Gönderen Konu: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021  (Okunma sayısı 75001 defa)

Erkan Mihr

• Full Member
Ynt: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021
« Yanıtla #31 : 25 Haziran 2021, 16:59:51 »
Aynen leo nun konuyu da çok dağıtmayalım  :)) görüşürüz
Farkındayım leo buraların sahibi sayılır kızmaz diye rahattım 😄 görüşürüz dostum

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 26 Haziran 2021, 13:22:25 »
Ekim den sonra 2-3 gün ben de aynı durumdaydım bildiğin hortlak gibi geziyordum  ;D ;D en son baktım bayılacağım artık ayak da duramıyorum,sırayla başım da nöbet tutturmuştum  ;D ;D

Cidden cok kötü bişe ya ama neyse ki bugun biraz daha rahattım dayanamayıp uyumusum bide gece bandajı çıkardım rahat uyudum bu sayede :)

İkinci ekimin hayırlı olsun dostum protez gibi oldu sonunda saçın..valla ilk Ekimden sonra o süreci düşünunce ikinciye katlanır miyim bilmiyorum ama katlanmaya karar versem bile mutlaka sedasyonlu olsun isterim herhalde..

Hocam valla ben de tek ekimle bu süreci atlatmak isterdim ama işte açıklık çok olunca katlanmak zorunda kalıyorsun hocam ben de ekim konusunda tecrübeli olmama rağmen baya heyecan duydum ama herşey bu kellikten kurtulmak için diyerek motive ettim kendimi ve katlandım bu çileye.

Hayırlı olsun inş sonuç istediğin gibi ve güzel olur:)

Çok teşekkür ederim hocam umarım herkrs hayal ettiği saça kavuşur.

Dostum tepe ekiminiz için çok sevindim. Umarım bu ekimden de güzel karşılığını alırsınız. Bence doğru karar vermişsiniz yani şapka, toppic, tedaviler bir yere kadar insanı idare edebilir. Yine en doğrusu saç ekimi. Hayırlı olsun takipteyim :).

Üstadım teşekkür ederim, bence de yani şapka toppik protez bunlar günü kurtaran şeyler, mecbur kalmadıkça en doğrusu kullanılmaması bunların,
Ekim sence nasıl olmuş ? Sıklık vs?
Tamamı çıksa ekilenlerin tamamen kapanır mı sence?

Aynen leo nun konuyu da çok dağıtmayalım  :)) görüşürüz

Farkındayım leo buraların sahibi sayılır kızmaz diye rahattım 😄 görüşürüz dostum

Estafurullah arkadaşlar benim konum sizin konunuz :) sorun yok :)

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 26 Haziran 2021, 13:26:02 »
Arkadaşlar dün gece bandaj açımını ve ilk yıkamayı evde kendim yaptım.
Sabah da donor bölgenin fotosunu çektim gece belli olmaz diye.
İlk yıkama fotosu dün gece , diğerleri şimdi çekildi.
Nasıl gözüküyor?
7 bin kök alındı bu dönorden sizce çok sırıtır mı?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #34 : 26 Haziran 2021, 14:07:20 »
Cidden cok kötü bişe ya ama neyse ki bugun biraz daha rahattım dayanamayıp uyumusum bide gece bandajı çıkardım rahat uyudum bu sayede :)

Hocam valla ben de tek ekimle bu süreci atlatmak isterdim ama işte açıklık çok olunca katlanmak zorunda kalıyorsun hocam ben de ekim konusunda tecrübeli olmama rağmen baya heyecan duydum ama herşey bu kellikten kurtulmak için diyerek motive ettim kendimi ve katlandım bu çileye.

Çok teşekkür ederim hocam umarım herkrs hayal ettiği saça kavuşur.

Üstadım teşekkür ederim, bence de yani şapka toppik protez bunlar günü kurtaran şeyler, mecbur kalmadıkça en doğrusu kullanılmaması bunların,
Ekim sence nasıl olmuş ? Sıklık vs?
Tamamı çıksa ekilenlerin tamamen kapanır mı sence?

Estafurullah arkadaşlar benim konum sizin konunuz :) sorun yok :)

Kabuk dökümü sonrası bakalım görüntü nasıl olacak ama ben Şahin Beyin gözlemlerine güveniyorum. İlk ekimdeki başarı olursa eminim sonuç güzel olacaktır. Şu aşamada sıklık iyi görünüyor bakalım takipteyim beraber yorumlarız süreci ilerleyen günlerde...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 26 Haziran 2021, 23:53:49 »
 hayırlı olsun 2.ekim biraz gec çıkabilir ileriki yaslar geniş alanlar sonraki ekimler geriden gelebilir panik yapma.ekim dısı kendi saçını koruyup korumaman burdaki ölçü.ekim hallolur olana mucadele onemli bir ömür
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 27 Haziran 2021, 01:52:46 »
 Hayırlı olsun, sen de benim gibi vertex bölgesini sorun edenlerdensin.İnşallah ilk ekimin gibi başarılı bir sonuç olur.Şahin Çelik'in takip ettiğim bir tepe bölgesi ekimi vardı 4 ay sonucunda süreç biraz geriydi.Senin bu wertex ekimini de takibe alayım.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2021, 18:48:28 Gönderen: Highlife »

NeferTiTi

• Full Member
« Yanıtla #37 : 27 Haziran 2021, 08:23:25 »
Hayırlı olsun tepe ekimin umarım bu ekimde diğeri gibi harika sonuçlanır

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 28 Haziran 2021, 14:59:50 »
Kabuk dökümü sonrası bakalım görüntü nasıl olacak ama ben Şahin Beyin gözlemlerine güveniyorum. İlk ekimdeki başarı olursa eminim sonuç güzel olacaktır. Şu aşamada sıklık iyi görünüyor bakalım takipteyim beraber yorumlarız süreci ilerleyen günlerde...

Evet abi haklısın. İnsallah güzel bir sonuç alırım ilki gibi.

hayırlı olsun 2.ekim biraz gec çıkabilir ileriki yaslar geniş alanlar sonraki ekimler geriden gelebilir panik yapma.ekim dısı kendi saçını koruyup korumaman burdaki ölçü.ekim hallolur olana mucadele onemli bir ömür

Yani genel kanı vertex ekimlerinin ön tarafa göre çok daha geç çıktığı yönünde. Buna ben de katılıyorum çünkü ilk ekimimi baz alacak olursak vertex de saç çıkması durmasına rağmen 12. Ay da bile daha önceden çıkan saçların gelişimi ile bir önce ki ay arasında baya fark gördüğümü söyleyebilirim.
Bakalım 15-18 aylık bi sürece daha adım attık, bi aksilik çıkmazsa ilk ekimim gibi sonuna kadar paylasıcam hep birlikte görürüz.
Ayrıca takviyeler konusunda da kullancam bi süre ama sadece kliniğin önerdiği takviyeleri ve önerdiği sürece kullancam. Onun haricinde takviye almicam.

Hayırlı olsun, sen de benim gibi vertex bölgesini sorun edenlerdensin.İnşallah ilk ekimin gibi başarılı bir sonuç olur.Şahin Çelik'in takip ettiğim bir tepe bölgesi ekimi vardı 4 ay sonucunda süreç biraz geriydi.Senin bu wertex ekimini de takibe alayım.

Teşekkür ederim, evet vertex ilk açıldığı günden bu yana aşırı derecede sorun ettiğim bi bölge, kimine göre arkada olduğu için nasılsa kimse seni arkadan görmüyo diyor ama sonuçta sırtımızı duvara yaslayıp yaşamıyoruz malesef :)
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim hocam , bahsettigin ekim kimin ekimi acaba ? Muhtemelen ben de görmüşümdür ama suan hangi vertex ekimini bulsam inceliyorum direk. Sana zahmet olmazsa özelden link atarsan bakayım bende.
Teşekkürler tekrardan.

Hayırlı olsun tepe ekimin umarım bu ekimde diğeri gibi harika sonuçlanır

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim hocam. Moral verdiniz.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 28 Haziran 2021, 15:08:38 »
Arkadaşlar ekim gününü de sayarsak bugün 5. Gün.
Ensemde ki şişlik devam ediyor.
Baya şiş hatta. Ara ara kafamdan sıvıların çıkışını hala hissediyorum.
Ekilen bölge de bazen ani sızılar oluşuyor, dünden beri ağrı kesici almıyorum.
Onun haricinde sağ kulak üstümde bi ağrı var. Kulak üstümden boynuma doğru inen bi ağrı.
Ağrının sebeplerinden bi kısmı uyuma pozisyonum olabilir. Emin değilim. Ama sıvılardan kaynaklı da olabilir.
Ekilen bölgelerden en çok sağ ön hatta ekilen kısım kaşınıyor.
Kabuklar hafiften sararmaya başladı.
3-4 güne dökülür galiba.
Bahsettiğim ön sağ hatta ki kabuklardan bazıları dökülüyor bile olabilir bilemedim.

Bakalım benim vertex ekiminde ki düşündüğüm saç ayrımı etkeni cidden ne derece de önemli olacak , saç ayrımının köşede oluşunun avantaj olduğunu düşünüyorum, ekilen saçların yönlerine bakarsanız sanki ön hatta ki saçlar gibi üst üste gelecek şekilde duruyorlar.

Bir sonra ki paylaşımı kabuk dökümünde yaparım.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 28 Haziran 2021, 16:21:40 »
Hocam ekiminiz hayırlı olsun.

Ekim sonrasında kulak ağrısı biraz bende de olmuştu. Deri altındaki sıvılar aşağıya inmesinden dolayı olduğunu sanıyorum.

promete74

• Full Member
« Yanıtla #41 : 28 Haziran 2021, 17:28:45 »
İyi bir ekim olmuş, beklentiniz gerçekleşecektir bence.

ACIamagerçekKEL

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #42 : 28 Haziran 2021, 17:50:48 »
Hocam hayırlı olsun ekiminiz yüzünüzü güldürecek sonuçla bu defterı tozlu raflara kaldırcak sekılde kapatırsınız umarım :D

• Ekim Tarihi: 11 Haziran 2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 33

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 28 Haziran 2021, 23:18:12 »
 1.5 sene bekle eski donem askerlik gibi sabır gerisi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

reyes

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 30 Haziran 2021, 19:08:50 »
Cok guzel bir sonuc olur bence inshallah!😊
Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

Facebook Twitter Instagram