Gönderen Konu: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021  (Okunma sayısı 74842 defa)

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021
« Yanıtla #226 : 24 Ocak 2022, 00:21:28 »
Bence güzel gelişimin. Fotoda saçlar herzaman biraz daha seyrek gibi görünüyor. Normalde daha dolgun. Görüntü bence memnun edici. Kalkan yerdeki saçlar herzaman öyle dik duruyorsa ters yönde ekilmiş olabilir.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #227 : 24 Ocak 2022, 00:28:43 »
Leo kardeşim gayet güzel gidiyor, lütfen kendine kel deme artık ama vallahi ayıp oluyor :)
8. Aylarda yeni çıkış olacağını sanmıyorum ama verteks için farklı durumlar olabiliyor diyorlar. Ancak en kötü ihtimalde bile şuan göze gelmeyen,kapatıcılık sağlamayan küçük saçların uzaması ve mevcut çıkanların kalınlaşması ile birlikte bence 9. Ay civarı çok daha tatmin olacağın bir görüntü elde edeceksin.
Gayet beğendim 🙏
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #228 : 24 Ocak 2022, 00:39:41 »
Leo dostum senden kolaj bekliyorum 9.ay ile birlikte. İlk ekim öncesi halin ve 2. ekiminde tamamlamış hali olarak bir öncesi sonrası yaparsan güzel sonucu yan yana görelim.
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

çellini

• Full Member
« Yanıtla #229 : 26 Ocak 2022, 11:40:46 »
vertex bölgen kafana takılacak kadar bir durum artık yok kimsenin 20 li yaşlardaki sıklığı yakalayamaz vertez ekimlerinde bence tadını çıkart çok takılma

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #230 : 26 Ocak 2022, 14:15:48 »
Bence harika olmuş tepe bölgesi süper bir gelişim çok beğendim.

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #231 : 26 Ocak 2022, 21:01:09 »
her iki ekimde çok başarılı olmuş tebrikler kardeşim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #232 : 26 Ocak 2022, 22:21:00 »
Artık "Saçım şekiiiil önümden çekiiil" videosu bekliyoruz senden kardeşim 😄
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Ernest

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #233 : 26 Ocak 2022, 22:27:32 »
Hocam hayırlı olsun. Çok beğendim sürecinizi. Gayet güzel gidiyor süreç. Hani ben dışarda sizi görsem derimli bu arkadaşın verteks bölgesi dökülmemiş doğuştan biraz seyrek çıkmış orası o kadar :) Daha toparlama olacaktır birde. Takip ediyorum.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #234 : 29 Ocak 2022, 18:03:10 »
gelecek iyi gozkuyor saçların güzel ne kullanıyorsun

Abi çok uzun zamandır hiç bişe kullanmıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 4. Ay da bıraktım takviye kullanmayı , uzun zamandır herhangi bi takviye kullanmıyorum.

Bence güzel gelişimin. Fotoda saçlar herzaman biraz daha seyrek gibi görünüyor. Normalde daha dolgun. Görüntü bence memnun edici. Kalkan yerdeki saçlar herzaman öyle dik duruyorsa ters yönde ekilmiş olabilir.

Katılıyorum abi, aynadan baktığımda daha yoğun ve koyu görüntü mevcut. Ayrıca direkt pencereyi arkama alınca da iyice parlıyor fotoda.
Saç her zaman öyle dik durmuyor , o gün baya ters yatmışım saçım öyle bi kalkmış ki yıkasam da inmedi :D şuan yatık halde mesela fotodaki gibi değil.

Leo kardeşim gayet güzel gidiyor, lütfen kendine kel deme artık ama vallahi ayıp oluyor :)
8. Aylarda yeni çıkış olacağını sanmıyorum ama verteks için farklı durumlar olabiliyor diyorlar. Ancak en kötü ihtimalde bile şuan göze gelmeyen,kapatıcılık sağlamayan küçük saçların uzaması ve mevcut çıkanların kalınlaşması ile birlikte bence 9. Ay civarı çok daha tatmin olacağın bir görüntü elde edeceksin.
Gayet beğendim 🙏

Evet abi haklısın , 8. Ay da çıkış olmasa dahi fotoğrafı attığım 7. Ay da 1 kök bile çıksa bu kökün saç formuna ulaşması 12. Ay ı bulur. 9. Ay da bize görüntü az cok geleceği gösterse de Yani yinede saçların kalınlaşması icin en az 1 seneyi beklicez gene :)  bu arada teşekkür ederim abi , o halde kel demeyeyim kelcik diyeyim kendime :D

Leo dostum senden kolaj bekliyorum 9.ay ile birlikte. İlk ekim öncesi halin ve 2. ekiminde tamamlamış hali olarak bir öncesi sonrası yaparsan güzel sonucu yan yana görelim.

