Gönderen Konu: ARENAMED 5700 greft 20.06.2017  (Okunma sayısı 47844 defa)

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ARENAMED 5700 greft 20.06.2017
« Yanıtla #150 : 22 Kasım 2017, 13:42:43 »
ben şöyle bir şey sezdim şu forumda tamam arenamed saç ekiminin adını kötüye çıkaran bir şirket anladık fakat ASMED dışında yapılan tüm ekimler kötü mü yani ben anlamıyorum neden bu kadar reklamını yapıyorsunuz fiyatı o kadar yüksek ki kimse ne kadara yaptırdğını yazmaya bile çekiniyor

Hintel moderatör ve Koray hoca adamın ilk ekimindeki sorunları giderip efsanevi bir iş çıkardı. Dolayısıyla adama tapıyor ve reklamını yapıyor. Ben olsam ben de öyle yapardım. Gerçeği instagram sayfasını hiç beğenmedim, orada tam olarak senin dediğin yapılmış. Biz de Koray hocanın sonuçlarını gördük, haliyle övüyoruz. Ayrıca Koray hoca hem alanını öteye taşıyan hem de bunu çok şeffaf bir şekilde yapan bir insan. Baştan sona işini nasıl ve neden yaptığını biliyoruz. Ben yine de arkadaşların ekimlerini şüpheyle izliyorum ama inancım memnun edici olacağı yönünde.

Arenamed'in birkaç kişiyi nasıl biçtiğini gördük. Öyle böyle değil adamlar Texas Chainsaw Massacre'daki gibi girmişler (mağdur arkadaşlardan çok özür dileyerek söylüyorum). Haliyle herkes irrite oluyor. Diğer taraftan işin inceliklerini hiç bilmiyorlar. Mesela arkadaşın sonucu güzel ama bu kadar greft kullanılmaması gerekiyordu, donöründe rahatsızlığı var. Bana sorarsan adamın geleceğinden çaldılar, inşallah dökülmesi ilerlemez. Arkadaşın kendi seçimi tabii, saygı duyuyorum.

Benzer şekilde Sibel Ulusan da yeriliyor. Hem işi hem karakteri açısından.

Hisar hastanesi, Jale Şenyurt, Esma-HakanSerkan ikilisi de çok beğeniliyor. Çünkü güzel işler yapıyorlar. Muttalip Keser çoğu kişiye göre bir numara. Serdar Gökrem'i de sevmeyenler var ama benim ekimim beğeniliyor.

Sizin anlayacağınız sadece Koray hoca değil, birçok kişi takdir ediliyor. Haklılığınızın yanında algıda seçicilik dediğimiz hadise olmuş sizde.

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 22 Kasım 2017, 13:59:15 »
Bu arada Koray hocanın fiyatı fix. Çoğu kişinin bildiği gibi greft başına 2.5 Euro. Kaç greft ekildiyse, onu 2.5 ile çarpın, o. Saklı bir şey değil yani.

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #152 : 22 Kasım 2017, 14:07:22 »
ben şöyle bir şey sezdim şu forumda tamam arenamed saç ekiminin adını kötüye çıkaran bir şirket anladık fakat ASMED dışında yapılan tüm ekimler kötü mü yani ben anlamıyorum neden bu kadar reklamını yapıyorsunuz fiyatı o kadar yüksek ki kimse ne kadara yaptırdğını yazmaya bile çekiniyor
reklam yapılıyor mu yapılmıyor mu bilemem yapılıyor ise de problem yok bence niye derseniz adam ekiyor ektiği çıkıyor çıkanlar o kadar güzel ve muhteşem oluyor ki bunun reklamını yapmak bence muhteşem birşey bence ekimcilere örnek oluyor böylelikle diğer ekimciler de bunu örnek almalı ve kendilerine yol gösteren bir adam var ve bizlere de yol gösteriyor demekki daha iyisi oluyor muş demekki istense yapılabiliyor fiyata gelince benim gücüm yetmez türkiye şartları ortada ama adamın dükkanı adamın işi adamın buluşları ve işini laikiyle yapıyor eğer kötü ekimi var ise buraya katsınlar bizde eleştirimizi yapalım hatası var ise bizde ona göre yaklaşırız...
ALLAH"ın adamıyık...

te12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 22 Kasım 2017, 15:15:33 »
155. Gune ladar donor biraz daha toparlamaya devam etti evet su an cok buyuk bi sikinti yok ancak donorun bu halde olmasi beni rahatsiz ediyo ozellikle sag tarafta iki parmak kalinliginda ciddi seyreklik var. Ekilenlere gelicek olursak yon problemi yok gibi ancak simetri sorunu var Arenamedin genel baska sorunlarindan biri olan. Sol taraf hala daha seyrek tel tel duruyor saclar yeni cikis cok fazla gozlemlemiyorum ancak kalinlassa bile seyrek bir gorunum olucak gibi gozukuyor. Tepe ve vertex kismi ise fena degil gibi guneste bile belli olmuyor sacim hem acik renkli oldugundan hemde biraz ince telli oldugundan en buyuk sikintilarimdan biri buydu en azindan bunu cozebildiler gerci 5700 grefte bunu muhtemelen herkes cozerdi bu bir basari tabikide degil. Simetri sorunu ve vertex icin 8. Aya geldigimde Hakan Doganaya bir ekim yaptirmayi dusunuyorum donorun arkasi tertemiz manuelle minimum greftle simetri sorununu cozup birde sol tarafin seyrekligine biraz daha siklastirma yaptirip kulak ustlerim icinde sakaldan aldirip orayi siklastirma yapilabilirse oyle bir operasyon daha aklimda var yani. Sizin yorumlariniz nelerdir?

-tepede hiç sıkıntınız YÖK hiç ekim falan düşünmeyn
-ön çizgi için 155 gün erken genelde sol taraf sağdan daha geç geliyır bu durum bir çok ekimde var 7-8. Aya kadar fikirleriniz değişebilir.
-kulaküstleri konusunda hemen karar verme , ekim yaptıracak kadar kötü degil

Tepeye dokundurtmam zaten sikinti yok dedigin gibi
On cizgi ise sag sol yogunluk farkindan ziyade birde simetri sorunu var o acidan dusunuyorum aslinda
Ve dedigin gii kulak ustlerine daha henuz karar vermedim cunku hala anlamadigim sekilde toparlama devam ediyo insallah daha da toparlarda mecbur kalmam ektirmeye cunku gunes altinda seyreklik daha da belli ediyo ve rahatsiz ediyo acikcasi kimse donup sormuyo tabi ama beni rahatsiz eden bisey sagolsun arenamedde ektirmenin ve oncesinde arastirmamis olmamin getirdigi bi sonuc bu yine de kendimi orda ektiren bircok kisiye gore sansli goruyorum tabi

te12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 22 Kasım 2017, 15:18:22 »
hayırlı olsun saç ekiminiz, fazla saç dökülmeniz yokmuş ben olsam ektirmezdim ama tabii ki her insanın kendi tercihi
siz kendinizi böyle iyi hissediyorsanız yaptırmanız gayet doğal.
Sibel Ulusanın ekimlerini gördükten sonra Aranamed benim gözümde bir tık yukarıya çıktı. En azından çim adam gibi ekmiyorlar ve adamları gerip buraya forumda cevap bile veriyor, öbür tarafta arkadaşlara terbiyesizlik yapılmış.
Hocam cevremde gerek yok diyordu bende cok kararsizdim ancak on taraf hic sekil almiyodu ve kotu  duruyodu ayrica tepesi cok seyrekti hele gunes altinda saclarimda acik renkli oldugundan rahatsiz ediyordu bayagi simdi 155. Gunde bile sekil vermesi cok kolay hatta kendi giriyo sekline

te12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 22 Kasım 2017, 15:20:58 »

