Gönderen Konu: Hisar Estemylife hakkında?  (Okunma sayısı 5078 defa)

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hisar Estemylife hakkında?
« Yanıtla #15 : 11 Ocak 2018, 23:07:01 »
bir analiz;
 açıkça söylemek gerekirse muhteşem diyeceğim sonucunu göremedim. genelde yüksek greft kullandıklarından alınabilecek normal sonuçları aldılar. 1- 2 ön bölge şakak ekimi var onlar sonuçlanırsa net fikrim oluşur.ama genel anlamda  az greftle çok iş yapan bir izlenim vermiyor bana ,görüşüm bu yönde .  benim için son sıralarda kullandığı greft sayısı ve ön çizgilerin aynı kalıp yapılmasından dolayı temple, köşe ve geçişler yok  ön çizgilerde, buda çok iyi izlenim vermiyor bana ,
        ama firmanın kötü sonucun arkasında durması, çok fazla greft almasına rağmen donörü çok yıpratmaması artıları .doktor olmaması da hasan akil in handikap ,eğer doktora ektirmezsem saçları , ektireceğim tek kişi life hair ankara şahin bey hem az greft kullanıyor hem çok iyi sonuçları var ..karşılaştırma yaparak genelde kıyaslama yapıyorum yanlış anlaşılmasın önerim yok birde modlar dan ricam karşılaştırmalı sonuçlar paylaşılan bölüm açsınlar, aynı açıklıktaki üyeler ekimlerini karşılaştırmak isterse greft sayısı çıkma süreci  diğerlerine   fikir verir.ve yanlışın doğrunun ne olduğu net görülür.bu forum cidden  saç ansiklopedisi gibi
hocam şahin bey kısmına katılmıyorum  ama yorumun çok doğru

perseus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 12 Ocak 2018, 14:06:55 »
Perseus bey konularınıza baktım az önce Ekim yok ama kısa bir süre olmanıza rağmen forma gireli her şeye hakimsniz. Nekroztunundan kanamasına dönerin iyileşmesinden Ekim merkezlerinin tecrübelerine. Ve sadece eleştiri yorumları var. Hiç araştırma konunuz yok. Bilir kişi havası sezdim sizde.
Siz bence Ekim için tercih etmesenizde bence en azından gidip nasıl bir yer veya kim var kim yok bilgi sahibi olmak için ziyaret  edin.
Sizin bu eleştirinizi görünce ben başka bir estemylife ta mi ektirdim acaba diye düşündüm...

Bu arada gerçekten çok konusu açıldı bu merkezin. Gidenler gercekten genel yaklaşımından memnun bu merkezin . Plastik cerrahisinden anestezisine kadar muayeneden geçtikten sonra operasyonum yapıldı benim ve bir HASTANE. 

O yüzden bu forum gerçekten kütüphane insanların doğru  bilgi edinmesi önemli. Saç ektirmeye karar vermek kolay değil. Gerçek tecrübeleri paylaşmak önemli..
2 yıldır üyeyim foruma çok yazmadım evet. genelde yurt dışı forumlarında   zaman geçirdim yani konular hakkında bilgim var ,bu foruma yeni yazmaya başlamam konu hakkında bilgili olmadığım anlamına gelmez.

perseus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 12 Ocak 2018, 14:09:24 »
vogueman sevgili dostum eğer doktora ektirmezsem seçenek hisar ve şahin bey ise şahine yaptırırım demek istemiştim genelde karşılaştırmalı kıyaslı yorum yapıyorum.onun harici ben doktorların ekmesi gerektiğini düşünüyorum

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 13 Ocak 2018, 14:57:38 »
vogueman sevgili dostum eğer doktora ektirmezsem seçenek hisar ve şahin bey ise şahine yaptırırım demek istemiştim genelde karşılaştırmalı kıyaslı yorum yapıyorum.onun harici ben doktorların ekmesi gerektiğini düşünüyorum

