Gönderen Konu: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021  (Okunma sayısı 74943 defa)

Eternity7

• Yeni üye
  • *
Ynt: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021
« Yanıtla #76 : 07 Ağustos 2021, 17:17:45 »
Gayet güzel bir ekim gibi duruyor. Vertex bölgeyi özellikle takip edeceğim. Güzel sonuçlar almanız dileğiyle..
  • Ekim Tarihi: 30.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi MEDEKS HAIR Center
  • Greft Miktarı 5300
  • Yaşınız 35

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 08 Ağustos 2021, 17:13:47 »
Kan akışını hızlandırır çıkışlar daha iyi olur diye Ekim öncesi bırakmayı düşünüyorum biraz bakındım hem forumdan hem başka yerlerden etkisi olur diyorlar senin Ekim güzel sonuçlandı muhtemelen katkısı olmuştur

İlla ki olmuştur hocam dediğim gibi sonucta sağlığa zararlı bir ürün keşke tamamen içmesek , eğer öncesinde bırakabiliyorsan sonrasında da bırakmanı öneririm eğer bırakabiliyorsan.

İyi gidiyor. Ama bu motivasyonla sigarayı tamamen bırakmalısın.

Hocam işin kötü yanı ilk ekimim de sigarayı ne kadar içiyorsam şu an 2 belki de 3 katı içiyorum. Böyle diyosam da yanlış anlamayın 2-3 katı icsem de günde 1 paket içmiyorum.
İlk ekimimde günde hiç içmediğim oluyordu, 1 hafta içmediğim oluyordu. 1 günde en fazla 2-3 tane içiyordum maksimum (ilk zamanlar tabi sonra arttı) , ama şimdi içmediğim gün yok ve kimi günler 10 adet içtiğim oluyor..
yani azaltacağıma baya arttırdım.

Hayırlı olsun Leo, kapatıyorsun bu kellik mevzusunu.

Teşekkür ederim abi, insallah kapatabilirim. İlk Ekim de ki çıkış oranını yakalarsam olur gibi duruyor.

Gayet güzel bir ekim gibi duruyor. Vertex bölgeyi özellikle takip edeceğim. Güzel sonuçlar almanız dileğiyle..

Güzel dilekleriniz icin teşekkür ederim umarım güzel bi sonuç alırım.

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #78 : 08 Ağustos 2021, 19:28:50 »
 iki Ekim yapan biri en aşağı 25bin parası gidecek hem Ekimin daha başarılı olması hemde maddi açıdan tamamen bırakmak en doğrusu
  • Ekim Tarihi: 30 ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 21 Ağustos 2021, 19:18:30 »
iki Ekim yapan biri en aşağı 25bin parası gidecek hem Ekimin daha başarılı olması hemde maddi açıdan tamamen bırakmak en doğrusu

Katılıyorum , bırakma şansı olan mutlaka bıraksın, hem cebine hem de sağlığına zarar. (Dedi ve bi sigara yaktı :) )
Şaka maka bu aralar hic içmediğim kadar çok sigara iciyorum…

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #80 : 21 Ağustos 2021, 19:28:03 »
Cümleten sa.
Bu gün saç ekimimin 58. Günü.
60. Gün fotoğraf çekemeyebilirim diye 2gün önceden atayım dedim.

Şok dökülme sonlandı diyebilirim.
Çok çok nadir saç geliyor artık elime.
Saç ektirmenin bir yandan en sevmediğim dönemi bu dönemler ama bir yandan da en sevdiğim dönemlerinden biri çünkü saçlar uzunken vs duşta veya elimi attığım da mutlaka uzun uzun saç telleri gelirken bu dönem de dökülme duruyor adeta (veya ben fark etmiyorum)

Şok dökülmeden kurtulan saçlar da mevcut, onlar da zaman zaman elime batıyor.
Umarım gerek şoktan kurtulanlar gerekse de şok dökülme de dökülen saçlar geri sorunsuz bir şekilde çıkarlar.

Şu an için bildiğiniz üzere bu aylar sabır gerektiren bekleme ayları olduğu için ekim hakkında yorum yapabileceğim tek alan donor bölge.
Sağ tarafım neredeyse hic bir şekilde belli olmuyor, o kısımdan çok memnunum.
Sol taraf ise geçen aya göre baya baya toparladı.
Önümüzdeki bir , en geç iki ay sonrasında sol tarafın da tamamen toparlayacağını düşünüyorum.
Özellikle çok yoğun ışık altında donor bölgeyi çektim, normalde dikkatli bakmadıkça ve bu şekilde fotoğraf çekmeden gözle direk bakınca artık kesinlikle göze batmadığını söyleyebilirim.
Ama sizlere net bilgi vermek adına elimden geldigince ışık vuracak ve donoru seyrek gösterecek açıları yakalamaya çalıştım. Dediğim gibi normalde bakınca asla belli olmuyor.

Not:
Saç ekiminden 1.5 ay sonra 1 Doz Biontech aşısı oldum bunu da belirteyim. 2. Doz aşımı da 1 hafta sonra olacağım.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 21 Ağustos 2021, 19:29:49 »
Bu da donor bölge, sağ taraf tamamen toparladı.
Sol tarafın biraz daha zamana ihtiyacı var.
1 ya da 2 ay içinde tamamen toparlayacağını düşünüyorum.
Şu an bile az önce ki gönderimde de dediğim gibi normal de bakınca çıplak gözle pek göze batmıyor ancak ben size detaylı anlatım icin parlak ışık altında foto çekmeye çalıştım.
Umarım hepimiz hayal ettiğimiz saçlara kavuşuruz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 21 Ağustos 2021, 20:35:27 »
Donör gayet güzel sorun yok evet süreçte erken bakalım tepe nasıl olacak
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 21 Ağustos 2021, 21:11:29 »
Sol çıkarken de toparlarken de hep geride kalıyor. :) Hemen hemen herkeste böyle sanırım.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #84 : 21 Ağustos 2021, 23:04:43 »
Dostum güzel ilerliyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 22 Ağustos 2021, 00:38:37 »
Hocam insallah güzel sonuç alırsınız sitede en beğendiğim ekimler arasında sizinki .
Kel kalsam bilsem ki bir iki elimle işi halledeceğim inanın düşünmem . Ama riskli bir iş saç dökülünce şans da azalıyor donor kuvveti azalıyor . Sizde gördüğüm nw6-7 arası bir kafanın  açıklığı fazla olmasına rağmen kaliteli donorle toparlamasi . Anladime saçın fazlalığından çok kalınlığı sağlamlığı onemli yanlış mıyım

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #86 : 22 Ağustos 2021, 12:53:44 »
hayırlı olsun, 2.ekim sonrası saçlar da gelmeye başladığında sizin saç ekimiyle ilişkiniz kesilecek sanırım komple :)

MuhendisBey002

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #87 : 22 Ağustos 2021, 13:09:52 »
Leo 7000 kök alınmış bir donöre göre bence durumun gayet iyi. Süreç uzun. Bol bol sabır diliyorum:)
  • Ekim Tarihi: 12/04/2021
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 27
Takviyeler
•Günde 1 adet Evocapil 5000 Biotin
•Günde 1/5 Proscar(Finasterid)
Şampuan
•Prozinc Plus

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 22 Ağustos 2021, 16:39:09 »
Donör gayet güzel sorun yok evet süreçte erken bakalım tepe nasıl olacak

Teşekkürler abi. İlk ay sorunlu gibi duruyordu. Ama düzeldi gibi bakalım.

Sol çıkarken de toparlarken de hep geride kalıyor. :) Hemen hemen herkeste böyle sanırım.

Benim sol çıkarken iyiydi aslında abi. Önden çekip basımı eyip attığım fotoya bakarsan saç ayrımı (sağ taraf) sola göre daha az gelişti. İnsallah bu Ekim de tamamlanır bu eksiklik :)

Dostum güzel ilerliyor.

Teşekkür ederim hocam :)

Hocam insallah güzel sonuç alırsınız sitede en beğendiğim ekimler arasında sizinki .
Kel kalsam bilsem ki bir iki elimle işi halledeceğim inanın düşünmem . Ama riskli bir iş saç dökülünce şans da azalıyor donor kuvveti azalıyor . Sizde gördüğüm nw6-7 arası bir kafanın  açıklığı fazla olmasına rağmen kaliteli donorle toparlamasi . Anladime saçın fazlalığından çok kalınlığı sağlamlığı onemli yanlış mıyım

Valla kardeşim öncelikle saçın kalitesi önemli köklerin kalitesi çoklu greftlerin çok olması sonrasında da eken kişinin yetenekli olması son derece önemli.

hayırlı olsun, 2.ekim sonrası saçlar da gelmeye başladığında sizin saç ekimiyle ilişkiniz kesilecek sanırım komple :)

Çok teşekkür ederim. İnsallah böyle olur tek temennim bu yönde bu saç olayı bitirdi bizi :)

Leo 7000 kök alınmış bir donöre göre bence durumun gayet iyi. Süreç uzun. Bol bol sabır diliyorum:)

Aynen kesinlikle katılıyorum 7bin kök azımsanmayacak bir miktar buna rağmen iyi toparladı şuan ki hali bile tatmin edici ama ben 1-2 ay civarında tamamen kapanacağını düşünüyorum. Zaten fotolar harici evdekiler çevredekiler vs kesinlikle donorun toparladığını ve anlaşılmadığını söylüyorlar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 22 Ağustos 2021, 17:14:14 »
 saç işi sabır işi.tepe zor beslenen bolge 18 ayı bekle
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram