Gönderen Konu: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021  (Okunma sayısı 74900 defa)

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021
« Yanıtla #165 : 24 Aralık 2021, 15:37:36 »
Arkadaşlar merhaba, bu gün 6 ay oldu.
Güncel fotoğraflarımı paylaşmak istedim.
Takviye vs kullanmıyorum.
Saçları henüz kestirmedim. Bir kaç gün sonra kestiricem. Donör bölgeyi mümkün olan en kısa haliyle kestirip görmek istiyorum bakalım kısa hali çok sırıtacak mı, şuan icin ben büyük endişem bu çünkü ben yanları ve Enseyi kısa kullanmak istiyorum.
Bu yüzden donör nasıl gözükecek çok merak ediyorum. Kestirince de paylaşırım. Sizce gidişat nasıl?
Görüşlerinizi duymak isterim.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #166 : 24 Aralık 2021, 15:39:02 »
Bu da ense ve üstten görünüm.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #167 : 24 Aralık 2021, 15:47:34 »
Ha bu arada bi foto daha paylaşayım , bu fotoyu ben çektiğim de saç ekimimin üzerinden 5.5 ay geçmişti. Yani bu günden 2 hafta önce yaklaşık olarak.

Akşam saatlerinde ön kameradan oda lambası yanarken çektim, büyük ihtimalle böyle bişe paylaşsam tamamen kapandı sanılırdı :D ama gerçek neyse onu paylaşmak gerek diye düşünüyorum.

Yani bu foto İçin şunu söyleyebilirim
5.5 ay , ön kamera , Oda ışığı altında ve akşam saatleri = bu fotoğraf :D
= sözde başarılı sonuç , özde devam eden süreç :D

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
« Yanıtla #168 : 24 Aralık 2021, 15:50:56 »
Arkadaşlar merhaba, bu gün 6 ay oldu.
Güncel fotoğraflarımı paylaşmak istedim.
Takviye vs kullanmıyorum.
Saçları henüz kestirmedim. Bir kaç gün sonra kestiricem. Donör bölgeyi mümkün olan en kısa haliyle kestirip görmek istiyorum bakalım kısa hali çok sırıtacak mı, şuan icin ben büyük endişem bu çünkü ben yanları ve Enseyi kısa kullanmak istiyorum.
Bu yüzden donör nasıl gözükecek çok merak ediyorum. Kestirince de paylaşırım. Sizce gidişat nasıl?
Görüşlerinizi duymak isterim.

Leo kardeşim özellikle bu ekimi takip ediyorum vertex de alacağın sonuca göre bende vertex ekimi yaptıracağım.

Frontal bölge de sende bende çok iyi sonuç aldık aynı sonucu vertex de alabilirsen kesin olarak vertex ekimi yaptıracağım.

Şahin hoca donör alanda gayet başarılı sonuç alıyor sorun olacağını sanmıyorum.
  • Ekim Tarihi: 22.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin ÇELİK
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20286.0

TAKVİYELER

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 kapsül
Venatura D3 K2 günde 15 damla (D vitamini)
Çiğ Badem günde bir avuç
Taze sıkılmış nar suyu günde bir bardak
Limonlu su günde 2 litre
Evocapil Plus günde 2 kapsül

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #169 : 24 Aralık 2021, 17:02:09 »
Ha bu arada bi foto daha paylaşayım , bu fotoyu ben çektiğim de saç ekimimin üzerinden 5.5 ay geçmişti. Yani bu günden 2 hafta önce yaklaşık olarak.

Akşam saatlerinde ön kameradan oda lambası yanarken çektim, büyük ihtimalle böyle bişe paylaşsam tamamen kapandı sanılırdı :D ama gerçek neyse onu paylaşmak gerek diye düşünüyorum.

Yani bu foto İçin şunu söyleyebilirim
5.5 ay , ön kamera , Oda ışığı altında ve akşam saatleri = bu fotoğraf :D
= sözde başarılı sonuç , özde devam eden süreç :D

Kardeşim çok kaliteli bir insansın, sana teşekkür ediyorum. Burada insanları açı,ışık vs gibi sebeplerle aldatan insanlarla aynı toplumda yaşamak maalesef dertlerin en büyüğü. Rabbim onlarında kalbine göre verir inşallah.

