Gönderen Konu: Hisar Estemylife hakkında?  (Okunma sayısı 5077 defa)

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hisar Estemylife hakkında?
« : 17 Temmuz 2017, 00:40:19 »
Arkadaşlar yarın Estemylife ile görüşmem olacak muayene gibi diyelim duruma göre ekime sonraki süreçte karar vereceğim ama sizce nasıl bı yerdir ekim yaptırılır mı yaptırıp memnun olmayan varmıdır? Teşekkürler şimdiden.

Cenk49

• Full Member
Ynt: Hisar Estemylife hakkında?
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2017, 02:52:34 »
Forumda bir kaç konuları var istersen bir bak.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2017, 10:52:27 »
Baktım usta konulardakinden cesaretlenim zaten iyi gibiler sık ve etkili ekimleri ama az var emin olamadım o yüzden yardım eden olsa güzel olur

koramiral

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2017, 22:03:43 »
Suan 22 gun oldu 5yil arastirdim artik kararttim gozumu hisar hastanesinde yaptirdim kocaeliden gittim sadece soyleyecegim ben şimdilik memnunum 6. Aya kadar bakacaz ama soyle bisey oldu tam ordayken bir hasta sinirlenip cikti 2. Seyansim burda falan dedi biraz bagirdi basti gitti sinirle ama nicin niye tepki gosterdi anlamadim bikerede para vermis oldum caymadimda bismillah dedim girdim ama memnunum allaha sukur şimdilik

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2017, 20:41:03 »
Koramiral üstad iletişimde kalalım sana özelden yazdım ama sanırım ulaşmadı ulasirmisin bana bı özelden şimdilik Ekim oncesi tedavi verdi doktor sıklaştırmak için hairforte sprey+sawpoo+xpecia tablet bunları kullan 6 ay sonra istersen ekelim dedi senin sonuca göre bende girişecem olaya inşallah

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Eylül 2017, 07:12:34 »
dediğin ekim merkezi fena durmuo daha tam emin olmamakla birlikte o dedikleri ilaçlar faso fiso finasterid biotin dısında kalınlaştırıcı yok yan etkilerini goze alıyosan finasterid kullan
saçları ekmeydi dersin

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2017, 18:27:15 »
Hocam bende faydası yok dedim ama ilk kutu bitene kadar bari kullanayim dedim cidden on tarafta tuylenmeler oldu saça dönüşmez tahminimce ama uyarıcı bı etkisi oldu gibi resmen tüyler gözüküyor siyah şekilde.hisar konusuna gelirsek bu sitedeki ekimleri genelde iyi ama ordakiler doktor olmadığı için tam guvememedim ve İlhan hocayla da görüştüm sağolsun baya yardımcı oldu yarıyıl tatilinde buradaki sonuçlar da sona erince ekime girmeyi düşünüyorum inşallah

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2017, 22:20:34 »
Bende cumartesi görüşmeye gittim oraya. Sanırım orada ektircem bende bi canlı örnek gördüm .

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2017, 07:28:54 »
bol bol canlı ornek gör
saçları ekmeydi dersin

AlperenFfm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Aralık 2017, 02:22:02 »
Beyler bende Estemylife Hisar vede Esma & Serkan Ekibi arasında kaldım , fikrinizle alabilirmiyim?

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2017, 16:40:20 »
ikisi ile de görüştüm bana dhi ekim daha cazip geldi  yalnız sekan beyler hem analyada hemde şbata kadar boş yerleri yokmuş altarnatif bakiyorum ama bilmiyorum.

Swag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 30 Aralık 2017, 13:13:32 »
Size yardımcı olması açısından benim konuya da göz atabilirsiniz

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Ocak 2018, 22:43:16 »
Tamamlanan sonuçları genelde çok memnun. Gelişim aşamasında ve benim gibi sabırsızlanan epeyde konu açmış arkadas var forumda .zaten olumsuzluk sonucunda garantide verip arkasında duruyorlar. Hep birlikte sonuçları bekliyoruz

perseus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 11 Ocak 2018, 10:51:54 »
bir analiz;
 açıkça söylemek gerekirse muhteşem diyeceğim sonucunu göremedim. genelde yüksek greft kullandıklarından alınabilecek normal sonuçları aldılar. 1- 2 ön bölge şakak ekimi var onlar sonuçlanırsa net fikrim oluşur.ama genel anlamda  az greftle çok iş yapan bir izlenim vermiyor bana ,görüşüm bu yönde .  benim için son sıralarda kullandığı greft sayısı ve ön çizgilerin aynı kalıp yapılmasından dolayı temple, köşe ve geçişler yok  ön çizgilerde, buda çok iyi izlenim vermiyor bana ,
        ama firmanın kötü sonucun arkasında durması, çok fazla greft almasına rağmen donörü çok yıpratmaması artıları .doktor olmaması da hasan akil in handikap ,eğer doktora ektirmezsem saçları , ektireceğim tek kişi life hair ankara şahin bey hem az greft kullanıyor hem çok iyi sonuçları var ..karşılaştırma yaparak genelde kıyaslama yapıyorum yanlış anlaşılmasın önerim yok birde modlar dan ricam karşılaştırmalı sonuçlar paylaşılan bölüm açsınlar, aynı açıklıktaki üyeler ekimlerini karşılaştırmak isterse greft sayısı çıkma süreci  diğerlerine   fikir verir.ve yanlışın doğrunun ne olduğu net görülür.bu forum cidden  saç ansiklopedisi gibi
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2018, 10:58:17 Gönderen: perseus »

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Ocak 2018, 20:50:47 »
Perseus bey konularınıza baktım az önce Ekim yok ama kısa bir süre olmanıza rağmen forma gireli her şeye hakimsniz. Nekroztunundan kanamasına dönerin iyileşmesinden Ekim merkezlerinin tecrübelerine. Ve sadece eleştiri yorumları var. Hiç araştırma konunuz yok. Bilir kişi havası sezdim sizde.
Siz bence Ekim için tercih etmesenizde bence en azından gidip nasıl bir yer veya kim var kim yok bilgi sahibi olmak için ziyaret  edin.
Sizin bu eleştirinizi görünce ben başka bir estemylife ta mi ektirdim acaba diye düşündüm...

Bu arada gerçekten çok konusu açıldı bu merkezin. Gidenler gercekten genel yaklaşımından memnun bu merkezin . Plastik cerrahisinden anestezisine kadar muayeneden geçtikten sonra operasyonum yapıldı benim ve bir HASTANE. 

O yüzden bu forum gerçekten kütüphane insanların doğru  bilgi edinmesi önemli. Saç ektirmeye karar vermek kolay değil. Gerçek tecrübeleri paylaşmak önemli..

Facebook Twitter Instagram