Gönderen Konu: Hishaircenter de simulasyon yaptiranlar varmı?  (Okunma sayısı 15539 defa)

can9397

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hishaircenter de simulasyon yaptiranlar varmı?
« Yanıtla #30 : 15 Nisan 2022, 01:40:50 »
Ben de yaptırdım. Henüz ilk seans oldu Bi taban denemesi gerçekleştirildi  vs paylaşım için erken. Oldukça profesyonel olduklarını söyleyebilirim yönetim kısmında olması gerektiği gibi yani.
 Tyla Angelis Bey ile de tanıştık oldukça samimi ve güzel insan kendileri şeffaf direkt muhabbete giren biri sadece saç konusunda değil her konuda😂sevdim bu adamı. Saç ekiminden arda kalan boşlukları dolduracağız hayırlısıyla

siz memnun musunuz acaba? foto paylasma sansınız var mı??

Starlight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #31 : 15 Nisan 2022, 11:15:28 »
siz memnun musunuz acaba? foto paylasma sansınız var mı??

Hocam daha ilk seans. Bakalım 2. Olsun paylaşabilirim. Şimdilik pek Bi şey belli değil

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 17 Nisan 2022, 20:36:03 »
Hocam daha ilk seans. Bakalım 2. Olsun paylaşabilirim. Şimdilik pek Bi şey belli değil

sonuç fotoğraflarını  mutlaka bekleriz kardeşim.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

poison

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 20 Nisan 2022, 10:14:38 »
Ben 1 senelik takipten sonra yaptırmaya karar verdim ve yaptırdım.
Şu an itibariyle 2. seans bitmiş durumda ve şu anlık durumdan memnunum.
Hani saç tarama veya saçlarınızı rüzgarda sağa sola savurmak gibi fantezileriniz yoksa  tatmin edebileceğini düşünüyorum.
Kalıcılık ve renk değiştirme mevzunu zamanla göreceğiz, hayat risksiz yaşanmıyor :))
Şöyle fotoğrafları da paylaşıyorum.

Şu anki durumun ile ilgili bilgi paylaşabilir misin dostum?

dexterrrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 25 Nisan 2022, 16:14:04 »
Benimde 2 .seans bitti ,seyrek yerlere yaptırdım..Varsa sorunuz cevaplarım

dexterrrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 25 Nisan 2022, 16:32:03 »
Ben direk söyleyim ağrısız sancısız bir şey değil kafaya  iki üç bin defa iğne batırıldığını düşünün tam olarak aynı his
Özellikle ön taraf ve sakaklarda insana sızı veriyor
Yanınızda bir tane ağrı kesici götürün ,çıkış da içersiniz.

Çalışanlar cana yakın insanlar sıcak davranıyorlar
Ben hepsinden memnun kaldım

Ben tamamen kel olsam bu işlemi yaptırmazdım ,ilk önce sac ektirilirirdim.
Bence sacın yerini tutmuyor.
Sacı ektirip  , Seyrek kalanlar  icin güzel bir uygulama bence ,Özellikle ekimde dönor bölgesi cok kötü olmuş insanlar icin güzel uygulama

dostking

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 26 Nisan 2022, 16:54:43 »
paylaşımınız için teşekkürler. iğneler bir saç ekimi kadar mı hissediliyor. sanırım bir uyuşturma işlemi yapılmıyor. parlama söz konusu mu doğallık açısından ne düşünüyorsunuz. birde  kendi sonuçlarınızı paylaşırsanız çok faydalı olacaktır teşekkürler.
Ben direk söyleyim ağrısız sancısız bir şey değil kafaya  iki üç bin defa iğne batırıldığını düşünün tam olarak aynı his

Sacı ektirip  , Seyrek kalanlar  icin güzel bir uygulama bence ,Özellikle ekimde dönor bölgesi cok kötü olmuş insanlar icin güzel uygulama

can9397

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 28 Nisan 2022, 02:39:43 »

Ben de gecen cumartesi ilk seansımı yaptırdım 1 saat felan sürdü ama daha birsey belli degil. Benim sac ekimi sonrası seyreklikler oldu onları kapatmak icin yaptırdım.Bakalım nasıl bir sonuc cıkıcak. 2 seans sonrası paylasım yaparım  bende merak edenler icin.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 29 Nisan 2022, 23:22:11 »
Konu açıp fotoğraf paylaşırsanız takip eden ve merak edenler için inanılmaz faydalı olur.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

can9397

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 30 Nisan 2022, 12:41:08 »

Bir kac fotograf paylasma sansınız var mı ?

Starlight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 07 Mayıs 2022, 22:48:15 »
2. Seans sonrası 1 hafta sonra ilk yıkamayı yaptım şampuanla ama smp ye dair Bi şey görülmüyor. His hair de yaptıranlar ulaşabilir mi siz de durumlar nasıl:(

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 07 Mayıs 2022, 23:04:40 »
Google yorumlarında, bu merkez için işlem öncesi sözleşme yaptıkları ve sosyal medyada olumsuz yorum yapılmamasına dair imza atıldığı söyleniyor, bu bilgi doğru mu?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Starlight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 08 Mayıs 2022, 04:57:45 »
Google yorumlarında, bu merkez için işlem öncesi sözleşme yaptıkları ve sosyal medyada olumsuz yorum yapılmamasına dair imza atıldığı söyleniyor, bu bilgi doğru mu?

Öyle bir şey var gibi hocam bununla alakalı bir madde.
Bilemiyorum bundan mı görülmüyor olumsuz yorum. Ayrıca benim süreç devam ediyor herhalde deneyimlerimi paylaşabilirim. Eğer öyle Bi şeyse o madde bu şuna benziyor: biz sizi dolandırıcaz, şikayet etmeyeceksin gibi öyle Bi şey olamaz. İnsanlar aldığı hizmeti değerlendirmesi kadar doğal bir şey yok

brkprlk35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 08 Mayıs 2022, 15:48:05 »
Öyle bir şey var gibi hocam bununla alakalı bir madde.
Bilemiyorum bundan mı görülmüyor olumsuz yorum. Ayrıca benim süreç devam ediyor herhalde deneyimlerimi paylaşabilirim. Eğer öyle Bi şeyse o madde bu şuna benziyor: biz sizi dolandırıcaz, şikayet etmeyeceksin gibi öyle Bi şey olamaz. İnsanlar aldığı hizmeti değerlendirmesi kadar doğal bir şey yok

Bende düşünüyorum ve takipteyim.

Sosyal medya veya Google yorumlar konusunda başıma gelenle ilgili yorum yapabilirim. Saç ile ilgili değil ama bir tur rezervasyonu yaptırmıştım. Covid nedeniyle gidemedik ve paramızı istedik. Biz de geri alamadık çünkü sigorta yoktu ve THH bizi haksız gördü. Çünkü imzalanan sözleşmede hepsi yazıyor diye. Bende eksiksiz bir şekilde Google yorumu yazdım aynı şekilde. Marka değerini zedeleyeci yazıdan dolayı dava açıldı. Yorumu kaldırdım da davayı geri çektiler. Yani artık yorum yazmak da suç..

dexterrrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 25 Mayıs 2022, 11:26:13 »

Evet sözleşme imzalatıyorlar...İçeriğini cok okumadım ama sosyal medya da kötü yorum yapma değil de , sosyal medyada smp li resimlerinizi paylaşabilir miyiz diye  icin izin istediler bende hayır işaretlemiştim..Benim merkezle ilgili görüşüm olumlu , iyi insanlar.Dolandırıcı falan değiller..Bence yaptırmadan önce gidip yerinde görün ,yapılanları izleme şansınız var..Ben 3. seansı yaptırayım ,resim paylaşacağım.

Facebook Twitter Instagram