor gibi.

Sizler nasıl uyguluyorsunuz? Trickleriniz var mı?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #99 : 09 Kasım 2021, 22:20:42 »
Şahane sonuç bence saç ekiminden çekininler için fazla ilerlememiş kellikte mükemmel tedavi
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #100 : 09 Kasım 2021, 23:13:48 »
Bu saçlara fazla bulaştırmadan nasıl uygulayabiliyorsunuz? Benim epeyce saça bulaşıyor deriye tam ulaşamıyor gibi düşünüyorum.

Sclinicin instagram vsdeki videolarında hep ikinci bir kişi uyguladığı ğçin, bir iki damla losyon sonra üstünden dermapenle geç şeklinde yapıyorlar gördüğüm kadarıyla. Ama ben hem bi yandan görmediğim bölgeye losyon sıkıp, hem de aynı yerin üstünden geçemiyorum.

Önce iğneleme yspıp sonra losyon sıkıp parmak uçlarıyla yediriyorum. Bu sırada saçlara da çok bulaşıyor gibi.

Bende çok saç olmadığı için böyle bir sorun olmuyor açıkçası :)
Son uygulamada önce biraz döküp dermapen ile geçip üstüne tekrar serum dökerek uyguladık biz.
İşin acı kısmında azalma değil askine artış var bende. 1.25 ile yapıyorum ama özellikle ön ve yanlar müthiş acıyor. İlk denemelerde kanama yokken (zaten saç yok neredeyse) bu uygulamada baya kanamış bu en çok acıyan iki bölge.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #101 : 09 Kasım 2021, 23:24:20 »
Son uygulamada önce biraz döküp dermapen ile geçip üstüne tekrar serum dökerek uyguladık biz.
İşin acı kısmında azalma değil askine artış var bende. 1.25 ile yapıyorum ama özellikle ön ve yanlar müthiş acıyor. İlk denemelerde kanama yokken (zaten saç yok neredeyse) bu uygulamada baya kanamış bu en çok acıyan iki bölge.

Kalsifikasyon dağılır deri düzelir sinirler hassaslaşır damarlar beslenir en sevdiğim bırak daha çok acısın kanasın :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #102 : 10 Kasım 2021, 11:26:06 »
teşekkürler, dilerim sorunu olan herkes kurtulur. sorulara tek tek yukardan aşağıya cevap vereyim;

Evet Vertex,  2 haftada 1 uyguluyorum.

Saçlara bulaşıyor sıkıntı değil ben sprey ile saçlarımı hafif ıslattıktan sonra tarak yardımı ile düz bir çizgi halinde ayırıp dik açı ile dermapen sonrasında  solüsyonu uygulayıp deri altına göndermek amaçlı bir daha dermapen uyguluyorum.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #103 : 10 Kasım 2021, 11:46:03 »

Damlalik aldim ben enjektorden damlaliga aktarıyorum serumu ve kafamin em dibine azar azar damlatiyorum. Saclarim yine islaniyo ama deriye degdiginden emin olmus oluyorum.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #104 : 10 Kasım 2021, 13:52:55 »

Evet hocam slade in de dediği gibi acı, hissiyat artışı iyiye işaret, bölge canlanıyor, kanlanıyor.

Facebook Twitter Instagram