Gönderen Konu: Hishaircenter de simulasyon yaptiranlar varmı?  (Okunma sayısı 15545 defa)

mer3cuk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hishaircenter de simulasyon yaptiranlar varmı?
« Yanıtla #60 : 01 Mart 2023, 17:19:13 »

Hocam merhaba
Forumdaki SMP ile ilgili gönderilerinizi inceledim. Ben de His Hair Centerda SMP yaptırdım. İlk seansımın üstünden 1 hafta geçti ve şampuanla yıkama yaptım. Boyalarda nerdeyse yarı yarıya azalma var. Tutmayan bölgeler de az da olsa var. Sizin ilk seansınsınızdan sonraki 1 haftada durumlar nasıldı? Bu durum normal mi? Teşekkürler

mer3cuk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 02 Mart 2023, 05:03:11 »
6 ay once HisHairCenter'da SMP yaptirdim. Sac cizgim epey geriledigi icin, sifir kullanacak sekilde yaptirdim ve sac cizgimi one aldim. Sac ekimim yok. Simdi detaylar:

Oncesinde telefonla konusmadim, bana yakin olduklari icin fikir almak icin oraya gittim direkt. Kafama yatti ve yaptirmaya karar verdim. Bosta operatorleri vardi o an sansima. Operator (onlar ''tekniker"olarak isimlendiriyor) diger bir operatore ne renk boya kullanmalari gerektigini danisti, sacim siyah oldugu icin ve beyazim olmadigi icin en siyah tondan yapmaya karar verdiler. Standa oturdum, sonra operator gozumun onunde sifir bir ignenin paketini acti ve kafanizi yaslayin basliyoruz dedi. Ben ???? oldum. Nasil bir sonuc istedigim, sacimi sifir mi kullanicam, yoksa sadece sac olan kisma yapilacak da kalici topik olarak mi kullanmak istiyorum bunlara hic girmeden direkt oturup baslanmasi garip geldi. "Nereye kadar atis yapacaksiniz" diye sordugumda, yastik bolgenizden (kafanin arkasinda sacin seyrelmeye basladigi cizgiye yastik bolgesi deniyor) baslayip, butun sacli bolgenize yapilacak dendi. Tamam dedim... Yastik bolgesi dedikleri bolgeden basladi operator ve 2 saatte one dogru yavas yavas kafamin ust kisminin yarisina kadar atis yapildi ve mola veriliyormus mola verdik. (bu arada epey can yaktigi icin mola iyi geliyor. tek oturusta o aciya dayanamayabilirsiniz). 2. oturuma baslamadan, konum olarak sacimin hic dokumemis halindeki sac cizgimi istedigimi ve sacimi bundan sonra sifir olarak kullanacagimi soyledim.  Sac cizgisi cizip o sac cizgisine kadar atis istedigimi soyleyince, nedense bi bozuldular. Kendim kabaca istedigim sac cizgisini kalemle cizerek gosterdim, cok asagida bu kadar asagida yapamayiz dediler. Belki 1 saat gitmistir olurmu olmazmi diye konusmaya ve kalemle sac cizgisi cizimine. "Ilk basta o kadar asagi inmeyelim, zaten bu ilk seansiniz 2. seansta asagi ineriz" dendi, hadi oyle olsun dedim... Istedigimden kabaca 2 cm yukaridan bir sac cizgisi cizildi ve oraya kadar atis yapildi.

2.seans: Ilk oturumda ilk seansta atis yapilan bolgenin tamamen tekrar bir ustunden gecildi. 3 saat kadar surdu ve mola verdik. Moladan sonra acili sac cizgisi faslina geldik tekrar... Nedense bir turlu istedigim sac cizgisini kabul etmediler, "Ya kardesim parasiyla degil mi? Ekstradan seans (yani ucret) gerektirir derseniz ona da varim, benim neyle memnun olacagimi en iyi ben bilirim, siz benim istedigimi yapin, gerekirse sizi hic bi sekilde bi yere sikayet etmeyecegime dair bir evrak belge vs varsa onu da imzalarim" deme seviyesine geldim orada. Bir tekniker "ben size uygun bir cizgi cizeyim, siz sonra onun ustunde konusun" dedi, ve cok ugrasmali bir 20 dakika verdi. (Sac cizgisinin kendi icindeki uyumu ve milimetrik olarak simetrik olmasi icin cok caba vermek gerekiyor, bu sebeple uzun suruyor). Cizdigi cizgi bekledigim gibi istedigimin kabaca 2 cm yukarisinda oldugundan bunun bana yetmeyecegini soyledim, operator buna cok bozuldu. Zaten musterisi vardi ve ayrildi, baska bir operator tekrar sac cizgimi cizdi, o da tam istedigim cizgi degildi (istedigim sac cizgisinin 1 cm yukarisindaydi kabaca) ama artik "ne olursa olsun artik olsun bitsin su is" bikkinligina geldim ve icime tam sinen cizgi olmasa da tamam dedim ve o cizgiye kadar atis yapildi.

3. seans: 3. seans biraz kusurlari duzeltme, rotus havasinda oluyor. Sac cizgisinde ve kafamin ustunde tutmayan kucuk bolgeler vardi. Zemin katta beklerken sac cizgimi 1 cm daha asagi indirmek istedigimi soyledim, diger operatorlere kiyasla kidemli bir operator, net sekilde sac cizgimi daha fazla indirmeyeceklerini soyledi. (Simdi burada okuyunca benim Issiz Adam'in basrolunde oynayan Cemal Hunal kadar kapali bir alin istedigimi falan dusunebilirsiniz. Oyle bir cizgi istemiyorum kesinlikle. Kabaca kas-burun koku arasi mesafe kadar bir sac cizgisi istiyorum). Neden diye sordugumda, "o istediginiz sac cizgisinden memnun kalmazsiniz" dedi. O an icimden "benim neyden memnun kalacagimi sen mi bileceksin, ben mi?" dedim tabi... Bu kismi gercekten anlamadim. Gerekiyorsa "atis yapilan alan buyuk, 3 seans yetmez 4 seans yaptirmaniz gerekir" de. Ama sonuc olarak musterinin istedigini yap yani? Parasiyla degil mi kardesim? Neyse, 3. seansta sac cizgim inmedi, bosluklar dolduruldu. Seanstan sonra isletmenin sahibi Tyla Angelis ile de tanistim, kendisi cok hos sohbet, iyi bir insan.

Sonuc olarak... Yaptirdigi sac cizgisinden pisman olup HisHairCenter i sikayet eden veya haklarinda sosyal medyada, google'da negatif sekilde yorumlarda bulunan ''gerizekalilar'' olmus. ve bu sebepten yogurdu ufleyerek yiyolar gibime geldi. O kisilere neden gerizekali dedim, sundan dolayi, bu "kalici'' bir islem. Iyi dusunmeden, olcup bicmeden talepte bulunmayacaksin. Islemi yaptirirken tamam dediklerini, istediklerini beyan etmisler, ama islem yapildiktan sonra da yakismadigini dusunup, ''ben boyle istemiyordum, bana yanlis cizgi yaptiniz'' kafasina girerek haklarinda negatif davranislarda bulunmuslar. Ben isletme olsam boyle kisilerle ugrasmamak icin, okey dedikleri sac cizgisi cizildikten sonra, kafalari cizili halde ellerinde bu sac cizgisini istediklerini belirten imzali bir metni tutmus halde fotograflarini cekerim. Boylece elimde kanit olur, sonradan "begenmedim ben bunlari sikayet edeyim'' diyecek olanlari engellemis olurum. Benden bu dedigim sey talep edilseydi direkt kabul ederdim. Operatorlere gelirsek, hepsi isinin ehli. Hic kimse tam yetkinlikte olmadan eline cihaz tutusturulup musteriye verilmiyor. Sac cizgisini dogallik bakimindan cok iyi yaptilar. Noktalarin boyutu ideal, birbirine cok yakin atis yapilirsa o iki nokta deri altinda birleserek tek ve buyuk bir nokta gibi gozukuyor mesela. Buna cok dikkat ediyor operator, hic hatali bir atis yapilmadi kafamda.

SMP ile ilgili sunu belirtmem gerekiyor, derinizin boyayi ne kadar tuttugu maalesef sans isi. Ben sansliydim ve 3. seansta istedigim tonu yakaladik. Ama orda beklerken 3 ay icinde 6. seansini olmaya gelmis kisi vardi. Islemden sonra cok az bir koyuluk kaliyor demisti. Yani bu is biraz sans. Derisi boyayi hic kabul etmeyenler var. ama 2 senelik aralarla ton koyulastirma yaptirip mutlu mesut yasayan insan da cok. Bende boya rengi ilk 1 ay cok az bisey acilip sonrasinda durdu. Su anki tonum 5 ay onceki ile ayni tamamen. istenirse cok kucuk bir alana denemelik atis yapiyorlar sanirim. Oyle yaptirip karar verebilirsiniz yaptirip yaptirmamaya.

Sac cizgisi tam istedigim gibi olmasa da genel olarak memnun kaldim ben. On tarafta sacim olmadigini, smp ile bu goruntuyu sagladigimi itiraf ettigim kisiler oldu, sasip kaldilar bu kadar dogal olabilecegine. Yaptirmayi dusunenler enine boyuna burda istedigini sorabilir. Ama fotograf istemek icin mesaj atmayiniz, atmayacagim.

sizde ilk seanstan 1 hafta sonra ne derece bir azalma oldu?

sac ekimi bir yalan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 02 Mart 2023, 20:25:39 »
Yarı yarıya gitti diyeyim. Zaten derisi boyayı iyi tutanlarda bile ilk seanstaki etki az oluyor. 2. seans 1. seanstan daha uzun sürüyor ve asıl ton 2. seansta oluşuyor.

Istanbul87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 08 Nisan 2023, 21:57:31 »
Benim anlamadigim bu Tyla Angels denilen Adam.

Onun kafasindaki SMP baya kötü görünuyor resmen üstüne boya dökülmüs gibi.

