Gönderen Konu: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL  (Okunma sayısı 27483 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi vs Dermaheal Stem Crum HL
« Yanıtla #150 : 18 Aralık 2021, 20:06:37 »
Bende aslında işlemi yaparken yeni yeni yöntemler deniyorum . Şu anda dermapen ile gezdikten sonra losyonu sürüyorum ve damlalık ucuyla yayıyorum ardından tekrar dermapen ile küçük hareketlerle üzerinden tekrar geçiyorum .
Bugün  foto çektim gelişim istediğim gibi gidiyor , çok çok memnunum .
15 günde 1 uygulamaya başladım artık . Yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

Minoxil etkisi olmuş vallahi. Senin adına çok sevindim. Umarım sorunsuz devam edersin.

Ay?e TUNA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #151 : 01 Ocak 2022, 11:34:33 »
Bu ürünleri kullanıyorum bitmesine 2 seans kaldı.Seçkin kardeşim yardımcı oldu lakin saçlarda kararma mevcut ama dökülme tüm hızıyla devam ediyor.Şaştım kaldım bir türlü durduramıyorum dökülmeyi

Merhaba benimde seçkin beye ulaşmam gerekli ürünler için özelden yazdım ama girmiyor görmüyor sanırım varsa iletişim bilgisi özelden yazabilir misiniz 🙏

birzamanlarsirma

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #152 : 01 Ocak 2022, 11:46:36 »
Merhabalar , iletinizi gördüm az önce dönüş yaptım.

birzamanlarsirma

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #153 : 01 Ocak 2022, 12:06:15 »
Müsait olduğunda yazacaktır . Özelden de haber verdim.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #154 : 01 Ocak 2022, 19:30:33 »
Evet beyler yılın son uygulamasını 31aralıkta yaparak toplamda 8. Uygulamamı yapmış oldum. 30 ekimde ilk uygulamayı yapmışım. Kasım Aralık yani 2 ayda 8 seans yaptım. Özellikle vertexe çalışıyorum. Şu anlık bir gelişme yok. Artık 2 haftada bir uygulamaya devam edeceğim. Umarım işe yaradığını görürüm.

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #155 : 03 Ocak 2022, 21:56:17 »
Evet beyler yılın son uygulamasını 31aralıkta yaparak toplamda 8. Uygulamamı yapmış oldum. 30 ekimde ilk uygulamayı yapmışım. Kasım Aralık yani 2 ayda 8 seans yaptım. Özellikle vertexe çalışıyorum. Şu anlık bir gelişme yok. Artık 2 haftada bir uygulamaya devam edeceğim. Umarım işe yaradığını görürüm.
Ben sonlara doğru biraz gevşedim, haftalık yapıyordum ama sonlara doğru 10-12 günde bire esnedi. Benim de bitmesi gerekirdi normalde :) ;
Hafif tüylenmeler mevcut gibi ama kafam norwood 7 olunca tüylenmeyi görmek kolay oluyor tabi :)

Ay?e TUNA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #156 : 05 Ocak 2022, 15:12:27 »
.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2022, 15:54:38 Gönderen: Ay?e TUNA »

Ay?e TUNA

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #157 : 05 Ocak 2022, 15:22:52 »
.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2022, 15:55:02 Gönderen: Ay?e TUNA »

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #158 : 05 Ocak 2022, 15:50:53 »
kimseye kefil olma amacım yok takdir edersiniz ama dolandırıcı muhabbeti olunca yazmak zorunda hissettim. Çünkü ben de ürün aldım kendisinden. O sırada yurtdışındaydı başta iletişim kuramayınbca gecikmeli ileitişim kurduk oldu bitti.
Sipariş vermeye karar verdikten sonra da ürünün kullanımıydı şusuydu busuydu o kadar konuştuk ki hiç ödeme konusunu sormamıştım aklıma gelmemişti konusu açıldığında da eft saati geçmişti. Ertesi gün de toplantı şu bu derken bi nevi önce ürünleri alıp sonra ödeme yapmış oldum saçma olsa da :)

Aykut Baş

• Full Member
« Yanıtla #159 : 05 Ocak 2022, 15:54:49 »
Bu ürünü bende aldım sorunsuz işi yarar yaramaz bende yaramadı lakin dolandırıcı muhabbetine gelince hiç sanmıyorum öyle bir düşüncesi olduğuna

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #160 : 05 Ocak 2022, 16:10:35 »
Bu seçkin ve diğer olumlu yorum yazanların dolandırıcı olduğuna kanaat getirdim hatta hepsi tek bi kisi bile olabilir. 5 gündür ürünün peşinde koşuyorum. Bursa da olduğunu söylemişti önce elden alayım teklifi yaptım her ne hikmetse tatile cikcagi ana denk geldi. Her neyse ayarladım ayarlıcam bi arkadaş bekletiyor vs diyip sonra ayarladigini kardeşinin kargoya vercegini söyledi sonra yine 2 gün boyunca kayboldu ne kargo var ne mesajlara cevap veren. Aramam sonucunda
ve yüz tane mesajdan sonra özel bi durum çıktığını haftaya vercegini soyledi derken böyle böyle gecistiriyor mesajlara zaten zar zor cevap alıyorum kendisinin telegram son girişi de hep aktif. Konusmalar baştan sona tuhaf zaten buraya en basta tedarik etmek isteyene yardımcı olurum yazmış insanlar bu yüzden yazıyor sonucta banada çok yayılmasını istemiyorum aynı kadro ile devam edicem yılbaşından sonra uğraşmayı düşünmüyorum gibi çelişkili şeyler söylüyor ayrıca kutusunu gondermesem ürünleri göndersem demesi de ayrı bi tuhaflık. Bana kalırsa ortada ne ürün var ne bişey, kapora ya da ödeme alabilmek için tamamen güven sağlamaya çalışıyor bu bı hafta olur 1 ay olur para gönderene kadarda bişey gondermez. Isteyen sipariş verebilir benim yaşadığım deneyim bu 5 günde kanser etti beni sadece bilgilendirme amaçlı yazdım bu kadar oyalamanin ya da net konuşmamanin başka bi açıklaması olduğunu ben düşünmüyorum.