Ekim sürecinde gayet iyi gidiyor , gün geçtikçe açık alan gitgide kapanıyor. İnşallah saçların kalınlaşması ile birlikte çok daha memnun kalacaksın 🤗 Ekim öncesi halin ile güncel halini peşpeşe koyarsan, fark çok net gözüküyor.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #170 : 24 Aralık 2021, 18:04:54 »
Leo kardeşim özellikle bu ekimi takip ediyorum vertex de alacağın sonuca göre bende vertex ekimi yaptıracağım.

Frontal bölge de sende bende çok iyi sonuç aldık aynı sonucu vertex de alabilirsen kesin olarak vertex ekimi yaptıracağım.

Şahin hoca donör alanda gayet başarılı sonuç alıyor sorun olacağını sanmıyorum.

Abi selam.
Aynen senin ekim de çok güzel oldu masallah benim ilk ekim gibi güle güle tara.
Benim zaten sahin hocaya güvenim tam , ilk ekimim sonucunda donör el değmemiş gibiydi ama bu ikinci ekimle beraber 7 bin kök alındı az buz bir rakam değil , endişelenme sebebim bu .
İnsallah bunda da pek sırıtmaz da kısa kullanabilirim.

Daha 6 ay oldu çıkışların bitmediğini düşünüyorum, umarım bitmemiştir tabi. Yeni çıkanlar da kalınlaşırsa memnun eder gibi duruyor . Senin vertex alan çok geniş değil Abi, bence her türlü güzel sonuç alırsın saç defterini tamamen kapatırsın.
Hayırlısı olsun hepimiz için. Ekime gidersen Şahin hocama saygılar şimdiden :)

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #171 : 24 Aralık 2021, 18:06:54 »
Kardeşim çok kaliteli bir insansın, sana teşekkür ediyorum. Burada insanları açı,ışık vs gibi sebeplerle aldatan insanlarla aynı toplumda yaşamak maalesef dertlerin en büyüğü. Rabbim onlarında kalbine göre verir inşallah.

Ekim sürecinde gayet iyi gidiyor , gün geçtikçe açık alan gitgide kapanıyor. İnşallah saçların kalınlaşması ile birlikte çok daha memnun kalacaksın 🤗 Ekim öncesi halin ile güncel halini peşpeşe koyarsan, fark çok net gözüküyor.

Abi çok teşekkür ederim, senden bunları duymak ayrıca mutlu etti. O senin kaliten kesinlikle.. kesinlikle katılıyorum abi allah herkesin kalbine göre versin.
Sonucta karanlıkta foto çekip gizleyince reelde de böyle olmuyor , gerek yok yani böyle hareketlere diye düşündüm.

Güzel düşüncelerin için de teşekkür ederim abi ayrıca. İnsallah güzel sonuç alırım biraz daha çıkış olsa fena olmaz :) ama daha 6 ay oldu olur gibi biraz daha.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #172 : 24 Aralık 2021, 22:08:57 »
Abi çok teşekkür ederim, senden bunları duymak ayrıca mutlu etti. O senin kaliten kesinlikle.. kesinlikle katılıyorum abi allah herkesin kalbine göre versin.
Sonucta karanlıkta foto çekip gizleyince reelde de böyle olmuyor , gerek yok yani böyle hareketlere diye düşündüm.

Güzel düşüncelerin için de teşekkür ederim abi ayrıca. İnsallah güzel sonuç alırım biraz daha çıkış olsa fena olmaz :) ama daha 6 ay oldu olur gibi biraz daha.

