Gönderen Konu: Kan kabuk tutmuş acaba nekroz mu  (Okunma sayısı 4660 defa)

Muhammet öztürk

• Yeni üye
  • *
Ynt: Kan kabuk tutmuş acaba nekroz mu
« Yanıtla #15 : 20 Temmuz 2021, 16:59:06 »
Nekroz ama küçük bir alanı etkiler yani kafana takma krem varsa sor kerem verir merkez

Gökhan beyle az önce görüştüm kendisi mesaj attı. Aynı sizin dediğiniz gibi  söyledi.  Krem verdi onu uygulayacagım

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #16 : 20 Temmuz 2021, 17:56:08 »
Hocam Nekroz olmuş, ama dert etme, revize yapılır, merkezin dediklerini yap bence, revize durumlarını da şimdiden dile getir, ileride merkezde yaptıkları işin arkasında dursun en azından, hiç kafaya takma, nekroz olduğunda en kötü ihtimalle 10-12 ay sonra o bölgeye revize yapılır.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Muhammet öztürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 20 Temmuz 2021, 18:06:24 »
Hocam Nekroz olmuş, ama dert etme, revize yapılır, merkezin dediklerini yap bence, revize durumlarını da şimdiden dile getir, ileride merkezde yaptıkları işin arkasında dursun en azından, hiç kafaya takma, nekroz olduğunda en kötü ihtimalle 10-12 ay sonra o bölgeye revize yapılır.. |-onayisareti-|

Sağol kardeşim revize konusunda pek Bi sıkıntı çıkaracaklarını sanmıyorum o güveni verdiler bana.  Bakalım inşallah küçük bir alanı etkiler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 20 Temmuz 2021, 19:30:45 »
Gökhan beyle az önce görüştüm kendisi mesaj attı. Aynı sizin dediğiniz gibi  söyledi.  Krem verdi onu uygulayacagım

Aynen çok sorun olmaz merak etme
Global Moderator

Muhammet öztürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 22 Temmuz 2021, 11:12:44 »
Aynen çok sorun olmaz merak etme

Hocam son durum bu maalesef benim ekim beni sevindirmeyecek gibi

Muhammet öztürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 22 Temmuz 2021, 11:25:54 »
Çok greft kaybı olacak mı sizce??

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 22 Temmuz 2021, 13:27:54 »
 çok olmasada biraz greft kaybedicen
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 22 Temmuz 2021, 17:37:33 »
Ortadaki ve öndeki siyah bölge zaten ağır nekroz olmuş hocam, bu bölgelerde zaten saç çıkmaz, çevreside çok sağlıklı görünmüyor, bir miktar greftte, çevresinde kayıp yaşabilirsin, şuandan sonra bu Ekim'de önemli olan, merkezin düzgün ve işinin arkasında duran bir merkez olması, o sekildeyse eğer, nekroz sorun değil, İnşAllah en az zararla atlatırsın.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Muhammet öztürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 02 Ağustos 2021, 15:00:48 »
İyi günler arkadaşlar bugün Ekim gününden itibaren 16. Günümdeyim  nekroz lu bölge resimde  görüldüğü gibi  1 hafta sonra merkeze prp  için gideceğim o zaman oradaki kabugu alacaklar galiba. Oralardan saç çıkma ihtimali yok gibi gözüküyor.

Muhammet öztürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 02 Ağustos 2021, 16:29:00 »
Birde arkadaşlar  saçlarım dökülmeye başladı   dökülen saçlar traş sonrası  yıkama gibi kök filan yok dümdüz.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #25 : 02 Ağustos 2021, 16:40:03 »
cok gecmis olsun , maalesef kabuklu bölgede tek tük sac teli belki ama sen hic cikmayacak say ,cevresinde yani pembe olan bölgelerdede kayiplar olacak ..

ayni süreci yasadim ,cok zor, altta ekimlerime bakabilir ve nasil bir sürec olacagini görürsün .

tekrar gecmis olsun, insanlarin hayatlarini / piskolojiklerini kendilerini ekimci sanarak bu denli vurdum duymazlik yapanlarin ALLAH belasini......

Qur

• Full Member
« Yanıtla #26 : 02 Ağustos 2021, 17:18:48 »
Kötü bir nekroz. O bölgeye bir revize gerekecek büyük bir ihtimal. Halledilir merak etme. Merkeze gidince bu konuyu da konuş. Saçların dökülmesi normal. Şok dökülmen başlamış.

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 03 Ağustos 2021, 12:07:09 »
Geçmiş olsun tekrardan, Aynen, o bölgelerden saç çıkmaz hocam, şok dökülme başlamış, bende hafif nekroz vardı, nekroz ağır değildi, o yüzden 7. Aydan sonra revize yapıldı, ama sizin ağır nekroz olduğu için, kesinlikle benim tavsiyem, ileride bölge yüzeysel olarak iyileşmiş görünsede, kılcal damarların ve doku ölümü olan nekrozlu bölgenin alt kısmında iyice iyileşmesi için, en az 12 ay ve hatta daha fazla beklemeni tavsiye ederim, çünkü tekrar Ekim yapıldığında başarı oranı düşük olur, birde bu kabuk için 1 hafta sonra alınması bana pek doğru gelmiyor, erken olur gibi bir hafta sanki.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

HTK

• Full Member
« Yanıtla #28 : 12 Ağustos 2021, 19:28:46 »
muhammet bey geçmiş olsun son durum nedir gökhan bey ile bu durum hakkında ne konuştunuz ücretsiz revize yapacak mı?
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

samcho34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 18 Ağustos 2021, 23:32:10 »
Merhaba arkadaşlar, bu Nekroz neden oluyor. Merkezlerle alakalı mi? Ya da yapılırken kullanılan steril olmayan malzemelerden mi? Bende medeksi takipteyim fakat bu gördüğüm 3 ve ya 4. Nekroz vakası merkezin. Baska merkezlerde fazla görünmeyip de bu merkez de olma sebebi sizce nedir. Bilge arkadaşlardan ayrıntılı bir bilgi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Facebook Twitter Instagram