Gönderen Konu: Finasterid kalici yan etki yasayan var mi?  (Okunma sayısı 11755 defa)

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finasterid kalici yan etki yasayan var mi?
« : 19 Temmuz 2017, 19:39:44 »
Arkadaslar 11 ay kullandim ilk iki ay 0.5 mg sonraki 4 ay 1 mg sonraki 5 ayda 1.25 proscar sonrasinda biraktim sac døkulmemde hic azalma olmadigi icin birakma karari aldim yan etkilerinde sertlesme spermde azlik ve seffaflik vardi suan birakali 6 bucuk ay oldu duzenli bi spor hayatim var yan etkilerini hizli atlatabilmek adina bacak calismasinada buyuk ønem verdim malesef sertlesme sorunu var 1 tik asagisinda tam sertlesme olmuyor ve galiba bundan emin degilim sperm azligida var hic forumda biraktiktan sonra bu sorunlarin devam ettigi olan arkadaslar var mi?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid kalici yan etki yasayan var mi?
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2017, 20:01:02 »
hapın etkileri yan etkiler bırakınca gecer dokulmeye değil saçtaki minyaturleşmeye engel olur
saçları ekmeydi dersin

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2017, 20:03:59 »
hapın etkileri yan etkiler bırakınca gecer dokulmeye değil saçtaki minyaturleşmeye engel olur
Malesef abi saca hic etki etmedi ne minyaturlesme ne døkulme 11 ay sonunda ilk ve son hali fotograflarim bile var ayni sactan gectim abi benim bu sertlesmeyi duzeltmem lazim 6 bucuk ay oldu bilmiyorum canim cok skkin turkiyeye gelince mecbur bi urolojiye gitcem benim bu durumu duzeltmem lazim

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2017, 23:13:40 »
yanetkilerinin kalıcı olabildiğini söyleyen binlerce kişi mevcut. Fakat bildiginiz üzere sertleşme dahi bir çok cinsel problem olarak gözüken rahatsızlığın sebepleri %90  lar seviyesinde psikolojide bitiyor. Özellikle konu sex olunca rahatlıkla durumun psikolojik kaynaklara dayandırılması sözkonusu olabilir.
Sperm sayısı konusu için çok yorum yapamayacağım, mutlaka kontrol ettir, ailede boyle bir genetik yatkınlık olup olmadığını araştır.
Sertleşme sıkıntısını takıntı yapma şakın, aksi taktirde düeltmen çok mümkün olmayacaktır.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2017, 23:20:14 »
saçın en basta agresif onune gecilmesi çok zor olan o dokulme surecini yasamışsın hepimizi zamanında mahveden o surec .piskolojik takıntı yapmışın sertleşir rahat bırak kendini
saçları ekmeydi dersin

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2017, 00:23:48 »
yanetkilerinin kalıcı olabildiğini söyleyen binlerce kişi mevcut. Fakat bildiginiz üzere sertleşme dahi bir çok cinsel problem olarak gözüken rahatsızlığın sebepleri %90  lar seviyesinde psikolojide bitiyor. Özellikle konu sex olunca rahatlıkla durumun psikolojik kaynaklara dayandırılması sözkonusu olabilir.
Sperm sayısı konusu için çok yorum yapamayacağım, mutlaka kontrol ettir, ailede boyle bir genetik yatkınlık olup olmadığını araştır.
Sertleşme sıkıntısını takıntı yapma şakın, aksi taktirde düeltmen çok mümkün olmayacaktır.

6 aydir hic takinti yapmadim acikcasi duzelir dedim bir anda bugun basladi acikcasi bende konuyu buraya yazdim yarina duzelirim yani:) saolun yinede ama turkiyeye gelince yinede bi kontrol yaptircam turkiyeye geldigimde 1 senemi doldurmus olacam buyuk ihtimalle ilaci birakali daha net gørmus oluruz ortada birsey varsa

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Temmuz 2017, 16:23:42 »
Benim goguslerim oncedende  buyukdu  kullandim  simdi  dahada  buyudu. Bu yaz Denize  nasil  girecegimi  kara kara  dusunuyorum.  Sacada  super  katkisi  var.  Ne  yapacagimi  sasirdim.

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Temmuz 2017, 17:44:16 »
Benim goguslerim oncedende  buyukdu  kullandim  simdi  dahada  buyudu. Bu yaz Denize  nasil  girecegimi  kara kara  dusunuyorum.  Sacada  super  katkisi  var.  Ne  yapacagimi  sasirdim.

Bende sacada etki etmedi bari saca etki etseydi olmadigi gibi yan etkiside daha gecmedi ama gøgusde birsey olmadi bende sadece gercekten bir ømurluk bi ilac degil mumkunati yok insan kullanamaz bunu

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Temmuz 2017, 22:46:47 »
Ya bu finansı kullandık mesela bir yıl tamam saçlar güçlendi dökülme durdu falan bir yıl sonra bırakınca eski haline gelmiyecek mi saçlar ? Gelecekse kullanmanın anlamı ne bilen varsa yazsın

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2017, 02:42:17 »
Ya bu finansı kullandık mesela bir yıl tamam saçlar güçlendi dökülme durdu falan bir yıl sonra bırakınca eski haline gelmiyecek mi saçlar ? Gelecekse kullanmanın anlamı ne bilen varsa yazsın

Maleswf biraktin mi eski haline dønuyor saclar ben hic etkisini gørmedigim icin biraktim etkisini gøren arkadaslarda var insandan insana degisiyor

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2017, 08:37:48 »
bu saşı doken katil hormon dhtyi baskılıo saçlı deride yuzde 38 kanda yuzde 80 85 mi ne baskılıo dht gunluk uretilio bunuda gunluk kullanmak gerek genetik dokulmemiz çok agresifse işe zor yarar daha orta şiddetli ve hafif dokulmelerde işe yarar arkadaslar tum saç urunleri gunluk kullanım içindir dht gunluk salgılanıo bırakcaksanız hiç uğraşmayın saç dokulmesi ile lokal uğraşabilirsiniz bundan yan etki gorsuyseniz anti dht bloker losyonlarla onlarda gunluk kulllanılıyor bırakcaksanız baslamayın
saçları ekmeydi dersin

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2017, 16:43:13 »
bu saşı doken katil hormon dhtyi baskılıo saçlı deride yuzde 38 kanda yuzde 80 85 mi ne baskılıo dht gunluk uretilio bunuda gunluk kullanmak gerek genetik dokulmemiz çok agresifse işe zor yarar daha orta şiddetli ve hafif dokulmelerde işe yarar arkadaslar tum saç urunleri gunluk kullanım içindir dht gunluk salgılanıo bırakcaksanız hiç uğraşmayın saç dokulmesi ile lokal uğraşabilirsiniz bundan yan etki gorsuyseniz anti dht bloker losyonlarla onlarda gunluk kulllanılıyor bırakcaksanız baslamayın
Malesef døkulmem baya agrasifti hic etki etmedi keske baslamasaydim yan etkilerinin gecmesini bekliyorum daha insallah duzelir yoksa mecbur tedavi olacam

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Temmuz 2017, 16:32:30 »
http://www.istanbulsaglik.gov.tr/w/tez/pdf/uroloji/dr_tuncer_senkul.pdf

Abi valla benim anliycagim bi dil degil yardimci oldugun icin tesekkurler turkiyeye gelince bi muayene olacam

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #14 : 29 Eylül 2023, 01:28:45 »
Abi libido felan düzeldi mi

Facebook Twitter Instagram