Gönderen Konu: Ekim için öneride bulunur musunuz?  (Okunma sayısı 6146 defa)

bozkurt

• Hero Member
Ekim için öneride bulunur musunuz?
« : 19 Temmuz 2017, 11:37:13 »
Herkese merhaba. Son birkaç haftadır forumu ziyaret ederek ekim ile ilgili araştırma yapıyorum. 2011 yılında sıklaştırma ekimi yaptırmıştım. Şimdi yaşım 32 oldu. Haliyle biraz daha seyreldi saçlarım. Güzel sonuçlar alan arkadaşları görünce heveslendim. Gördüğüm kadarıyla Dr Keser, Dr Erdoğan tartışmasız en iyiler. Ancak bütçem onlara yetemez. Öncelikle doktor tarafından ekimimin yapılmasını istiyorum. Ankara'da yaptırmayı istiyorum. Dr Serdar Gökrem güvenilir geldi. Ön hizadaki başarısı sizce nasıl? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

bozkurt

• Hero Member
Ynt: Ekim için öneride bulunur musunuz?
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2017, 14:31:37 »
Bir kişi bile yok mu yardımcı olacak :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2017, 15:02:47 »
hocam saciniz bana kalirsa ekim icin ideal.Dokulmenizinde cok cok  ileyleyecegini dusunmuyorum.Koray, mutaallip bide erkan demirsoy var, bunlar tavsiye edilebilir ekimciler ki, zaten fiyatlari ortada.Onun disinda hic bir ekimci tavsiye edilerek sorumluluk alinabilecek kadar stabil basarilari yok.Bunu basarisizlar olarak algilamayin ama birazda isiniz sansa kaliyor,cunku gerekli planlama ve titizligi gostermiyorlar.Durum boyle olunca da tavsiye edilebilecek kadar guvenilir olmaktan cikiyor.

Tavsiye isi bu ekim isinde cok sikintili bir durum.Adam ektirmistir, memnundur , seni gonderir cikislar kotu olur.Ben bu konuda o kadar kafa patlatmis biri olarak ,en yakimlarima bile tavsiyede bulunamiyorum.Siz sitede zaman gecirip , ekim sonuclarini inceleyip, kisiler ile bire bir kontak haline gecmeniz daha mantikli.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2017, 15:13:04 »
çok güzel ve kaliteli saçlarınız var. iyi bir doktorla ön hattaki seyreklik giderilir. bence ortalama 2500 grefte ihtiyacınız var. sözünü ettiğiniz doktorlar üst düzey ve onlarla mükemmel bir sonuç alma ihtimaliniz çok yüksek. dediğiniz gibi fiyatları biraz yurarılarda ama greft sayınız çok yüksek olmayacağından fiyatta aynı oranda uçuk olmayacaktır. bana kalırsa maddi imkanlarınızı zorlayıp kafanızı k.erdoğana emanet ediniz.

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2017, 16:20:36 »
çok güzel ve kaliteli saçlarınız var. iyi bir doktorla ön hattaki seyreklik giderilir. bence ortalama 2500 grefte ihtiyacınız var. sözünü ettiğiniz doktorlar üst düzey ve onlarla mükemmel bir sonuç alma ihtimaliniz çok yüksek. dediğiniz gibi fiyatları biraz yurarılarda ama greft sayınız çok yüksek olmayacağından fiyatta aynı oranda uçuk olmayacaktır. bana kalırsa maddi imkanlarınızı zorlayıp kafanızı k.erdoğana emanet ediniz.
hocam saciniz bana kalirsa ekim icin ideal.Dokulmenizinde cok cok  ileyleyecegini dusunmuyorum.Koray, mutaallip bide erkan demirsoy var, bunlar tavsiye edilebilir ekimciler ki, zaten fiyatlari ortada.Onun disinda hic bir ekimci tavsiye edilerek sorumluluk alinabilecek kadar stabil basarilari yok.Bunu basarisizlar olarak algilamayin ama birazda isiniz sansa kaliyor,cunku gerekli planlama ve titizligi gostermiyorlar.Durum boyle olunca da tavsiye edilebilecek kadar guvenilir olmaktan cikiyor.

