Gönderen Konu: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL  (Okunma sayısı 27405 defa)

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
Ynt: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL
« Yanıtla #226 : 11 Ekim 2022, 13:53:08 »
Bu urunu kullanmayi dusunuyorum fiyati 250 pound gibi bir rakam olmasi lazim ancak herhangi bir sonuc goremedim forumda kullanan arkadaslar sonuclar hakkinda bilgi paylasirsa sevinirim tesekkurler

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #227 : 11 Ekim 2022, 16:33:41 »
hocam 16 sayfa yazı var nası göremediniz?

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #228 : 11 Ekim 2022, 17:17:24 »
Hocam 1 kullanici fotografli sonuc paylasmis ya da suan internetim cok kotu goremedim ama baska kisilerin sonuclari varsa fotolu onlarida gormek isterim

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #229 : 12 Ekim 2022, 16:49:41 »
anladım ben 2 kutu aldım tekrar kullanmaya başlayacağım.

Shogun

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #230 : 12 Ekim 2022, 23:15:48 »
dostum diğerini de bulduk sıkıntı yok :) 380$ PDF'ini ekledim aşağıda bknz.
İrfan dermaheal degisti mi ne oldu bı senin saçları da paylaşır mısın görmüş oluruz gelişimi bayadir kullaniyorsun

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #231 : 13 Ekim 2022, 08:42:18 »
İrfan dermaheal degisti mi ne oldu bı senin saçları da paylaşır mısın görmüş oluruz gelişimi bayadir kullaniyorsun

yok hocam diğerini denemedim çünkü dermaheal'den çok iyi sonuç aldım..

ön taraf böyle ronaldinho'nun saç kesimi gibi çıkmıştı 2 kutu bundan kullandım saçlar geri geldi ve asla aynı forma dönmedi seyrelmeler oldu ancak tam bir kelleşmeye dönmedi ve 2 kutunun üstünden sanıyorum 1seneye yakın zaman oldu, tepe kısmımda gözle görülür düzelmişti ama o arada serumlar bittiği için orayı tam tamir edemedik denilebilir. dökülmelerim hiç durmadı bu arada  ancak formunu da kaybetmedi.
o yüzden 2 kutu daha aldım şimdi bu gün daha elime ulaştı bu sefer deri altında 4mm iğne ile enjeksiyon yapacağım :) 

fotoğraf kısmına gelince şu an zaten 1 yıla yakındır kullanmadığım için size öncesi sonrası olarak sunacağım bir fotoğraf yok ama önceki mesajlarımda tepe bölgeme ait bir fotoğraf paylaşmıştım.

Shogun

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #232 : 13 Ekim 2022, 17:13:16 »
Hr cytokines diye bir ürün atmışsın İrfancim Marka derma heal değil miydi o u sordum yukarıda onu da bulduk dediğin ne oluyor anlamadım .380 Euro ya bütün setin fiyatimi bir de nerden tedarik edebiliyoruz urunu

Shogun

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #233 : 13 Ekim 2022, 17:13:33 »
Hr cytokines diye bir ürün atmışsın İrfancim Marka derma heal değil miydi o u sordum yukarıda onu da bulduk dediğin ne oluyor anlamadım .380 Euro ya bütün setin fiyatimi bir de nerden tedarik edebiliyoruz urunu

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #234 : 13 Ekim 2022, 18:04:08 »

yok hocam HR Cytokines değil zaten onun başlığı değil dermaheal ceragen, arkadaşın birisi sclinic bunu kullanmıyormuş dediği için ikinci ürünü bilgi olsun diye attım.

cytokin için doktor iyi olduğunu söyledi 5ml var ama ikiye bölüp 2,5ml uygulanıyormuş ancak parası dermaheal ile aynıya geliyor o yüzden dermaheal'i de daha önce denediğim için dermaheal ile devam ediyorum.
.

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #235 : 16 Ekim 2022, 22:46:06 »
Tedaviye düzenli ilerlemedigim için satiyorum ihtiyacı olan iritibata gecebilir

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #236 : 17 Ekim 2022, 08:13:59 »
Tedaviye düzenli ilerlemedigim için satiyorum ihtiyacı olan iritibata gecebilir
mesaj gönderdim.

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #237 : 24 Ekim 2022, 17:11:37 »
böyle bir şey buldum. çok uyguna geliyor kullanımı ama gözle görülür iyi sonuç alan var mı ? varsa sonucunu fotolu paylaşabilir mi toplu alım için daha da uyguna gelir

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #238 : 24 Ekim 2022, 21:53:18 »
böyle bir şey buldum. çok uyguna geliyor kullanımı ama gözle görülür iyi sonuç alan var mı ? varsa sonucunu fotolu paylaşabilir mi toplu alım için daha da uyguna gelir

içeriği nedir onu bilmeden alma bence çoğu bu şekilde satılan losyon hiç bir işe yaramıyor ağer yarıyorsada kesin içinde finasterid ve minoxil kombinasyonu oluyor.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #239 : 25 Ekim 2022, 16:12:54 »

üretici aynı ancak ürün aynı değil. bu başka bir ürünü.

Facebook Twitter Instagram