Gönderen Konu: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL  (Okunma sayısı 27520 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL
« Yanıtla #75 : 23 Ekim 2021, 20:07:36 »
Kanki sen de mi aliexpresden aldın?
Kardeşim 550-600 bandındaydı Ali de gümrük mümrük ödeme satıcı uğraşmak istemedim hepsiburadadan aldım gümrüğüyle aynıya gelirdi zaten büyük ihtimal pek anladığım işler değil

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #76 : 23 Ekim 2021, 21:58:44 »
Dostum linki modeli bulabilirsen paylaşabilir misin rica etsem? Misal 100-200 e alınabilirse, niye 500 verelim ki :)

Hocam bi baktim benim aldigim saticiyi bulamadim. Aliexpressde dermapen yazin uygun fiyatli bir suru cikiyor. Hatta alibabaya da bakin. Orasi normalde toptan satiyor fakat bazi saticilar teker teker de satisa çıkartmışlardi. Daha ucuza bulabilirsiniz boylece.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

xperiapgs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #77 : 24 Ekim 2021, 21:33:17 »
Beyler selam, ben de yakında tedaviye başlayacağım. Kullanan arkadaşlardan dermapen tavsiyesi isteyecektim.

Evde dermaroller ve dermastampim var ama dermapen almalı mıyım?

İkincisi de tavsiye edeceğiniz marka model?

Kablolu dr.pen mym markalılar 500 tl civarı, kablosuz olanlar ise 800+ gibi. Kablolu olmasının bir dezavantajı olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Birkaç gün içinde karar verip alsam güzel olacak.
Dr. Pen n2-c veya n2-w ikisnden birini seçebilirsin hb sitesinde diğerlerine göre daha ucuz şu an. Farkları ise c kablolu, w hem kablolu hem kablosuz kullanılabiliyor.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #78 : 24 Ekim 2021, 22:34:29 »
Dr. Pen n2-c veya n2-w ikisnden birini seçebilirsin hb sitesinde diğerlerine göre daha ucuz şu an. Farkları ise c kablolu, w hem kablolu hem kablosuz kullanılabiliyor.

W olandan aldım dostum, teşekkür ederim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 24 Ekim 2021, 22:35:58 »
Hayırlı olsun kardeşim ben de abartmasamıydım ki :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #80 : 25 Ekim 2021, 14:33:55 »
Hayırlı olsun kardeşim ben de abartmasamıydım ki :)

Senin kafada saç çok, kuvvetli makine lazım sana.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 25 Ekim 2021, 15:46:11 »
Senin kafada saç çok, kuvvetli makine lazım sana.

Eyvallah darısı başına kardeşim :))
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #82 : 26 Ekim 2021, 01:15:06 »
Ben de Hepsiburada'dan 527 liraya Dr.pen M7-C almıştım, şu an 580 tl olmuş.  Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)
Zaten hepsi birbirinin kopyası gibi, ürün kutu logo vs hep aynı fason üretim olmuş.

xperiapgs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #83 : 27 Ekim 2021, 16:25:56 »
Dermaroller/Dermastamp/Dermapen ile saçlı deride micro kanallar açılırken kanama Olmalı Mı? Ben kullanırken birkaç yerde ufak kan geliyor. Uyguladığımız her yerde kanama olmalı mı?

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 27 Ekim 2021, 21:08:31 »
Dermaroller/Dermastamp/Dermapen ile saçlı deride micro kanallar açılırken kanama Olmalı Mı? Ben kullanırken birkaç yerde ufak kan geliyor. Uyguladığımız her yerde kanama olmalı mı?

iğnenin uzunluğuna bağlı .uzunluk ayarı varsa ve çok yükseltiyorsan kanama olması normal.