Tavsiye isi bu ekim isinde cok sikintili bir durum.Adam ektirmistir, memnundur , seni gonderir cikislar kotu olur.Ben bu konuda o kadar kafa patlatmis biri olarak ,en yakimlarima bile tavsiyede bulunamiyorum.Siz sitede zaman gecirip , ekim sonuclarini inceleyip, kisiler ile bire bir kontak haline gecmeniz daha mantikli.
Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim. Koray Erdoğan Hocayı çok isterim. Ancak 2500 greft 35000 TL oluyor. Öğretmen maaşıyla da çok zor :) Aslında bu ara Serdar Gökrem Hoca ile ilgili araştırma yapıyorum. Öncesinde Jale Şenyurt Hocayı araştırdım biraz. Ama benim saçımın ayarında bir saça ekim yaptıklarını göremedim açıkçası. Genelde hep boş bölgelere ekmişler ve anladığım kadarıyla bu işlem sıklaştırma işleminden daha kolay oluyor. Umarım sıklaştırma ekimiyle ilgili örnekler bulurum. Yoksa tereddütlerim geçmeyecek gibi duruyor.  Olan saçlarımı da kaybetmekten korkuyorum :)
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2017, 16:24:43 Gönderen: mahmut33 »

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Temmuz 2017, 16:24:10 »
küçük alanların ekimcisi muttalip keserdir onler ekilcek dandik yere gitme doğal ollmayan bir ekim kel kafadan daha kotudur
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Temmuz 2017, 16:26:36 »
küçük alanların ekimcisi muttalip keserdir onler ekilcek dandik yere gitme doğal ollmayan bir ekim kel kafadan daha kotudur
Hayatım boyunca toplamda 5 kez şans oyunu oynamamışımdır. Ancak bu ara başlamayı düşünüyorum :) Dediğinizi ben de düşünüyorum. Ama şu para yok mu :) Belimi büküyor maalesef.

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 19 Temmuz 2017, 19:32:04 »
Premium ekimcilerin (Keser, Erdoğan, Demirsoy vb) dışında dar alana ve ön hizaya iyi ekim yapan doktor arıyorum. Var mı öneri :)

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Temmuz 2017, 19:39:24 »
Zekeriya kulla hakan doganay araştır her şeyden öte plastik cerrah olmasına dikkat et

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2017, 20:03:24 »
Hayatım boyunca toplamda 5 kez şans oyunu oynamamışımdır. Ancak bu ara başlamayı düşünüyorum :) Dediğinizi ben de düşünüyorum. Ama şu para yok mu :) Belimi büküyor maalesef.
dandik bir yerde ektirirsen zaten kumar oynucaksın kotu sonuc olursa sokturmesi iyi bir yere yeniden onların ekilmesi şu bu ne yapıp edip para zaten bulucaksın o zaman o kotu saçlarla yasamayı goze alamıo insan saç işi para işi ucuz yerlere gidiceksende plastik cerrah olsun ekimide kendi yapsın
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 19 Temmuz 2017, 20:04:00 »
Zekeriya kulla hakan doganay araştır her şeyden öte plastik cerrah olmasına dikkat et
Teşekkür ederim. Zekeriya Kul'a hiç yoğunlaşmadım. Onu da araştırırım.

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 19 Temmuz 2017, 20:06:41 »
dandik bir yerde ektirirsen zaten kumar oynucaksın kotu sonuc olursa sokturmesi iyi bir yere yeniden onların ekilmesi şu bu ne yapıp edip para zaten bulucaksın o zaman o kotu saçlarla yasamayı goze alamıo insan saç işi para işi ucuz yerlere gidiceksende plastik cerrah olsun ekimide kendi yapsın
Serdar Gökrem'in doç. dr. olması, donörü manuel ve kendisinin alması, bir de Ankara'da olması cazip kılıyor.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Temmuz 2017, 21:37:16 »
bol örneğini gor acele etme ekim işinde sittede bir orneğine baktım şimdi dik ekmiş ama fena deil ekimi
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 19 Temmuz 2017, 21:53:18 »
bol örneğini gor acele etme ekim işinde sittede bir orneğine baktım şimdi dik ekmiş ama fena deil ekimi
Serdar Bey'in ekimi mi? Link verebilir misiniz?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram