Gönderen Konu: Kadın Saç Ekimi. Hairchiefs Medical Park GOP (2500 greft)  (Okunma sayısı 7444 defa)

Genişalın

• Jr. Member
  • **
Ynt: Kadın Saç Ekimi. Hairchiefs Medical Park GOP (2500 greft)
« Yanıtla #76 : 22 Şubat 2022, 16:09:38 »
7. Ay fotoğraflarımı paylaşıyorum
  • Ekim Tarihi: 19.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hairchiefs (Medical Park GOP)
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 40

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 22 Şubat 2022, 16:41:43 »
saç yönlerini dik yapmışlar ondan pek doğal durmuyor çıkış olarakta henüz çok iyi durumda değil bir revize gerekecek gibi siz memnunumsunuz süreçten ?
Global Moderator

Genişalın

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #78 : 22 Şubat 2022, 16:49:20 »
saç yönlerini dik yapmışlar ondan pek doğal durmuyor çıkış olarakta henüz çok iyi durumda değil bir revize gerekecek gibi siz memnunumsunuz süreçten ?
Var olan saçlarımla aynı uzunluğa gelene kadar memnunum veya memnun değilim gibi bir yorum yapamayacağım sanırım. Onun dışında sol tarafta boşluk kaldı sanki, o biraz rahatsız ediyor. Revize gerekse bile yaptırır mıyım bilmiyorum, o süreci tekrar yaşamaya cesaretim yok
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 40

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 22 Şubat 2022, 16:51:00 »
anladım haklısınız uzun halde revize olması bu ekim kadar etkilemez daha iyi bir merkezde yaptırırsanız

umarım ileriki süreçte daha iyi gelişim olur
Global Moderator

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #80 : 22 Şubat 2022, 16:58:11 »
Sol taraf gerçekten hiç ekim yapılmamış gibi nerdeyse. Sıklaştırma gerekiyor zaten bu görüntüye göre kopmlesine.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 22 Şubat 2022, 21:16:20 »
 sol geriden gelebiliyor ekim şimdilik basarısız sayılmaz tabi surec sonu verilir karar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Genişalın

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #82 : 23 Mart 2022, 11:52:13 »
8. Ay fotoğraflarım ektedir. Ben şimdilik memnun gibiyim
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 40

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #83 : 23 Mart 2022, 17:32:15 »
Siz memnunsanız zaten sorun yok. Hayırlı olsun.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 24 Mart 2022, 23:25:31 »
 en ön biraz daha ince ve dağınık ekileydi daha iyidi ama tabi gercek sonuc surec sonu çıkıcak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 24 Mart 2022, 23:35:39 »
Geçmiş olsun .  Deriye okadar hasar verilmesine rağmen az da olsa çıkış olmuş . DHI tekniği ile bir ikinci seans da daha güzel sonuç alabilirsiniz . Dr Hakan Doğanay I bir atlatırın saçları hiç kesmeden güzel bir sonuç alacağınızı düşünüyorum . Ekim yaptırdıgınız merkezden de paranızı iade isteyin . Burada çok fazla doktor tavsiyesi ve ekim merkezini kötülemem ama yapılan işlem tam bir fiyasko.
  Kusura bakmayın moralinizi bozuyorum

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #86 : 25 Mart 2022, 01:59:45 »
2500 greft ile fire oranına da bakılınca çıkışlar da zaten fazlası olmazdı bence. Yönler gerçekten problemli ve sol taraftaki çıkış yetersiz görünüyor. Aslında aralara ufak bir ekim daha yapılsa sonucunuz güzel olur. Çünkü en başta saç çizginiz planan greft miktarına bakıtğında fazla öne çekilmiş ve şakak geçişleriniz de var. Tüm bunlara rağmen zaten kendi saçlarınızdaki sıklık tek ekimle zor yakalanırdı (belki perkutan ile yakalanabilirdi) ve bana göre çıkan sonuç çok şaşırtıcı olmadı açıkcası. Sizde memnunsanız zaten sorun yok. Biz forum olarak fazla pinpirikliyiz saç yönleri ve özellikle saçın ön hattına :) . O yüzden yorumları okurken moraliniz bozulmasın lütfen. Önemli olan sizin ekimden memnun olmanız ve çevrenizden ekim ile ilgili aldığınız reaksiyon.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #87 : 25 Mart 2022, 11:20:05 »
 ben çalışmayı beğendim aslında.önler biraz daha ince olsaydı dağınık olsaydı sanat eseri derdim tabi en gercekci sonuc surec sonu

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 25 Mart 2022, 13:09:15 »
ben çalışmayı beğendim aslında.önler biraz daha ince olsaydı dağınık olsaydı sanat eseri derdim tabi en gercekci sonuc surec sonu

Bu sonucun neresini beğendin gerçekten enteresan  :) saç ekimi böyle bir şey değil .
Toplasan 200 tel saç çıkmış ancak geriye kalan 5000 saç teli hani nerde ( 2500 greft 5000 telden fazla yaparda hadi neyse)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 25 Mart 2022, 15:31:15 »
 resimler yoğun ışıkta gozuktuğu için saçlar az gozukuyor daha surec devam en ve kadın ekimi zordur.çok zordur.şu ışıkta saçlar en az ve en kotu gorunucek şekilde.resimler bir tutam saçı gür gosterenler gibi cekilmemiş daha surec devam onlerde yoğun çıkış olmaz.ekimciler derki saç doğallığı açısından yaradılışa ıuymak için en on seyrek bırakılır.ve surec devam ediyor daha tabiki gurleşcek ama en on daha ince ve dağınık ekilse daha iyi olabilirdi genede surec sonu gorcez.

Facebook Twitter Instagram