Gönderen Konu: SAÇ EKİM MERKEZLERİ  (Okunma sayısı 1340 defa)

Pr333

• Yeni üye
  • *
SAÇ EKİM MERKEZLERİ
« : 01 Temmuz 2021, 20:34:38 »
ÖNCEKİKLE HERKESE MERHABA FORUMDA YENİYİM SAÇ EKTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM FAKAT ÇOK KARARSIZIM BUNUN SEBEBİ MÜKEMMELİYETÇİ OLMAM İŞİMİ ŞANSA BRAKMAK İSTEMİYORUM PARASAL KESİNLİKLE DÜŞÜNMÜYORUM KALİTE ODAKLI DÜŞÜNÜYORUM BANA ÖNERECEĞİNİZ MERKEZ VEYA MERKEZLER NERESİ OLUR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM TEŞEKKÜR EDERİM

John Keller

• Sr. Member
Ynt: SAÇ EKİM MERKEZLERİ
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2021, 21:19:43 »
Maddi açıdan bir sorunun yoksa ASMED KORAY ERDOĞAN veya diğer ekibi.Ama mükemmeliyetçi yapından dolayı direkt Koray Erdoğan derim.Bu arada forumu ve Koray Erdoğan kimdir incelersen senin açından daha sağlıklı bir süreç olur.Ön taraf olduğu için Koray hocaya 40-50 bin vereceğime başka bir merkezde 15-20 bin tl'ye aynı sonucu alabilirim diyorsan forumu birkaç ay incele derim
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2021, 21:32:12 Gönderen: Highlife »

Pr333

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2021, 21:24:06 »
Maddi açıdan bir sorunun yoksa ASMED KORAY ERDOĞAN veya diğer ekibi.Ama mükemmeliyetçi yapından dolayı direkt Koray Erdoğan derim.
maddi açıdan sıkıntım yok çok şükür istediğim doğallık

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2021, 00:38:14 »
Maddi sıkıntın yoksa asmed.
Global Moderator

Pr333

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2021, 00:48:28 »
Maddi sıkıntın yoksa asmed.
sizde Koray Erdoğan’a ekim yaptırmışsınız ekiminizi inceledim gerçekten çok doğal sizinle iletişime geçme şansım varmı bazı şeyler sormak istiyorum eğer uygunsa bende foruma teşekkür ve destek amaçlı ekim süreçlerimi paylaşmak isterim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2021, 06:24:34 »
sizde Koray Erdoğan’a ekim yaptırmışsınız ekiminizi inceledim gerçekten çok doğal sizinle iletişime geçme şansım varmı bazı şeyler sormak istiyorum eğer uygunsa bende foruma teşekkür ve destek amaçlı ekim süreçlerimi paylaşmak isterim

Sorularınızı ister buraya ister özelden mesaj atarak yazarsanız uygun vakitte cevaplarım
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram