Gönderen Konu: HIS HAIR CENTER - Saç görünümü tekniği  (Okunma sayısı 9271 defa)

baldman

• Hero Member
Ynt: HIS HAIR CENTER - Saç görünümü tekniği
« Yanıtla #16 : 15 Mart 2022, 23:50:03 »
15 sene dayandığı söyleniyor ama burda şunuda hesaplamak lazım ya kendi saçlarımız beyazlaşırsa zamanla ne olacak çok çirkin görüntü olmazmı?

BurakE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 17 Mart 2022, 11:26:51 »
Benim arkadaşa dedikleri uzun vadede bir miktar soluklaşması. Dövme yaptıranlar bilir. ama renk değişimi vs yok diyorlar. merkez sahibi adamın kafada 12 yıllık var. tek fark ilk zamanki gibi simsiyah olmaması. bu arada ben reklam falan yapmıyorum onu da belirteyim saç ekimi yaptıralı 82 gün oldu bazı problemlerim var donörde. ben de arayış içindeyim. belirtmek istedim.
  • Ekim Tarihi: 25/11/2021
  • Ekim Merkezi ismi Arenamed / Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi GB Graft Booster Multi Plus, GB Graft Booster Hair Serum, Solgar Biotin 5000, Voonka Multi Collagen Powder, Amway Nutriway Daily

dexterrrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 30 Mart 2022, 15:25:31 »
Simetrik olmayan  kel yada seyrek kafayla dolaşıp milletin ağzına sakız olucağına böyle işlem yaptırıp koluna da bitane dövme yaptırıp Hİtlerin askeri gibi dolaşıcan piyasada :D

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 09 Ekim 2022, 14:58:52 »
Simetrik olmayan  kel yada seyrek kafayla dolaşıp milletin ağzına sakız olucağına böyle işlem yaptırıp koluna da bitane dövme yaptırıp Hİtlerin askeri gibi dolaşıcan piyasada :D

güzelmiş  ;D

Facebook Twitter Instagram