Gönderen Konu: Sizce bu saçı ne yapmalı  (Okunma sayısı 5333 defa)

garethbale11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sizce bu saçı ne yapmalı
« : 16 Temmuz 2017, 22:05:53 »
Evet arkadaslar yaşım 22 saç dökülmesi problemim var genç yaşta çok canımı sıkmaya başladi artik hiçbirşey düşünemez oldum saç dışında özgüven falan kalmadi , fotoğraf bile çekinmekten korkuyorum saçım yüzünden, sizce bu saçi ektirmelimiyim ne yapmamı önerirsiniz ?

https://hizliresim.com/OLvkpQ
https://hizliresim.com/AkDEdp
https://hizliresim.com/4MjDv4
https://hizliresim.com/zBjg76

garethbale11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce bu saçı ne yapmalı
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2017, 22:42:43 »
yok mu yardım edecek ??

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2017, 22:52:28 »
finasterid biotin ekim
minoxidil finasterid biotin
bu iki ihtimali yapabilirsin 
yani olanı koruyup boşukları ekimle veya ilaçla kapatmayı goze alıyorsan minoxidil daha çok tepede etkili ama finasteridde yan etkileri var
saçları ekmeydi dersin

garethbale11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2017, 15:29:29 »
yok mu başka yardim edecek

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2017, 15:31:41 »
İlaçta kullansan öndeki açıklık kapanmaz bu da seni rahatsız eder . Ekim yaptırıp eski güzel günlerine dönüş yapabilirsin .

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2017, 15:33:27 »
Hoş geldin forumumuza.
Resimleri hızlı resim üzerinden değil de forumun kendi üzerinden ekleseydiniz daha iyi olurdu.

Bu saça ekim yaptırabilirsin
Forumu iyice incele sonuçlara bak  hangi yerde ektireceğine karar verirsin.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

garethbale11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Temmuz 2017, 23:08:58 »
Hoş geldin forumumuza.
Resimleri hızlı resim üzerinden değil de forumun kendi üzerinden ekleseydiniz daha iyi olurdu.

Bu saça ekim yaptırabilirsin
Forumu iyice incele sonuçlara bak  hangi yerde ektireceğine karar verirsin.

Hoşbulduk , site üzerinden resim eklemeyi yapamadim o yüzden hızlıresimden koydum , ektirmeyi düşündüğüm 1-2 yer var. Ama aklımda bir soru var şimdi ektirdik diyelim yaş 21ken ilerleyen zamanlarda mevcut saçlarla beraber dökülmeye başladıgında ne yapabilirim

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Temmuz 2017, 23:19:43 »
evet geri kalan dökülecek gibi avantajın saçların dalgalı senin ekimden ziyade planlama yapan iyi bir doktora ihtiyacın var ..seni bir kere 5 6 sene kurtaracak ön bölge ekimi yapacak sonra diğer dökülen kısım için yeterli donörü ayıracak ciddi bir hoca ve donör planı lazım ..eğer ekim düşünüyorsan kesinlikle riske girme en iyi hocalara git..yoksa ön saçlı arka kel gezersin 10 yıl sonra.dediğim gibi avantajın dalgalı saç kapatıcılığı iyi olacaktır..

garethbale11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Temmuz 2017, 23:25:08 »
evet geri kalan dökülecek gibi avantajın saçların dalgalı senin ekimden ziyade planlama yapan iyi bir doktora ihtiyacın var ..seni bir kere 5 6 sene kurtaracak ön bölge ekimi yapacak sonra diğer dökülen kısım için yeterli donörü ayıracak ciddi bir hoca ve donör planı lazım ..eğer ekim düşünüyorsan kesinlikle riske girme en iyi hocalara git..yoksa ön saçlı arka kel gezersin 10 yıl sonra.dediğim gibi avantajın dalgalı saç kapatıcılığı iyi olacaktır..

En iyi hocalar dediğiniz kimler mesela ? Benim bütçe Zekeriya Kul'a anca yeteceğini düşünüyoum onun dında Koray Erdoğan fln beni çook aşar. Sizin önereceğiniz birisi varsa eğer yazabilirseniz çok iyi olur. Birde ektirdim diyelim şimdi o dökülmeyi ilaçlarla losyon ve şampuanlarla durdurmam mümkün müdür ?

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Temmuz 2017, 23:27:09 »

En iyi hocalar dediğiniz kimler mesela ? Benim bütçe Zekeriya Kul'a anca yeteceğini düşünüyoum onun dında Koray Erdoğan fln beni çook aşar. Sizin önereceğiniz birisi varsa eğer yazabilirseniz çok iyi olur. Birde ektirdim diyelim şimdi o dökülmeyi ilaçlarla losyon ve şampuanlarla durdurmam mümkün müdür ?
evet zekeriya hoca plastik cerrahtır planlama yapar onla görüş bizden daha çok yardımcı olur ..sonuç olarak ..zaten saçlı bölgeni ekmez saçsız alanı yani önü eker..

garethbale11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Temmuz 2017, 23:31:42 »

evet zekeriya hoca plastik cerrahtır planlama yapar onla görüş bizden daha çok yardımcı olur ..sonuç olarak ..zaten saçlı bölgeni ekmez saçsız alanı yani önü eker..

Zekeriya hocaya mail yoluyla ulasayimvo zaman ben , şimdi önü ekse yani çizgiyi düzleştirse yeter ileride de diğer alanı eker. Teşekkür ederm hocam yardimci oldugun için

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Temmuz 2017, 23:35:00 »
hocanın teli var bulursun nettede var burada ektirenlerden de isteyebilirsin..dediğim gibi doktor bul senin ekimde ciddi anlamda planlama lazım..sen 2 hatta 3 ekim olabilirsin yıllar içerisin de..madem karar verdin saçında kaliteli iyi bir hocada ektir..

garethbale11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Temmuz 2017, 23:54:22 »
hocanın teli var bulursun nettede var burada ektirenlerden de isteyebilirsin..dediğim gibi doktor bul senin ekimde ciddi anlamda planlama lazım..sen 2 hatta 3 ekim olabilirsin yıllar içerisin de..madem karar verdin saçında kaliteli iyi bir hocada ektir..

Evet bir doktorla bu işi yürütsem daha iyi olucak aksi taktirde tek seferde ektirdikten sonra dökülüp daha da berbat olmasi var. Özellikle ön çizgi berbat bir halde bu yaşlarda da böyle dolaşmak  istemiyorum açıkçasi hocam. Tek çare Zekeriya kul gibi gözüküyor bütçe inş yeter ona da.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Temmuz 2017, 00:06:30 »

Evet bir doktorla bu işi yürütsem daha iyi olucak aksi taktirde tek seferde ektirdikten sonra dökülüp daha da berbat olmasi var. Özellikle ön çizgi berbat bir halde bu yaşlarda da böyle dolaşmak  istemiyorum açıkçasi hocam. Tek çare Zekeriya kul gibi gözüküyor bütçe inş yeter ona da.
Bence zekeriya kul doğru bir tercih olmaz.manuel alım yapan biyere gidin ve arkaya doğru biraz ektirebilirsiniz.zekeriya hoca orjinal saçlar yokmuş gibi ekiyor

garethbale11

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Temmuz 2017, 00:15:10 »

Bence zekeriya kul doğru bir tercih olmaz.manuel alım yapan biyere gidin ve arkaya doğru biraz ektirebilirsiniz.zekeriya hoca orjinal saçlar yokmuş gibi ekiyor

Kime gitmeliyim mesela Zekeriya hoca disinda ?

Facebook Twitter Instagram