Gönderen Konu: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021  (Okunma sayısı 73630 defa)

lifehairankara-şahin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021
« Yanıtla #270 : 31 Mart 2022, 16:02:04 »
Cümleten selam.
9. Ay fotolarını paylaşıyorum.
Ekimimden memnunum, saçı arkaya doğru tarayınca tamamen kapanıyor desem yeridir.

Aynı şekilde saçı arkaya doğru taramasam da yana doğru tarayınca da baya kapanıyor.

Gelisim bu saatten sonra olur mu? Olacağını sanmam. Ha 2 ay önce çıkan saç henüz tam saç kıvamına gelmemiş olabilir bu yüzden 2-3 ay sonra da bi fark olabilir.

Memnun olmadığım konu şu , 300 köklük bi sakal ekimiyle kamufle etmeme gerek kalmayabilirdi, aşağıda fotolar da gördüğünüz üzere duştan çıkıp saçı kuruladıktan sonra ki halini atıcam ilk fotoda , mesela o fotoya göre ciddi bi açıklığım var hala ve bana kızsanız da kelim yani net. Ben isterdim ki saça hiç bi işlem yapmadan duştan çıkıp veya yataktan kalktığım haliyle dolaşabileyim.
2. Foto da ise saçı yana doğru taradığım fotolar var . Orada ise bi nebze daha kapanıyor açıklık.
Ama bu durumda bile sprey sıkıp sabitlemem gerek cunku gün içinde saçlar rüzgarla vs ilk fotoda ki hali alabilir. Bu da ekstra iş.

İnanın bana aynadan bakınca açıklık çok daha az , ama net olsun diye ışığın en dibine vuruyorum bilgi alabilmeniz açısından :D

Dedigim gibi toparlayacak olursak ;
Saç ekimimden memnunum , küçük bi miktar daha ekilse bu iş tamamen bitmişti.
Ama tarayarak tamamen kamufle edebiliyorum.

İlk foto duş sonrası kuruladıktan sonra dağınık hali.

2. Foto yana doğru taranmış hali.

Bi maşallah diyelim size zahmet  |-nazarboncugu-|
  o zaman maşallah diyeyim LEO ..
sakaldan oraya ekim olmaz . Ama ne zaman istersen gel hallederim :-)

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #271 : 31 Mart 2022, 19:08:54 »
daha gelişir.tamamen kapanmasını bekliyorm hem tepe hem sonraki ekimler 12_15  ve 15_18 ay aralarıda fark olur tam sonda alırsın istediği tam kapatıcı sonucu bence

Valla emekli abi kapanır diye diye kapatacaz insallah senle beraber ha gayret insallah kapanır :D

Leo dökülme oluyor mu hiç bide şampuan medikal doğal takviye falan kullanıyor musun ?

Dökülme oluyor yani o Allah’ın emri gibi bişey :D ha çok aşırı mı veya cok az mı bilemiyorum , ama oluyor. Takviye olarak ilk 3-4 ay evocapil Plus kullandım klinik tavsiyesi üzerine , sonra bırakmamı istediler bıraktım. O günden beridir de bi takviye vs kullanmıyorum. Şampuan olarak ise prozinc Plus kullanıyorum yaklaşık 2 senedir.
Şampuan güzel bence. Geçenler de şampuan bittiği icin çok bilinen markalardan biriyle yıkadım, akşama kadar kimyasal kokusundan rahatsız oldum yani buram buram kokuyor alışmışız prozince diğerleri rahatsız ediyor artık :D

Leo çok rahatsız oluyorsan, iyi bir merkezde ufak bir similasyon hem donöre hem de vertexe yaptırabilirsin. Kısa da kullanırsın saçını hem. Ben yerinde olsam (mevcut durumdan rahatsız olsaydım) böyle yapardım açıkcası.

