Gönderen Konu: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL  (Okunma sayısı 27527 defa)

Requiemm

• Sr. Member
Ynt: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL
« Yanıtla #15 : 14 Ağustos 2021, 12:52:00 »
Once mesela kafamin sol tarafindan baslayarak saga dogru 2sira geciyorum sonra serumu sıkıyorum. Elimle masaj yaptıktan sonra ayni yeri bidaha geçiyorum. Sonra 2 sira daha kaydırarak bunu devam ettiyorum. En son serumun ceyregi falan kaliyo dermapenin uzunlugunu ve hızını arttirarak genel bi sekilde on taraflar agirlikli olarak bidaha igneliyorum ve kalan ceyregi sıkarak tekrar masaj yapiyorum. Bugun 3.seansimi yapicam zaman tutucam ne kadar suruyor diye.
Bu arada suan tatilde oldugum icin evdeyim ama okula gittigim zaman biyerle anlasip igneyle deri altina enjekte ettirmeyi dusunuyorum. Daha zor olur yurtta bununla ugrasmam cunku. Hangisi daha verimli olur acaba dermapen mi yoksa igne mi?

açıkcası hangısı daha verımlı bılmıyorum ama dermapenin kendı başına bıle yararı oldugunu belırtılen yazılar okumustum. yanı serumu kullanmayıp sadece dermapen yapmak bıle saç saglıgı acısından oldukca ıyıymıs ustune serumu da kullanınca etkı daha da ıyı oluyordur tabıkı.  bende 5 seans yaptım  bu uygulamayı  15 gunde 1..   6 ay oldugunda sonuçlarım ıstedıgım gıbı olursa yada fayda gormus olursam mutlaka buraya resımlerı koyarım

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 14 Ağustos 2021, 12:58:46 »
mantıken dermapenle yapmak daha verimli olur gibi. vücut hem kendi travmayı kontrol etmeye çalışacak hem de travmatik dokununun heryerine dışarıdan takviye girmiş olacak
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 14 Ağustos 2021, 14:28:07 »
Youtubede bu serumu kullanan bi doktor once derinin altina igneyle enjekte ediyodu sonra bi kismini da dermapenle yediriyodu. Herkes farkli yapiyo yani. Acikcasi benim imkanim olsa derinin altina igeneyle enjekte ettirmek isterdim. Dermapeni de kendi kendime haftada 1 evde yapıyorum zaten. Neyse simdilik boyle devam edicem zaten her türlü. Umarim hepimiz cok iyi sonuc aliriz
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 14 Ağustos 2021, 15:12:20 »
bilgehan aydinin igfde kullandigi sivida bu

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 14 Ağustos 2021, 15:33:37 »
bilgehan aydinin igfde kullandigi sivida bu

aynen ama ekstradan bız m.booster'da kullanıyoruz seçkinin konuda belırttıgı

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 19 Ağustos 2021, 05:27:09 »
kliniğin adını aratıp nasıl bir yerdir vs diye bilgi alacakken forum direk işin kaynağını bulup muadil imkanı sunmuş gibi olmuş :)

kendim alıp uygulamayı düşünüyorum şu an, bu uygulamanın bilinen yat etkileri vs var mı acaba?

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 19 Ağustos 2021, 11:51:28 »
kliniğin adını aratıp nasıl bir yerdir vs diye bilgi alacakken forum direk işin kaynağını bulup muadil imkanı sunmuş gibi olmuş :)

kendim alıp uygulamayı düşünüyorum şu an, bu uygulamanın bilinen yat etkileri vs var mı acaba?
Bu tür ürünleri kendimiz alabiliyor muyuz ki?
Nerede satılıyordur yani bu serumlar?

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 19 Ağustos 2021, 13:00:37 »
Konuyu takip amacıyla mesajım bulunsun.
Öncesi/sonrası fotolar atarsa işlem uygulayan arkadaşlar daha güzel bir konu olur.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 19 Ağustos 2021, 13:17:54 »

Yan etki yok diye biliyorum ben. Bildigin mezoterapi bu serumlar ama gercekten etkililer.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 21 Ağustos 2021, 12:40:02 »
Yan etki yok diye biliyorum ben. Bildigin mezoterapi bu serumlar ama gercekten etkililer.
Konu gittikçe güzelleşiyor :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 22 Ağustos 2021, 18:49:37 »
Güzel paylaşım
Global Moderator

Lauri

• Hero Member

bohemian

• Hero Member
  • Yaşınız 21

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 24 Ağustos 2021, 18:45:00 »
Ben henüz seruma ulaşamadım :) Seçkin Bey'den serum alanlar varsa bir aydınlanma rica etsem acaba?

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #29 : 24 Ağustos 2021, 20:00:54 »
Ben henüz seruma ulaşamadım :) Seçkin Bey'den serum alanlar varsa bir aydınlanma rica etsem acaba?

seçkin yurtdışında şuan bildiğim kadarıyla.. mesaj atın müsait olduğunda döner mutlaka

Facebook Twitter Instagram