Gönderen Konu: Dr ertuğrul seyman 3905 greft ekimi antalya  (Okunma sayısı 30927 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr ertuğrul seyman 3905 greft ekimi antalya
« Yanıtla #90 : 24 Kasım 2017, 10:35:06 »
Hintell kardeşim  insallah öyledir.. küçük küçük  yeni saclar cikmaya başladı ve çoğaldı şu an itibaren.. eğer böyle devam ederse mutlu son olabilir insallah

Sana morelını bozmadan sakın sakın beklemenı önerırrım stresten uzakdur.

Taner89

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 05 Aralık 2017, 22:48:09 »
Evet arkadaşlar ilerleme var 6 ay bir hafta oldu çıkışlar oldu ve devam ediyor insallah böyle devam eder

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #92 : 05 Aralık 2017, 23:08:48 »
Evet arkadaşlar ilerleme var 6 ay bir hafta oldu çıkışlar oldu ve devam ediyor insallah böyle devam eder
benim saclarda 6. Ayda böyleydi sonradan atak yaptı seninde böyle olcak bence

Taner89

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 08 Aralık 2017, 19:07:50 »

Tam sürecini anlatirmisin??
Beni rahatlatmak icin insallah dediğin gibi olur
Sagol dostum

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #94 : 09 Aralık 2017, 10:49:41 »

Sagol dostum
5. Ayda saçlar da %20 30 gelişme vardı 6 ayda milet saç tararken bende tarama kıvamında değildi ama elimi gezdirdigimde yogun bir şekilde batıyordu 8.. Ayda saçlarım düzene girdi her geçen gün daha iyi oluyor hala çıkışlar var 11. Aya girmesine az kaldı bence saç ekimi uzun bir süreç  eğer ellerini saçlarında gezdirdigimde çıkışları hissediyorsan kaçınıyorsa veya gayet iyi olacaktir

Taner89

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 10 Aralık 2017, 02:09:28 »
Alıntı yapılan: altandem link=topic=2302.msg73in 648#msg73648 date=1512504528

Sagol dostum
5. Ayda saçlar da %20 30 gelişme vardı 6 ayda milet saç tararken bende tarama kıvamında değildi ama elimi gezdirdigimde yogun bir şekilde batıyordu 8.. Ayda saçlarım düzene girdi her geçen gün daha iyi oluyor hala çıkışlar var 11. Aya girmesine az kaldı bence saç ekimi uzun bir süreç  eğer ellerini saçlarında gezdirdigimde çıkışları hissediyorsan kaçınıyorsa veya gayet iyi olacaktir

Parmaklarimi saclarimda gezdirdigim zaman cok fazla batmiyor malesef sağ  şakak biraz daha yoğun batiyor ama yinede dediğim gibi cok yoğun degil malesef acaba cikmayacakmi yoksa?? Teşekkürler hocam hizli cevap ve sürecini anlattığın için

Taner89

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 19 Şubat 2018, 22:17:10 »
Evet arkadaslar bu son halim şu an.. 9 aya iki gün kaldi biraz kıpırdama
Oldu yorumlar bekliyorum

Saygilar hürmetler

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 19 Şubat 2018, 22:21:32 »
bütün greftleri yoğunluk olarak öne ektiğine göre başarısız sonuç olmuş ..donör ne durumda..saç telleriniz kalın duruyor aslında

Taner89

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 19 Şubat 2018, 22:26:17 »
Saclarim kalin evet donör durumum cok iyi hic bir sıkıntım yok.. malesef kötüsonuc gibi gözüküyor evet acaba daha atak yaparmi?? Bir ekim daha yapmam lazim eğer tutamazsa

Sağol yorumun icin

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 19 Şubat 2018, 22:30:15 »
Saclarim kalin evet donör durumum cok iyi hic bir sıkıntım yok.. malesef kötüsonuc gibi gözüküyor evet acaba daha atak yaparmi?? Bir ekim daha yapmam lazim eğer tutamazsa

Sağol yorumun icin
ben sanmıyorum yaşın genç mevcut saç donörün kaliteli  atak yapsa yapardı bence hoca yapamamış bu kadar net  ..araştırmalara başlayabilirsin para iadesi mutlaka al olmamış çünkü

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 19 Şubat 2018, 22:30:39 »

Daha atak bekleme. Maalesef başarılı diyebileceğimiz bir ekim degil, saç kaliteniz ve  kabuk dokumu sonrası gayet iyi gözükmesine rağmen sonuç tatmin etmemiş. 13-15 ayı bekleyip ikinci bir revizyon ekimi düşünebilirsiniz.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 19 Şubat 2018, 22:35:04 »
Bence bu ekimde planlama hatası da var. Saç çizgin bu kadar aşağıya indirilmemeliymiş. Ekim öncesi - sonrası fotoğraflarına bakılınca saç çizgin 2-3 cm aşağıya indirilmiş gibi görünüyor. Bu çok ciddi bir alan ve kapatılması da kolay değil. Ekilenlerin bir kısmı çıkmayınca maalesef seyreklik kaçınılmaz olmuş. Neyse ki bu ilk ekimin ve bir hakkın daha var. Bu yüzden moral bozma. Dr. Hakan Doğanay sakal ve göğüs kıllarından da ekim yapıyor. Yerinde olsam kendisini düşünürdüm. Biraz sakal desteğiyle güzel bir görünüm elde edebilirsin.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2018, 22:55:11 Gönderen: kilian »

Taner89

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 19 Şubat 2018, 23:08:19 »
Bence bu ekimde planlama hatası da var. Saç çizgin bu kadar aşağıya indirilmemeliymiş. Ekim öncesi - sonrası fotoğraflarına bakılınca saç çizgin 2-3 cm aşağıya indirilmiş gibi görünüyor. Bu çok ciddi bir alan ve kapatılması da kolay değil. Ekilenlerin bir kısmı çıkmayınca maalesef seyreklik kaçınılmaz olmuş. Neyse ki bu ilk ekimin ve bir hakkın daha var. Bu yüzden moral bozma. Dr. Hakan Doğanay sakal ve göğüs kıllarından da ekim yapıyor. Yerinde olsam kendisini düşünürdüm. Biraz sakal desteğiyle güzel bir görünüm elde edebilirsin.

Ben sac çizgimi bu kadar aşağıda istedim kendisi daha yukarida yapacakti.. eğer bütün ekdigi sac ciksaydi gayet iyi kapanirdi diye düşünüyorum..hakan doganaya malesef bütcem yetmiyor

Taner89

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 19 Şubat 2018, 23:10:18 »

Sağol yorumun icin
ben sanmıyorum yaşın genç mevcut saç donörün kaliteli  atak yapsa yapardı bence hoca yapamamış bu kadar net  ..araştırmalara başlayabilirsin para iadesi mutlaka al olmamış çünkü

Para iadesi icin mahkemeye mi basvurmam lazim?? Yoksa dr ile irtibata mi gecmem lazim??

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 19 Şubat 2018, 23:19:45 »
çok kaliteli saçlarınız vardı. esasen işçiliği de beğenmiştim. ancak sonuç bu olmamalıydı. çıkış yüzdesi çok düşük. ne yazıkki kötü bir sonuç. şu saatten sonra çok büyük bir farkın olacağını düşünmüyorum. telafi ekimi yada para iadesi için doktorunuzla görüşünüz. geçmiş olsun.

Facebook Twitter Instagram