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #85 : 28 Ekim 2021, 08:55:32 »
Merhabalar son mesajımın üstünden sonra 3ncü seansı bir kaç gün sonra uygulayacağım! 4 - 5 ay  öncesinde  yaptığım uygulamarın büyük etkisi olduğunu söyleyebilirim ön taraflarda açılmış bölgelerim dolmaya başladılar görenler saçların çıktı diyorlar tepe bölgesinde dökülme olduğu içn saçları arkada topluyorum aralardan 1 -2 , 2 - 3 cm saçlar fırlamış durumda sanıyorum 1 - 2 ay içerisinde yaptığım serum uygulamalarını daha iyi hissedeceğim.

saç renginde koyulaşma ve dolgunluk hissediyorum saç dökülmemdevam ediyor mevsimsel dökülme yaşadığım için kış ayının hafif etkisi ile saç teli günde 1 , 3, 5 seviyesine düştü bunun etkisini sanıyorum yaz geldiği zaman farkedeceğim. eğer öbek öbek dökülmezse  yine 1 -2  5 - 10 gelirse normal olarak değerlendireceğim.

bu yol meşakkatli, aynı zamanda da maliyetli.

dermapen yorumlarında bir arkadaşım saç köklerine zarar vermekten korktuğunu söylemiş, aslında mantık ve amaç saç köküne zarar vererek kendini yenilemesini sağlamak, kan akışı ve hücre yenilemesi yapmak hiç mikroskop kullandınız mı bilmiyorum ama saç kökünü elinizdeki dermapen ile denk getirmeniz zor aynı yer üzerinden farklı açılıarda gitmek lazımki canımız acıyor :) size dermapenin (eğer üşenmezsem) açtığı kanalların arasını gösteren bir mikroskop  görseli ile gelirim saçlı bölgeye uygulandığı halde saç kökünü nasıl teğet geçtiğini görürsünüz.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 28 Ekim 2021, 14:03:08 »
Merhabalar son mesajımın üstünden sonra 3ncü seansı bir kaç gün sonra uygulayacağım! 4 - 5 ay  öncesinde  yaptığım uygulamarın büyük etkisi olduğunu söyleyebilirim ön taraflarda açılmış bölgelerim dolmaya başladılar görenler saçların çıktı diyorlar tepe bölgesinde dökülme olduğu içn saçları arkada topluyorum aralardan 1 -2 , 2 - 3 cm saçlar fırlamış durumda sanıyorum 1 - 2 ay içerisinde yaptığım serum uygulamalarını daha iyi hissedeceğim.

saç renginde koyulaşma ve dolgunluk hissediyorum saç dökülmemdevam ediyor mevsimsel dökülme yaşadığım için kış ayının hafif etkisi ile saç teli günde 1 , 3, 5 seviyesine düştü bunun etkisini sanıyorum yaz geldiği zaman farkedeceğim. eğer öbek öbek dökülmezse  yine 1 -2  5 - 10 gelirse normal olarak değerlendireceğim.

bu yol meşakkatli, aynı zamanda da maliyetli.

dermapen yorumlarında bir arkadaşım saç köklerine zarar vermekten korktuğunu söylemiş, aslında mantık ve amaç saç köküne zarar vererek kendini yenilemesini sağlamak, kan akışı ve hücre yenilemesi yapmak hiç mikroskop kullandınız mı bilmiyorum ama saç kökünü elinizdeki dermapen ile denk getirmeniz zor aynı yer üzerinden farklı açılıarda gitmek lazımki canımız acıyor :) size dermapenin (eğer üşenmezsem) açtığı kanalların arasını gösteren bir mikroskop  görseli ile gelirim saçlı bölgeye uygulandığı halde saç kökünü nasıl teğet geçtiğini görürsünüz.

Dostum peki dermapen iğne uzunluğunu hangi seviyede kullanıyorsun?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #87 : 31 Ekim 2021, 22:26:33 »
Bu akşam ki uygulama ile ben de kervana katıldım bakalım. Dayabildiğim yerleri 1,5mm çok acıyan yerlerde 1mm civarında iğneleme yaptım.

Umarım doğru şekilde uygulamışızdır.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 01 Kasım 2021, 18:32:56 »
Bu akşam ki uygulama ile ben de kervana katıldım bakalım. Dayabildiğim yerleri 1,5mm çok acıyan yerlerde 1mm civarında iğneleme yaptım.

Umarım doğru şekilde uygulamışızdır.
sen de mi bu serumlardan aldın?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 01 Kasım 2021, 20:17:45 »
sen de mi bu serumlardan aldın?

Evet dostum.

Facebook Twitter Instagram