Valla dostum kolaj bende yapmayı düşünüyordum cook uzun zamandır düşünüyordum hatta ama nasıl yapılır bilmiyorum , süreç sonunda bi gönüllü cıkıp yapsa valla minnettar olurum :D
Olmadı bakıcam nasıl yapıldığına eğer becerebilirsem yapmayı dusunuyorum bakalım.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #235 : 29 Ocak 2022, 18:08:44 »
vertex bölgen kafana takılacak kadar bir durum artık yok kimsenin 20 li yaşlardaki sıklığı yakalayamaz vertez ekimlerinde bence tadını çıkart çok takılma

Hocam iyi diyosun hoş diyosun da ben zaten 20li yaşlardayım :)))
Ayrıca bu saç dökülmesi denen illetle daha 20 yaşına gelmeden tanıştığım icin 20li yaşlarda bile kullanamadım saçlarımı, o yüzden kimsenin 20li yaşlarda ki haline dönme gibi bi beklentisi yok, herkesin beklentisi farklı sonuçta, önemli olan memnun edecek seviyeye gelmemiz.
Son olarak da kafaya takma diyince takmadan edilmiyor malesef…

Bence harika olmuş tepe bölgesi süper bir gelişim çok beğendim.

Teşekkürler kardeşim saolasın.

her iki ekimde çok başarılı olmuş tebrikler kardeşim.

Teşekkürler kardeşim saolun.

Artık "Saçım şekiiiil önümden çekiiil" videosu bekliyoruz senden kardeşim 😄

Hahaha eyvallah kardeşim atarım onu da yapıp hele şu tepe tamamen kapansın da bi :D

Hocam hayırlı olsun. Çok beğendim sürecinizi. Gayet güzel gidiyor süreç. Hani ben dışarda sizi görsem derimli bu arkadaşın verteks bölgesi dökülmemiş doğuştan biraz seyrek çıkmış orası o kadar :) Daha toparlama olacaktır birde. Takip ediyorum.

Eyvallah hocam , bende öyle düşünüyorum :)
Sonucta daha 7. Ay bitti , sürecin daha bitmedigi konusunda hemfikiriz, bu süreçte ben daha da iyi bir gelişim bekliyorum.
Az biraz çıkış olursa tadından yenmez, bide çıkanlar kalınlaşsın tamamdır.

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #236 : 29 Ocak 2022, 18:14:48 »
Leo benim en merak ettiğim kısım biz 35 40 lı yaşlara gelince nasıl görüncez acaba bu ekilenlerde azalma olurmu sence

mco52

• Full Member
« Yanıtla #237 : 29 Ocak 2022, 18:27:39 »
Leo kardeşim konunu incelerken şunu fark ettim. Vertex ekimine karar vermeden önce sitedeki vertex ekimleri incelemiştim ve senin konunu da görüp beğenmiştim. Şimdi vertex ekimimden sonra o konuyu tekrar görmek duygulandırdı. Özellikle ön ekimin mükemmel olmuş. Ön bölgede 12. ayda sonlanan süreç vertexte 18.aya kadar uzayabilir dedi klinik. Bu yüzden vertexin için daha erken olmasına rağmen saç sorununu kapatacak kadar güzel olmuş. Geçmiş olsun hocam güle güle tarayın

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #238 : 29 Ocak 2022, 22:06:38 »
"Bantları eritmişsin yine alkol mü içtin sen!"
"İçsem içtim derim içmedim!"

:D :D :D

Anlamayanlar ve merak edenler konu sahibinin protez saç konusuna bir göz atsın.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram