Gönderen Konu: Konya İstanbul Transplus 2559 Greft  (Okunma sayısı 11890 defa)

bozkurt

• Hero Member
Ynt: Konya İstanbul Transplus 2559 Greft
« Yanıtla #31 : 12 Ocak 2018, 19:55:49 »
Ekiminiz iyi olur umarım. Saçlarımızı birebir aynıymış. Ben daha ekim yaptırmadım. Sizin ekim önceniz gibi. Sürecinizi ne durumda? Merak ettim, takipteyim.

hayspat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 24 Mart 2018, 04:01:26 »
250. Gün
Az ışıkta saçlar güzel görünüyor. Işığın altında durum pek iç açıcı değil  :D Sağ taraf sol tarafa göre aşırı seyrek kaldı. Sanki iki tarafı farklı birisi ekmiş gibi. Neyse ki çok moral bozucu bi durum yok. Revizyon gözüküyor bana. Kimi tavsiye edersiniz revizyon için?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 31 Mart 2018, 10:06:04 »
Mesajınızı yeni gördüm sonuç pek iç açıçı drgil malesef bundan sonrası içinde size tavsiyem eger donör saglamsa iyi bir doktor tercih etmeniz olucaktır cunkı sonördeki son cepanrniz bunufa kendiniz araştırıp karar vermelısınız
Global Moderator

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 31 Mart 2018, 11:05:23 »
Hocam geçmiş olsun donör bölgeni de eklermisin 2 ci operasyon düşünüyorsan ya en iyisini yaptır yada bekle.
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

hayspat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 31 Mart 2018, 11:30:24 »
Araştırmadan gitmenin cezasını çekiyorum. Kayıp yüzde kaç civarında sizce? İkinci ekim için hakan doğanaya gitmeyi düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 31 Mart 2018, 11:39:25 »
Fena degil Donör den tekrar sorunsuz alım yapar hakan doğanay sıkıntı olucagını sanmıyorum kaybı bılemem ama sonuç tatmin edici degil çok fre vermıs. Ama halledersin kafana takma zaman sadece
Global Moderator

hayspat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 31 Mart 2018, 12:28:34 »
Giden para ve zamana acımıyorum da o fireye giden kökler birdaha gelmeyecek. Yaşım daha 23, tepeden de açılmalar başladı. Keşke tek sorun ön bölge olsa. Artık sakaldan falan alınacak gözüken o.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 31 Mart 2018, 12:47:45 »
Dostum bu iş böyle basarısı kanıtlanmıs yerlere gidiceksin onun dısında hep risk şans önemli olan riski en aza ındırmıs yerleri takıp etmek.
Global Moderator

hayspat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 01 Nisan 2018, 07:49:16 »
İkinci ekimi sonraya ötelemek en iyisi gibi. Max 3bin daha çıkar diye tahmin ediyorum ve hem üst hemde tepeye yeterli gelmeyecek. Bir hatayı daha kaldırmaz donör. Finasteride başlıyorum bugün son çare olarak. Tavsiyeleriniz var mı başka? Dikkat etmem gereken neler finas kullanırken?

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 01 Nisan 2018, 10:09:55 »
İkinci ekimi sonraya ötelemek en iyisi gibi. Max 3bin daha çıkar diye tahmin ediyorum ve hem üst hemde tepeye yeterli gelmeyecek. Bir hatayı daha kaldırmaz donör. Finasteride başlıyorum bugün son çare olarak. Tavsiyeleriniz var mı başka? Dikkat etmem gereken neler finas kullanırken?
23 yaşındasın ve en az 27 yıl kullanmayı göze alıyorsun demektir. Vitamin hapı değil hocam bu ilaç iyice araştır başlamadan, bütün hayatını etkileyebilecek bir ilaç.

hayspat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 01 Nisan 2018, 10:24:42 »
Yanetkilerinin farkındayım. Şuana kadar kullanmama sebebim o zaten ama bu durumda başka çıkış yolu görünmüyo bana. Dökülme kısmen tamamlanana kadar ektirmek pek mantıklı gelmiyor bana çünkü donör çok kısıtlı artık. Her greftin önemi var. İlk ekim gibi komple serpiştirin diyemem. Tepe bölgesinde de açılmalar başladı. İkinci ekimin planlamasının çok iyi yapılması lazım ki zaten kalan az greft en iyi şekilde dağıtılabilsin. Ya saçlarımı kaybedicem ya da finas kullanıcam. Yan etkisini gördüğüm anda bırakmayı düşünüyorum ama.

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 01 Nisan 2018, 13:16:45 »
Sac ekim merkeziyle gorustunuzmu onlar ne diyor geri iade istediniz mi

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 01 Nisan 2018, 14:29:34 »
Bak kardesim o bahsettigin ilaç basit bir şey değil. Yukarıda arkadaşım dediği bilmem kaç sene içeceksin bunu. Şimdi bana kalırsa yapman gereken şu bir dermatologa git ilaç tedavisi ile dökülmesi durdur adalet ya da düzelt. Ileri ki yaşlarında daha iyi bit hekim ile bu işi çöz.

hayspat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 21 Nisan 2018, 04:21:02 »
Finasterid kullanmaya başlayalı 3 hafta oldu hiçbir yan etkisini görmedim şimdilik. Baya ümit bağladım finasteride benim tepe bölgesinde hala birsürü dökülmemiş ama minyatürleşmiş kök var. Umarım kurtarırım onları finas ile.

Facebook Twitter Instagram