Umarim simdi yapanlarin kafalari böyle olmaz. Bende yaptirmaya düsünüyordum Hishair da aslinda ama Tyla Angelis gördükten sonra korktum biraz.

sac ekimi bir yalan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 08 Nisan 2023, 23:00:43 »
Benim anlamadigim bu Tyla Angels denilen Adam.

Onun kafasindaki SMP baya kötü görünuyor resmen üstüne boya dökülmüs gibi.

Önce sen bi konuşmana dikkat et de... "Tyla Angelis denen adam" nedir? Benim bildiğim, "X denilen adam/kadın" kalıbı, hakkında kötü fikirlere sahip olduğun kişilerde kullanılır. Önce bi haddini bil, klavye arkasından aklına geldiği gibi yazamazsın insanlar hakkında. Diğer SMP'cilerden biri misin yoksa? HisHairCenter'ı kendi çapında lekelemek için geldin hesap açtın heralde?

Benim kendisiyle karşılıklı oturmuşluğum var, kafası hiç öyle boya gibi gözükmüyor. Çok gerçekçi şekilde, sıfıra vurulmuş saçlı kafa gibi kafası, benimki gibi. Yaşına göre biraz koyu ton yaptırmış denebilir sadece. O da onun tercihi.

Kendisini merak edenler bakabilir bu videoya:

Istanbul87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 08 Nisan 2023, 23:04:25 »
Bu kadar arka çıktığına göre bellı sebeblerı var anlaşılan. Prim alıyorsun sanırım Hıshaır center den

sac ekimi bir yalan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 08 Nisan 2023, 23:07:03 »
Hı hı prim alıyorum... Güzel mantık. Saç ekiminden, protezinden, smp'den memnun olan herkes prim alıyor forumda. Neden "Tyla Angelis denen adam" gibi saçmasapan bir laf sarfettiğini açıklayabilecek misin?

mithrandir2

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #67 : 25 Mayıs 2023, 08:36:03 »
Hocam merhaba
Forumdaki SMP ile ilgili gönderilerinizi inceledim. Ben de His Hair Centerda SMP yaptırdım. İlk seansımın üstünden 1 hafta geçti ve şampuanla yıkama yaptım. Boyalarda nerdeyse yarı yarıya azalma var. Tutmayan bölgeler de az da olsa var. Sizin ilk seansınsınızdan sonraki 1 haftada durumlar nasıldı? Bu durum normal mi? Teşekkürler
Son durumlar nedir bende dün yaptırdım.Sitede biraz bilgi eksikliği var bu konuda malesef
  • Ekim Tarihi: 9 eylül 2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 - Biotin 5000

sac ekimi bir yalan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 25 Mayıs 2023, 13:23:47 »
Son durumlar nedir bende dün yaptırdım.Sitede biraz bilgi eksikliği var bu konuda malesef
-de ayrı.

mithrandir2

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #69 : 25 Mayıs 2023, 16:52:07 »
-de ayrı.
hala para alıyosun heralde mamanı verirsem benide savunur musun  :)
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 28

sac ekimi bir yalan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 25 Mayıs 2023, 19:01:48 »
-de yine ayrı aslan. Memnun kaldığım işletmeyi savununca "mama alıyo" oluyomuşum. Müthiş bir mantık.

mithrandir2

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #71 : 26 Mayıs 2023, 19:17:02 »
-de yine ayrı aslan. Memnun kaldığım işletmeyi savununca "mama alıyo" oluyomuşum. Müthiş bir mantık.
mama
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 28

Istanbul87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 26 Mayıs 2023, 19:18:54 »
Doğru düzgün resim yükle o zaman boş konuşuyorsun durmadan Hıshaır reklamı yapıyorsun

sac ekimi bir yalan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 27 Mayıs 2023, 00:51:24 »
Doğru düzgün resim yükle o zaman boş konuşuyorsun durmadan Hıshaır reklamı yapıyorsun
Forumu nerenle okuyosun? Foto istedin diye attım zaten. Alttaki başlığın son gönderisi:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=26879.0

https://i.hizliresim.com/3qia4tf.jpg

Arkanın tonunla önü karşılaştırabilin diye yandan çektim. Fotoda saçlar sıfır değil. Jiletle sıfıra vurunca arka ile ön arasındaki ton farkı daha az oluyor. Son seansı olalı 9 ay oluyor. 2-3 ay sonra tekrar koyulaştırma seansı yaptırmayı düşünüyorum.

mithrandir2

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #74 : 27 Mayıs 2023, 20:18:58 »
Forumu nerenle okuyosun? Foto istedin diye attım zaten. Alttaki başlığın son gönderisi:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=26879.0

https://i.hizliresim.com/3qia4tf.jpg

Arkanın tonunla önü karşılaştırabilin diye yandan çektim. Fotoda saçlar sıfır değil. Jiletle sıfıra vurunca arka ile ön arasındaki ton farkı daha az oluyor. Son seansı olalı 9 ay oluyor. 2-3 ay sonra tekrar koyulaştırma seansı yaptırmayı düşünüyorum.
ay başı geliyor mama yolda
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 28

Facebook Twitter Instagram