Hocam similasyon hakkında burada bazı arkadaşlar baya olumsuz konuşmuşlar , kaliteli bir yerde yaptırmalarına rağmen bir kaç sene sonra boyanın rengi yeşilimsi bi hal almış, kaş yapalım derken göz çıkarmaktan korkuyorum biraz , sonra hulk gibi gezmeyelim etrafta yeşil yeşil :D

Bence çok başarılı trpr için tepe gelişimleride 15 aya kadar gelişir dostum

Saol abi insallah öyle olur tek temennim bu . İnsallah çıkıslar devam ediyordur.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #272 : 31 Mart 2022, 19:11:23 »
  o zaman maşallah diyeyim LEO ..
sakaldan oraya ekim olmaz . Ama ne zaman istersen gel hallederim :-)

Vaaay kral yorum yapmış, şuan kendimi aşırı özel hissettim :D

Çok teşekkür ederim hocam, hem sizlerin hem de ekibinizin ellerine kollarına sağlık. Sayenizde inanılmaz bi sonuç aldım 2 ekimle, her anlamda ekiminizin arkasında olduğunuzu biliyorduk zaten bu yorum da tam oldu.

Tekrardan teşekkürler..

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #273 : 31 Mart 2022, 21:17:57 »
 tabiki kapatıcaz orayı zamana ihtiyac var
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #274 : 31 Mart 2022, 23:48:04 »
Bende prozinc kullandım sonra sebamede geçiş yaptım ama baya uçmaya başladı sebamed fiyatı acaba prozinc mi kullansam 🤔
  • Ekim Tarihi: 30 ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

radres

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #275 : 06 Nisan 2022, 14:47:36 »
gayet güzel olmus basarili, artik cok da kafaya takmadan saclari tara dolas abicim, kimse kimsenin vertexine cikip bakmiyor o kivrimli bölge göze bile carpmaz tekrar hayirli olsun güle güle tara

ali222

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #276 : 16 Nisan 2022, 18:22:00 »
ne kadar odedınız acaba?

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #277 : 06 Mayıs 2022, 01:33:26 »
Son durum nedir Leo değişiklik var mı?

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #278 : 17 Mayıs 2022, 11:51:53 »
Bende prozinc kullandım sonra sebamede geçiş yaptım ama baya uçmaya başladı sebamed fiyatı acaba prozinc mi kullansam 🤔

Valla prozinc öneririm, bi dene istersen bi kutu alıp.

gayet güzel olmus basarili, artik cok da kafaya takmadan saclari tara dolas abicim, kimse kimsenin vertexine cikip bakmiyor o kivrimli bölge göze bile carpmaz tekrar hayirli olsun güle güle tara

Hocam teşekkür ederim, vertexi kafadan çıkarmak üzereyim ama şimdi de acaba ön hat belli oluyor mu diye düşünmeye başladım, saçı geriye doğru tarayınca tamamen kapanıyor cunku vertex, ama bu sefer de ön çizgi geriye veya yan tarafa doğru tarayınca sanki çok göze batmaya başladı. Ön çizginin fotolarını paylaşcam bi bakarsan sevinirim doğal mı duruyor yoksa yapay mı?

ne kadar odedınız acaba?

Merhaba , fiyat konusunu klinikle görüşmeniz daha iyi olur cunku ben saç ektirdikten sonra fiyatlar baya değişti çoğu klinikte , forumdan da uzun zamandır uzak kaldım bu yüzden hiç bi fikrim yok güncel fiyat hakkında.

Son durum nedir Leo değişiklik var mı?

Dostum selam , son durum biraz daha gelişme olmuş olabilir , 1 aydan uzun zamandır foto paylasamadım bi çekip, müsait olamadım olabilirsem eskisi gibi bi foto atıp kapanış yaparım. Kendi çektiklerimde pek belli olmadığı icin atmıyorum. Ama ön çizgi fotosu atıcam şimdi , sizce doğal mı duruyor yoksa ekim gibi mi duruyor merak ediyorum düşüncelerinizi.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #279 : 17 Mayıs 2022, 11:55:35 »
Vertex son durum ilerde paylaşcam arkadaşlar , kendim çekince fotoyu pek bişe anlaşılmıyor , müsait olunca diğer fotolar gibi bir kaç foto çektirip attırcam. Ama şimdilik bi sorum olacak.

Arkadaşlar saçı arkaya tarayınca vertex kapanıyor tamamen , ama bu sefer de canımı ön cizgi sıkmaya başladı.
Sizce doğal mı duruyor yoksa ekim olduğu çok belli oluyor mu?

Geriye doğru taranmış halinin fotolarını paylaşıyorum , yazarsanız sevinirim.
Girintili çıkıntılı , zikzaklı hali biraz garip duruyor gibi geldi bana , belki de ben ekim olduğunu bildigimdendir, düşünceleriniz değerli , yorumlarınızı bekliyorum.

Sizce doğal mı duruyor yoksa ekim olduğu çok mu belli ?

Eksi sözlük

• Sr. Member
« Yanıtla #280 : 17 Mayıs 2022, 12:10:16 »
Çok başarılı bir saç ekimi sonucu Şahin beyi çok başarılı buluyorum maşallah güzel günlerde tarayın saçlarınızı

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #281 : 17 Mayıs 2022, 12:12:04 »
Aslan yelesi gibi olmuş Leo. Şöyle saçım olsun 100bin borca razıyım.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #282 : 17 Mayıs 2022, 12:20:18 »
Çok başarılı bir saç ekimi sonucu Şahin beyi çok başarılı buluyorum maşallah güzel günlerde tarayın saçlarınızı

Çok teşekkür ederim , Şahin hoca konusunda kesinlikle katılıyorum aldığı parayı sonuna kadar hak eden birisi , en önemlisi de hem dürüst hem de ekiminin arkasında. Burdan bir kez daha teşekkür ediyorum Şahin hocama ve ekip arkadaşlarına.
Peki ön çizgi nasıl sizce hocam? Ekim olduğu çok belli mi?

Aslan yelesi gibi olmuş Leo. Şöyle saçım olsun 100bin borca razıyım.

Kardeşim çok daha iyileri senin basına insallah. Ön çizgi nasıl sence zikzaklar çok belli oluyor mu ekim olduğu çok belli mi sence ?

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #283 : 17 Mayıs 2022, 12:24:40 »
Vallaha maşallah kardeşim harika bir sonuç.
Senin bu kadar güzel saçlarının olmasına da yazdıklarına önem veren seni takip eden biri olarak ayrıca mutlu oldum inşallah tüm arkadaşlar senin gibi harika sonuçlara ulaşır saç ekiminde doğru kararlar verir.

Şahin hoca konusuna bende değinmek istiyorum.
Kendisini hem çok başarılı buluyorum ve kişilik olarakta çok kaliteli biri olduğunu düşünüyorum. Tabi kişilikden önce beklenti başarı  ikisi bir arada olmasıda saç ekimcilerde herkese nasip olmuyor o yüzden şahin beyi kutlarım. gördüklerimizden insanların bu forumda yaşadıklarını yazdıklarını okuyarak bunu iyi anladık.
Böyle dürüst işini düzgün yapan saç ekimciler varken arkadaşlar saçma sapan yerlere gidip rezil olmayın demek istiyorum. Tabi kişiler araştırır öyle karar verir biz senelerdir burada gördüğümüz araştırdığımız bilgi birikimimize dayanarak kendi düşüncelerimizi yarazarız. Mutlu günlerde tara kardeşim

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #284 : 17 Mayıs 2022, 12:30:52 »
Çook güzel ve doğal olmuş saçlarınız sizin adınıza mutlu oldum güzel günlerde tarayın. Bizlerede emek verip böyle güzel bir konu sunduğunuz içinde ayrıca teşekkür ederiz.
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Facebook Twitter Instagram