Gönderen Konu: 3 aylık min-dut losyon sonuçları  (Okunma sayısı 22878 defa)

baskan123

• Hero Member
Ynt: 3 aylık min-dut losyon sonuçları
« Yanıtla #46 : 19 Kasım 2021, 18:26:48 »
inşallah eski haline kavuşur. Tedavide istikrar önemli.

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 22 Kasım 2021, 23:13:39 »
Dökülme iyice arttı tedavi yine aksaklığa uğradığı için haftada 3 gün finasterid ile bugün başladım min dut a devam

aksaklığa uğradı derken? aramı vermiştiniz tedaviye.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 23 Kasım 2021, 10:24:15 »
Kardeş yan etki vs olur bırakırsın ara verirsin anlarım da, senin durum tamamen gevşeklikten oluyor anladığım kadarıyla. Bi yerden sonra elinde patlar saçlar, günde bir iki günde bir tablet atmayı aksatmamalı insan. Kaldı ki bir iki hafta düzenli kullansan, arada birkaç unutmaların bile tolere olur. Saçlar böyle zigzag çiziyorsa baya bırakıp yüzüne bile bakmıyorsundur ilaçların. Yapma böyle yazık edersin saçlarına.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 23 Kasım 2021, 10:49:21 »
Şöyle birşey duymuştum Dutu minoxa attığın zaman çözemiyormuş ve molekül olarak dut büyük molekulle buna yorum yaparmisiniz açıklığa kavuşturalim  şu olayı ?

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #50 : 23 Kasım 2021, 11:33:57 »
Kardeş yan etki vs olur bırakırsın ara verirsin anlarım da, senin durum tamamen gevşeklikten oluyor anladığım kadarıyla. Bi yerden sonra elinde patlar saçlar, günde bir iki günde bir tablet atmayı aksatmamalı insan. Kaldı ki bir iki hafta düzenli kullansan, arada birkaç unutmaların bile tolere olur. Saçlar böyle zigzag çiziyorsa baya bırakıp yüzüne bile bakmıyorsundur ilaçların. Yapma böyle yazık edersin saçlarına.

yok tip okuduğum için 7 de hastaneye gidiyorum minoks kullanması sıkıntı oluyordu artık yanımda taşıyorum final kullanmıyorum o donem

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #51 : 23 Kasım 2021, 14:45:15 »
2 günde bir oral finasteride başladım propecia kullanıyorum 6 ay içinde istediğim gelişimi alamazsam finasterid i her güne çıkartırım

Güncel tedavi:
Solgar 5000 mg biotin
İçine 10 tane dut atılmış minoks sabah akşam 5 fıs
2 günde 1 oral finasteride 1 mg
İğneleme
Keto şampuan

Ek olarak belirtmek isterim ki dudasteride in kafadan sürüldüğünde kana karıştığını düşünmüyorum en azından minoksa atınca geçmiyor bence

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 23 Kasım 2021, 21:59:53 »
2 günde bir oral finasteride başladım propecia kullanıyorum 6 ay içinde istediğim gelişimi alamazsam finasterid i her güne çıkartırım

Güncel tedavi:
Solgar 5000 mg biotin
İçine 10 tane dut atılmış minoks sabah akşam 5 fıs
2 günde 1 oral finasteride 1 mg
İğneleme
Keto şampuan

Ek olarak belirtmek isterim ki dudasteride in kafadan sürüldüğünde kana karıştığını düşünmüyorum en azından minoksa atınca geçmiyor bence
keto şampuan ne oluyor?
İğneleme hergun mu ?
Dutlu minoxun ise yaradigindan eminmisiniz sonuçta molekül büyük diye biliyorum ve minoxun içinde çözülüyor mu Allah rızası için bana bir tavsiye verin kafayı yicem :(

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 23 Kasım 2021, 22:05:03 »
Ketoral şampuan keto dedigi

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #54 : 02 Aralık 2021, 10:58:56 »
Oral finasteride 1 haftayı doldurdum hergün 1mg olarak alıyorum

Yan etkiler konusunda tıp fakültesindeki hocalarımla da birçok konuyu tartıştık

Bu forumdan o kadar çok fayda aldım ki yan etkiler çareleri ve yan etki görmeden ilaca nasıl devam edebiliriz bunlarla ilgili geniş kapsamlı bir konu açıcam

1 haftadır da saçım yağlanmıyor sanırım finas sebepli en son roaccutane kullandığımda böyle bir şey olmuştu

Güncel saçımı görsellere ekledim

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #55 : 02 Aralık 2021, 12:21:20 »
Oral finasteride 1 haftayı doldurdum hergün 1mg olarak alıyorum

Yan etkiler konusunda tıp fakültesindeki hocalarımla da birçok konuyu tartıştık

Bu forumdan o kadar çok fayda aldım ki yan etkiler çareleri ve yan etki görmeden ilaca nasıl devam edebiliriz bunlarla ilgili geniş kapsamlı bir konu açıcam

1 haftadır da saçım yağlanmıyor sanırım finas sebepli en son roaccutane kullandığımda böyle bir şey olmuştu

Güncel saçımı görsellere ekledim
konuyu açma yönünden biraz çabuk ol lütfen saçlar elden gidiyahhh

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #56 : 02 Aralık 2021, 14:41:48 »
Güncel hal

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 02 Aralık 2021, 21:04:43 »
 ille eski haline gelmesine gerek yok daha fazla açılmasın olandada kapatıcı bir gürleşme yeterli hersey kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğiyle ilgili  tedavide disiplin çok onemli
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #58 : 03 Aralık 2021, 10:23:53 »
ille eski haline gelmesine gerek yok daha fazla açılmasın olandada kapatıcı bir gürleşme yeterli hersey kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğiyle ilgili  tedavide disiplin çok onemli

evet evet abi haklısın şuan memnunum zaten saçımdan biz forumdakiler geçmişte dilimiz yandığı için bu durumdan fazla temkinli davranıyoruz sadece :D

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #59 : 03 Aralık 2021, 12:56:38 »
evet evet abi haklısın şuan memnunum zaten saçımdan biz forumdakiler geçmişte dilimiz yandığı için bu durumdan fazla temkinli davranıyoruz sadece :D
kardeşim özel mesajlara cevap vermion burdan ver bari
1 minoxili koyduğun dutasterid kana kasiriyormu

2 veya meme ucu büyümesi oldumu sende

3 son olarak gündüzde kullandığını söylemiştin minoxidile dut katınca yağlı bir yapısı oluyor nasıl idare ediyorsun o şekilde saçla ?

Facebook Twitter Instagram