Hintel moderatör ve Koray hoca adamın ilk ekimindeki sorunları giderip efsanevi bir iş çıkardı. Dolayısıyla adama tapıyor ve reklamını yapıyor. Ben olsam ben de öyle yapardım. Gerçeği instagram sayfasını hiç beğenmedim, orada tam olarak senin dediğin yapılmış. Biz de Koray hocanın sonuçlarını gördük, haliyle övüyoruz. Ayrıca Koray hoca hem alanını öteye taşıyan hem de bunu çok şeffaf bir şekilde yapan bir insan. Baştan sona işini nasıl ve neden yaptığını biliyoruz. Ben yine de arkadaşların ekimlerini şüpheyle izliyorum ama inancım memnun edici olacağı yönünde.

Arenamed'in birkaç kişiyi nasıl biçtiğini gördük. Öyle böyle değil adamlar Texas Chainsaw Massacre'daki gibi girmişler (mağdur arkadaşlardan çok özür dileyerek söylüyorum). Haliyle herkes irrite oluyor. Diğer taraftan işin inceliklerini hiç bilmiyorlar. Mesela arkadaşın sonucu güzel ama bu kadar greft kullanılmaması gerekiyordu, donöründe rahatsızlığı var. Bana sorarsan adamın geleceğinden çaldılar, inşallah dökülmesi ilerlemez. Arkadaşın kendi seçimi tabii, saygı duyuyorum.

Hisar hastanesi, Jale Şenyurt, Esma-HakanSerkan ikilisi de çok beğeniliyor. Çünkü güzel işler yapıyorlar. Muttalip Keser çoğu kişiye göre bir numara. Serdar Gökrem'i de sevmeyenler var ama benim ekimim beğeniliyor.

Sizin anlayacağınız sadece Koray hoca değil, birçok kişi takdir ediliyor. Haklılığınızın yanında algıda seçicilik dediğimiz hadise olmuş sizde.
Dokulmenin ilerlemesinden bende korkuyorum arastirmadan bi hata yaptim sonucta ama cok ilerleyen zamanlarda donorun arka tarafindan kesinlikle manuel olmak sartiyla 1000 greft daha cikar diye dusunuyorum hatta onun gitgeli icerisindeyim ondeki simetri bozuklugunu mu halletsem ilerisi icib mi saklasam o sansimi diye hakan doganayda.

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 22 Kasım 2017, 15:39:32 »

Dokulmenin ilerlemesinden bende korkuyorum arastirmadan bi hata yaptim sonucta ama cok ilerleyen zamanlarda donorun arka tarafindan kesinlikle manuel olmak sartiyla 1000 greft daha cikar diye dusunuyorum hatta onun gitgeli icerisindeyim ondeki simetri bozuklugunu mu halletsem ilerisi icib mi saklasam o sansimi diye hakan doganayda.

Ekiminiz sonuçlansın finasterid denersiniz. Yan etkileri sizi etkilemezse 40 yaşına kadar kullanabilirsiniz. 40tan sonra da düzenli prostat muayenesi ile kullanabilirsiniz.

te12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 03 Aralık 2017, 20:19:55 »
166. Gun

te12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 03 Aralık 2017, 20:21:03 »
166. Gun

te12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 03 Aralık 2017, 20:24:38 »
166. Gunde donor hala duzelmeye devam ediyor ozellikle sag tarafta seyreklik devam ediyor ancak elime batan yeni sac cikislari var. ekim bolgesinde yine gelisme var yogunlasiyo gibi gozukuyor. On cizgi disinda pek bir sikayetim kalmadi ancak on cizginin yamuklugu rahatsiz ediyor tabikide.

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #160 : 03 Aralık 2017, 21:12:14 »
Saçlarınız iyi görünüyor da 5700 greft nedir? Çoğu ziyan mı oldu çıktı mı?

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 03 Aralık 2017, 21:37:44 »
5700 grefte suanki görüntünün 5700 katı olması gerekti.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

te12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 16 Aralık 2017, 19:45:13 »
180. Gun fotolari

te12

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları