Gönderen Konu: 3 aylık min-dut losyon sonuçları  (Okunma sayısı 22879 defa)

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
Ynt: 3 aylık min-dut losyon sonuçları
« Yanıtla #105 : 15 Nisan 2022, 01:42:51 »
Topikal olarak kullanıyor neden yan etki görsün ki. Bunu bana diyebilirsin mesela oral dutasteride+ 30mg isoflavon kullanıyorum. Ve taş gibiyim smdms
Topikal kullanan adam yan etki gormez diye bir kaide yok vucuda karışmıyor mu sanıyorsunuz

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 15 Nisan 2022, 02:24:28 »
Topikal kullanan adam yan etki gormez diye bir kaide yok vucuda karışmıyor mu sanıyorsunuz
Dolaşıma katılan miktarı çok çok az, sonuçta prp yapmıyoruz, sürüyoruz sadece.  Minoksilden veya başka bir topikalden yan etki gören görmedim henüz.

• Sr. Member
« Yanıtla #107 : 15 Nisan 2022, 02:28:10 »
Dolaşıma katılan miktarı çok çok az, sonuçta prp yapmıyoruz, sürüyoruz sadece.  Minoksilden veya başka bir topikalden yan etki gören görmedim henüz.
Minoxil cinsel yan etki yapcak bir  etken madde degil ama bu dutasterid finas vs ... Bunlarda sorun oldigu soyleniyor. Zira mesela gebelerin hapın yanindan gecmesi bile tehlikeli havaya ucusan molekullerden bile etkilenme olasiligi olduğu için dokunmamalilar bile diye biliyorum demekki emilimi kuvvetli
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 15 Nisan 2022, 11:41:20 »
Minoxil cinsel yan etki yapcak bir  etken madde degil ama bu dutasterid finas vs ... Bunlarda sorun oldigu soyleniyor. Zira mesela gebelerin hapın yanindan gecmesi bile tehlikeli havaya ucusan molekullerden bile etkilenme olasiligi olduğu için dokunmamalilar bile diye biliyorum demekki emilimi kuvvetli
İlla yan etki cinsel mi olmak zorunda? Oral minoksilin yan etkileri:
Uygulandığı alanlarda sivilce
Baş ağrısı ve/veya baş dönmesi
Kan basıncında azalma
Düzensiz veya hızlı kalp atımı
El,yüz ve ayaklarda karıncalanma ya da duyu kaybı
Ani ağırlık artışı
Göğüs ağrısı

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 15 Nisan 2022, 11:42:18 »
Ve minoksil daha kolay emilen bir yapıda.

• Sr. Member
« Yanıtla #110 : 15 Nisan 2022, 11:54:01 »
Oral minox yam etkileelri uygulandigi alanda sivilce demissin topical olanin yan etkilerini jasteddin herhalde.Hormonlari vuran yan etkilerin daha problemli olduğunu düşünüyorum. Gecici su tutma ,carpinti falan yanında melek kalabilir. Finasin daha az risklisini bulsam kullanacagim. Topical finasta deneyebilirim nasil temin edildiğini bilen yazabilir?
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 15 Nisan 2022, 12:28:35 »
Oral minox yam etkileelri uygulandigi alanda sivilce demissin topical olanin yan etkilerini jasteddin herhalde.Hormonlari vuran yan etkilerin daha problemli olduğunu düşünüyorum. Gecici su tutma ,carpinti falan yanında melek kalabilir. Finasin daha az risklisini bulsam kullanacagim. Topical finasta deneyebilirim nasil temin edildiğini bilen yazabilir?
Hayır oralı kastettim. Oralda yaşanan etkiler topikalde yaşanmıyor diyorum buna örnek olarak minoksili söyledim. Hormonlara etkisiyle bir ilgisi yok yani.

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
« Yanıtla #112 : 15 Nisan 2022, 14:45:14 »
Doktor reçetesiyle yapan eczaneler var hatta finasteride jel bile satıyorlar.
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan
[Norwood : 1,5]

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #113 : 15 Nisan 2022, 15:29:02 »
Neyin tartışması bu beyler ben minox bıraktım çok baş ağrısı ve kalp ritminde düzensizlik tamam saç çıkardı ama zararda verdi bıraktım şimdi pismanmiyim evet gibi dozunu dusurebilirdim

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #114 : 15 Nisan 2022, 17:03:15 »
Bende de bi keresinde inanilmaz bi carpinti olmuştu gece. Olucem sanmistimcok kotuydu. Ama sonraki gün yine sürmüştüm  :)
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #115 : 30 Nisan 2022, 18:33:44 »
Tedavi öncesi

Lodbrok

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 30 Nisan 2022, 21:08:15 »
Dostum saçlarımız neredeyse aynı, 20 yaşına girdim 15 gün önce. Dermatolojiye gittiğimde sadece %5 minoxil verdiler. PRP önerdiler. Minoxilin yanında Proscar Finasterid kullanmak istiyorum fakat açıkcası biraz çekiniyorum yan etki vs. olur diye. Ne tavsiye edersiniz? Finasteride başlamalı mıyım? Eğer başlayacaksam yan etkileri en az seviyeye nasıl çekebilirim?

Bu lambanın altında çektiğim fotoğraf fazla ışıkta

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #117 : 01 Mayıs 2022, 13:39:05 »
Tedavi öncesi
Forumdaki en iyi sonuclardan biri bence. Ilaclar hakkinda bi tablo paylasacaktiniz hâlâ onu bekliyorum ben :)
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Lawine

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #118 : 05 Mayıs 2022, 21:50:50 »
Sigara kullanıyormuydunuz peki.
  • Ekim Tarihi: 11.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Op.Dr.Bilgehan Aydın
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Propecia 1mg, Redoxon effs, kerozan, coraspirin 3 ay, gıda takviyeleri kabak çekirdeği-karafut ve keçiboynuzu pekmezi
Op.Dr.Bilgehan Aydın Bnish HWI | 4500 Greft | 11.02.2021 | 26 |Damla Hanım Ekibi

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19999.0

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #119 : 06 Mayıs 2022, 01:13:16 »
Mükemmel geri dönüş kardeşim maşallah Allah Teala nazardan esirgesin. Zamanında müdahale saç kurtarıyor demek ki :))
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Facebook Twitter Instagram