Perseus söylemek isteğini anladım buraya herkes kendi görüşünü yazıyor benim katılmıyorum demem doğru olduğu anlamına gelmiyor tabiki kişisel düşüncem sadece.
Diger konuya gelince ben 2 merkezinde ekimlerini kel kapatmak saç çıkarmak olarak görüyorum doğallık anlamında bir yetenek yada sonuç göremedim abartılan sonuçlarda doğallık yok bu kadar abartılmasına begenilmesine bir türlü anlam veremediğim için art niyet aramaya başladım tabi başta dediğim gibi kişisel kendi düşüncem mesala asimavi sonuç almamış ama bu konuda çok heyecanlı bir arkadaşımız bunlar dikkat çekiyor gerek yok bunlara merkezler bizi alakadar etmez

perseus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 13 Ocak 2018, 19:12:48 »
bende bunu anlamıyorum doktoru olmayan bir firmanın 6000 geftlik ekimini görüp( çok yüksek bir greft bu arada ) biranda çoğu kişinin böyle risk almasını anlamıyorum.  popüler olması şaşırtıcı cidden, ioh gibi gelmeye başladı bana onlarda böyle hızlı girmişti .ama tecrübeli arkadaşlar ve modlar uyardı insanları ..umarım sonu benzemez iho a.gerçi ioh kadar yüksek fiyatı yok allahtan

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 13 Ocak 2018, 19:24:59 »
Bana ioh gibi gelen esma serkan var onlara benzetiyorum ioh u elif hanımın artis havaları yanlış saç alım stili bitirdi aslında ince çalıştı yanlardan çok fazla manuel ile O tarihi iyi hatırlıyorum. Hisar ve şahinin de açıkcası abartıldığını düşünüyorum ve çok fazla ekım paylaşılmaya başlandı diğer firmaları göremiyoruz ana ekran olduğu gibi hisar ve şahin oldu bence admınler bi önlem bi sınırlama koymalı bir çogu bence yönlendirme ile konu açıyorlar bunu bir süre yapmasınlar kendi iyilikleri için esma serkanı bıraksalardı hepsının  önüne gecerdi bence bu yüzden bırakmalılar biraz.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2018, 19:35:51 Gönderen: vogueman »

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 13 Ocak 2018, 22:01:48 »
İşte bende heyecanımın nereden geldiğini anlatmaya çalışıyorum. Daha sonuç almadım ve hergünün hızlı geçmesini istiyorum stresle.
Merkez benim aslında umrumda değil. Ektirenlerin yorumlarına bakıuorum genelde sonuç alanlar memnun. Ama ektirmeyenlerin öyle yorumları varki yüksek sayıdan korkun bir anda parlayan yerlerden korkun gibi sonra strese giriyoruz.mesela yazmış arkadaş hastane var doktor yok diye, bu yorumu yapana bakıyorum daha ektirmemiş bile. Sonra diyorum ki gidip ektirmemiş olsam hisarda kendi kendine derimki noluyor ya. Hastane var doktor yok olabilirmi. Sizce hangi yorumda art niyet aramalıyız.
Zaten beklemesi zor birde kaygılarımızı artırmaya gerek varmı. Tabiki tecrübeli arkadaslar insanların hata yapmaması konusun uyarmalı. Ama bunun tecrübeli ve objektif olması daha öneml

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 13 Ocak 2018, 22:23:14 »
dostum neden art niyet arayasınki soru bu ekimini doktormu yaptı ekımınde doktor eli değdimi? Değdiyse doktor vardır yoksa neden artniyet arayasın? Kapasitesi 7 bin 8 bin olan donör bölgesinden mikro motor ile bu kakadar greft 1 kerede alınması greft sayıları yüksekse tabiki doğru değildir ama hisar donörde sorun yaratmıyor bu konuda da hakkını yemem doğrular kişilere göre degişmez standartlar ve insan sağlıgına göre uygulanır. Ekim süreci zor streslısın onuda anlıyorum umarım saçlarında çok güzel olur burda kimsenin kişilerle sorunu yok yani ben seni savunurum  saç ekim merkezlerinden banane, tabi hisar için olumsuz da düşünmüyorum gene işlerini piyasada en düzgün yapan yerlerden biri bakınca piyasaya ama eksikler de görünce söylemek lazım ha bu eksiklikleri söyleyen doğrumu söyler tartışılır kişisel düşüncedir illa doğru diye bişey yok her söylenen oyüzden sakin olmakta fayda var herkes düşünlerini yazar.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 14 Ocak 2018, 20:06:16 »
Asimavi hocam arkadaslarin anlamak istediği olay sizin ekiminiz sırasında anestezi,  köklerin alınması , Kanal açılması ve köklerin yerleştirilmesi kısmında Dr. Görev alıyor mu ? Bunu net bir şekilde aciklarsaniz soru işareti kalmaz diye düşünüyorum.  Yoksa Hisar hastanesinde 50 tane Dr. Vardır
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram