Gönderen Konu: 3 aylık min-dut losyon sonuçları  (Okunma sayısı 22876 defa)

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 3 aylık min-dut losyon sonuçları
« Yanıtla #90 : 25 Mart 2022, 21:57:40 »
Dutasteride molekülleri emilemeyecek kadar büyüktür diye bir söylenti var. Minoksilin tek başına böyle bir etki yapamayacağını düşünürsek bu söylenti gerçek olmayabilir.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #91 : 25 Mart 2022, 22:20:05 »
Dutasteride molekülleri emilemeyecek kadar büyüktür diye bir söylenti var. Minoksilin tek başına böyle bir etki yapamayacağını düşünürsek bu söylenti gerçek olmayabilir.
Minoksil tek basina neden boyle bir etki yapamasin? Min diger ilaçlardan cok daha hizli cevap veren bi etken. Dutlu min kullananlarin gelisimi minden kaynaklı bence. Ben de 3 ay kadar kullandim ve onun dışında forumlardan da okuduğum kadariyla yararli olmuyor.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 25 Mart 2022, 22:51:59 »
Minoksil tek basina neden boyle bir etki yapamasin? Min diger ilaçlardan cok daha hizli cevap veren bi etken. Dutlu min kullananlarin gelisimi minden kaynaklı bence. Ben de 3 ay kadar kullandim ve onun dışında forumlardan da okuduğum kadariyla yararli olmuyor.
Minoksilin yararı yok demek istemedim. Minoksil ve Antiandrojen kullanımı aynı türde etki bırakmıyor. Bu gelişim daha çok antiandrojen etkisine benziyor
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #93 : 03 Nisan 2022, 01:00:38 »
.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #94 : 03 Nisan 2022, 04:06:17 »
Nazar değer bu saça pek paylaşma kardeşim maşallah :))
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #95 : 03 Nisan 2022, 09:38:22 »
Cok iyi
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #96 : 03 Nisan 2022, 17:00:41 »
Nazar değer bu saça pek paylaşma kardeşim maşallah :))

Teşekkürler abi seninkinin yanında hiç valla benim saçlar :)

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #97 : 04 Nisan 2022, 14:46:11 »
Minoksilin yararı yok demek istemedim. Minoksil ve Antiandrojen kullanımı aynı türde etki bırakmıyor. Bu gelişim daha çok antiandrojen etkisine benziyor

adam dudasterid kullanıyor üstüne xpecia almış  saw palmetto ve  Isoflavon ( Östrojen )  daha zaten bu saca hıcbıseye gerek yokki :)  bunların hepsını kullanıp yan etkı gormemek nasıl birşeydır bu vucudda dht nanıma birşey kalmamış zaten :)  minoxa gerek mı var

hocam sende jinekomasti , spremde sulanma yada buna benzer hıcbır yanetkı hıc mı yok ? maşallah nazar değmesin tabıkı de  çok enteresan geldı bana

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 04 Nisan 2022, 16:39:58 »
adam dudasterid kullanıyor üstüne xpecia almış  saw palmetto ve  Isoflavon ( Östrojen )  daha zaten bu saca hıcbıseye gerek yokki :)  bunların hepsını kullanıp yan etkı gormemek nasıl birşeydır bu vucudda dht nanıma birşey kalmamış zaten :)  minoxa gerek mı var

hocam sende jinekomasti , spremde sulanma yada buna benzer hıcbır yanetkı hıc mı yok ? maşallah nazar değmesin tabıkı de  çok enteresan geldı bana
Topikal olarak kullanıyor neden yan etki görsün ki. Bunu bana diyebilirsin mesela oral dutasteride+ 30mg isoflavon kullanıyorum. Ve taş gibiyim smdms

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #99 : 04 Nisan 2022, 18:22:58 »
Topikal olarak kullanıyor neden yan etki görsün ki. Bunu bana diyebilirsin mesela oral dutasteride+ 30mg isoflavon kullanıyorum. Ve taş gibiyim smdms

o kısmı kaçırmışım topıkal kullandığnıı bılmıyordum.. 
ama sen benım dedıgım sekılde kullanp hıc yan etkı gormedıysen sana da masallah o zaman :)   yanlız jinekomasti hemen zırt dıye olmuyor zaten yavas yavas oluşan bır durum.. ne kadar süredır kullanıyosun bılmıyorum ama sen gene de taş gıbıyım deme nazar değmesin :)

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 04 Nisan 2022, 18:53:45 »
o kısmı kaçırmışım topıkal kullandığnıı bılmıyordum.. 
ama sen benım dedıgım sekılde kullanp hıc yan etkı gormedıysen sana da masallah o zaman :)   yanlız jinekomasti hemen zırt dıye olmuyor zaten yavas yavas oluşan bır durum.. ne kadar süredır kullanıyosun bılmıyorum ama sen gene de taş gıbıyım deme nazar değmesin :)
Jinekomastinin çözümü olduğu için çok çekinmiyorum ondan. Uzun vadeli kullanımda iç organları ve sperm üretimini etkilemesin benim için yeterli.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #101 : 04 Nisan 2022, 21:01:10 »
Teşekkürler abi seninkinin yanında hiç valla benim saçlar :)

Eyvallah kardeşim geri dönüş olarak benimki geçer gibi olsa da senin saç kalitesi mükemmel maşallah güle güle tara :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #102 : 04 Nisan 2022, 23:35:58 »
Çok değişik saç bir gidip bir geliyor
  • Yaşınız 25

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #103 : 13 Nisan 2022, 20:54:31 »
https://www.reddit.com/r/tressless/comments/nhwj4k/my_topical_dutasteride_results_14_months_later_01/ 14 AYLIK TOPİKAL DUTASTERİD SONUÇLARI BU KONUYU BİR İNCELEMENİNİ TAVSİYE EDERİM İNGİLİZCESİ YETERLİ MİKTARDA OLMAYANLAR ÇEVİRİDEN FAYDALANABİLİRLER AMA ÇOK ŞEY BARINDIRIYOR DUTASTERİD BÜYÜK MOLEKÜLLÜ FAKAT DERİDEN KESİNLİKLE EMİLEBİLEN BİR İLAÇ ZATEN BU İLACIN PROSPEKTÜSÜNDE BİLE YAZIYOR

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #104 : 14 Nisan 2022, 17:10:57 »
https://www.reddit.com/r/tressless/comments/nhwj4k/my_topical_dutasteride_results_14_months_later_01/ 14 AYLIK TOPİKAL DUTASTERİD SONUÇLARI BU KONUYU BİR İNCELEMENİNİ TAVSİYE EDERİM İNGİLİZCESİ YETERLİ MİKTARDA OLMAYANLAR ÇEVİRİDEN FAYDALANABİLİRLER AMA ÇOK ŞEY BARINDIRIYOR DUTASTERİD BÜYÜK MOLEKÜLLÜ FAKAT DERİDEN KESİNLİKLE EMİLEBİLEN BİR İLAÇ ZATEN BU İLACIN PROSPEKTÜSÜNDE BİLE YAZIYOR
emilim bencede olur heleki dermoreller kullanınca şimdi kafama takıldı minox kullanmalimiyiz içine dutu kendimizmi aticaz napcaz fayda verirmi kesin kafam karıştı

Facebook Twitter Instagram