Merhaba Hanımefendi;

Ben Seçkin beyden alışveriş yaptım  ürünlerim geldi kullandım  ben olumlu yorum yazdığım için dolandırıcı mı oldum ?

siz hiç bir ücret ödemeden, ürünü almadan sadece iletişim problemleri yüzünden  kalkıp bu kadar insana yardım etmiş bir insana ve onun minvalinde bizlere dolandırıcımı diyorsunuz ? siz kimsiniz? bu cüreti kendinizde nasıl buldunuz ?

biz şimdi buradaki insanlar toplansak ve sizin hakkınızda savcılığa şikayette bulunup tazminat davası açsak kazanırız  neden biliyor musunuz ? o küçük dünyanızda kurduğunuz her şeyi çürütecek kadar belge var. öyle kafanıza göre bir  yere girip  insanlara dolandırıcı diyemezsiniz.  derseniz bedelini mahkemede ödersiniz.

benim elimde ürünün Seçkin' beyden bana geldiğine dair kargo fişi takip numarası var kendisine yapılmış ödeme dekontları var. her şey yasal! 

ben de sizin kurduğunuz gibi  bir senaryo kuruyorum bence siz  bellli markada olan kliniklerden birinde çalışıyorsunuz ve işleriniz baltalandığı için gelip burada  insanlara hakllı haksız kara çalıp trollük yapıyorsunuz.. insanları sırf oyuncağınıza ulaşamadığınız için hırçınlık çocukluk yapıp hepsini birden yaftalıyorsunuz  ne güzel memleket. ama o işler öyle yürümüyor.  sanıyorum burada bulunan en az 10 kişiye dolandırıcı yaftası attınız.

dikkatinizi çekerim burası mağaza değil  sizin ulaşmaya çalıştığınız iletişim kurmaya çalıştığınız kişi  her an hazrolda bekleyip size cevap veremez/vermek zorunda değil.
serbest piyasa ekonomisi bu kişi size ürünü satmak zorunda da değil  şahsen siz Seçkin Bey'e de böyle yaklaştıysanız  iyiki size ürünleri  göndermemiş.  çünkü maşallah yüzünüzün güzelliği tavrınıza yansımış. insanlar sizin işinize göre mi tatile çıkacaklar bu nasıl bi hadsizlik böyle?

eğer iyi niyetli biriyseniz ve bu ürünü gerçekten istiyorsanız ben size ön ayak olacağım ürünü size ulaştıracağım.

telefonunuzu özel mesaj olarak gönderin.  ama siz de çıkıp buradaki tüm insanlardan ve Seçkin bey'den özür dileyeceksiniz.

istemiyor ve dilemiyor musunuz merak etmeyin ben bu dolandırıcı yaftasının hesabını yasal yollarla sorarım,  arkamda avukat ordusu var hiç zaman bile harcamam.
ama sizi şehir şehir gezdiririm emin olun.

bakın buraya aldığım tarihteki kargo ve ödeme bilgilerini ekliyorum ki ne kadar ciddi olduğumu anlayın.

sevgiler.

« Son Düzenleme: 05 Ocak 2022, 16:28:55 Gönderen: iRf4n »

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #161 : 05 Ocak 2022, 17:33:35 »
Seçkin Bey gerek iletişimiyle gerek yardımıyla adamın dibidir.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #162 : 05 Ocak 2022, 18:23:08 »
Seckin abi bana da cok yardimci oldu hatta bilgisayar muhendisligi okudugumu ogrenince youtubeden egitim videoları atmisti sektör hakkinda bilgi vermisti. Bide burda yorum yazanlarin hepsi ayni kisi olabilir demis. Zahmet edip profillerimize girip konularımiza baksaydiniz fotograflarimizi gorurdunuz.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #163 : 06 Ocak 2022, 10:16:11 »
Kıymetli arkadaşlarım kişisel gelişimini tamamlayamamış, entelektüel seviyeye ulaşamamış kişileri ciddiye almayın.
kendisi ulaşamadığı ciğere mundar diyen çirkeflikle herkese  yafta atan birisi, dilerim ürünlere kavuşamazsınız.

kendisini moderasyona bildirin.

DON'T FEED THE TROLL

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #164 : 06 Ocak 2022, 11:18:27 »
Kıymetli arkadaşlarım kişisel gelişimini tamamlayamamış, entelektüel seviyeye ulaşamamış kişileri ciddiye almayın.
kendisi ulaşamadığı ciğere mundar diyen çirkeflikle herkese  yafta atan birisi, dilerim ürünlere kavuşamazsınız.

kendisini moderasyona bildirin.

DON'T FEED THE TROLL

bu ara boş vaktim çok hukuki bir aksiyon alırsanız dahil olmak isterim :)

Facebook Twitter Instagram