Yeni çıkacak köke hayır demeyiz :)
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #173 : 24 Aralık 2021, 23:42:54 »
 az kaldı senide kellikten emekli etmeye.iyi gidiyor.daha gelişime açık saçların yola devam
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #174 : 25 Aralık 2021, 00:07:17 »
Kardeşim süreç çok olumlu bence
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #175 : 25 Aralık 2021, 16:35:27 »
Yeni çıkacak köke hayır demeyiz :)

Tabi abi , fazla greft göz çıkarmaz :)

az kaldı senide kellikten emekli etmeye.iyi gidiyor.daha gelişime açık saçların yola devam

Abi insallah valla hayatta en çok istediğim emeklilik türü bu olabilir :D

Kardeşim süreç çok olumlu bence

Teşekkür ederim hocam , evet gidişat güzel insallah sürecin sonunda da mutlu Mesut bitiririz bu konuyu.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #176 : 30 Aralık 2021, 13:56:26 »
Arkadaşlar merhaba cümleten. En son süreci paylaşalı çok olmadı, normalde aylık fotoğraf paylaşıyorum ama Saçlarımı kestirince de fotoğraf atacağımı söylemiştim.

Donor bölge benim icin çok büyük bir soru işaretiydi. Çünkü 6 aydır ne durumdaydı bilmiyordum. Bunu net görebilmek adına kestirebildiğim en kısa şekle kadar kestirdim saçlarımı ki donor ne durumda göreyim.

Benim donor hakkında ki yorumum şu ;
7 bin kök alındı 2 ekimde ve bu kısa haline rağmen sırıtmıyor. Özellikle sağ yan kısım çok iyi durumda.
Sol icin o kadar iyi diyemem, bir miktar daha seyrek ama çok önemli bir not düşmem gerek!!! ;
fotoğraflar sizi asla yanılmasın, pencere önünde çektiğim icin olduğundan çok daha parlak çıktı, normalde gün ışığında aynadan baktığım zaman kesinlikle böyle durmuyor çok daha iyi duruyor ve göze batmıyor.

Evdekilere de özellikle defalarca sordum, baktığınız zaman göze batıyor mu dedim, kesinlikle hayır diyorlar. İçimi rahatlatmak İçin söylemeyin, neyse onu söyleyin diyorum, gerçekten çok net bir şekilde hayır hiç bir şekilde göze batmıyor , sadece sol tarafın bi miktar daha seyrek ama bu hali bile dikkat çekmiyor dediler.

Açıkcası buna inanıyorum çünkü aynadan baktığım zaman gerçekten de fotolar da ki kadar durmuyor.

Saçlarımı bu kısalıkta kullanmak istiyorum , tabii vertex tamamen çıktıktan sonra .
Yanlar kısa, üstler ise bu şekilde olsun istiyorum.
Bu yüzden donorun durumu çok önemliydi benim icin.

Ve sonuç olarak bu şekilde kullanıcam bundan sonra, saçlar tamamen çıktıktan sonra tarzım budur yani. Donorun bu hali (reel hayatta , fotolar da ki gibi durmaması sayesinde) beni rahatsız etmiyor. Dolayısıyla bu kısalıkta kullanmakta sakınca görmüyorum. Göze de batmıyor.
Ama yine de sizlerin de düşüncelerini duymak isterim..

Tam arkadan foto çektiremedim, belki ilerleyen günlerde bi de öyle foto atarım.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #177 : 30 Aralık 2021, 13:59:11 »
Bunlar da Traş sonrasında saçın görünüşü ile alakalı fotolar.
İlk 2 foto da donor bölgede az çok gözükmüş , aslında gündelik hayatta donor bölge tam olarak bu fotolar da ki gibi gözüküyor desem yeridir . Bu fotolar çok daha iyi ifade etmişler suanki durumunu.
Yani kısacası ben memnunum donorden , 7 bin kök veren donor sanırım anca bu kadar iyi olabilirdi hem de bu kadar kısa saçta..

Son 3 foto da karşı profilden , kızlara gönderiyorum ya ne güzel saçların var diyorlar , bilseler ki tepeden keliz…. hehejejehe :D

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #178 : 30 Aralık 2021, 14:01:42 »
Dostum şahsi fikrim senin saç olayın güzel bir şekilde kapanmış. Verteks evet sen söyleyince bakılıyor ama söylemesen normal bir insandaki kıvrım açıklığı kadar derim. Bence çok güzel gözüküyor. Dikkat çekmiyor.
  • Yaşınız 33

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #179 : 30 Aralık 2021, 14:04:15 »
ilerleme çok güzel hocam

Facebook Twitter Instagram