Gönderen Konu: DR Zen Saç ekimi 2500 Greft Yaş 29  (Okunma sayısı 13313 defa)

subutai

• Sr. Member
Ynt: DR Zen Saç ekimi 2500 Greft Yaş 29
« Yanıtla #165 : 28 Aralık 2021, 12:16:38 »
dün saçın ıslak halini paylaşmayı unutmuşum, özür dileyerek buraya iliştireyim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #166 : 28 Aralık 2021, 14:41:22 »
Çok güzel maşallah
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #167 : 28 Aralık 2021, 23:32:20 »
2500 greft ile donör alanın canına okumuşlar ayrıca ekim öncesi halinle şu anki halin arasında 1 cm kadar  çizgi öne gelmiş fakat oda çok seyrek bir şekilde gerçekleşmiş ,kendi saçların perdelemese durum facia olurdu bence.

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #168 : 28 Aralık 2021, 23:52:57 »
donör konusundan memnun değilim ben de. ama ekim bölgesi konusunda katılmıyorum hele de 1 cm kısmına.

ekim öncesinde alnımı kumufle etmeye çalışmama rağmen açıklık bu şekilde. daha saçı arkaya doğru çeksem açıklık daha da belli olurdu. o yönden çizgiden de ekim bölgesinden de memnunum. sıklık konusunda da tam olarak tatmin olduğumu söyleyemem çünkü daha çok sayıda ince saçlar var. 2 ay daha bekleyip ekim alanı hakkında da kesin yorumumu yaparım. zaten en öndeki tekli greftler yeni yeni çıkıyor.

donör hakkındaki olumsuz yorumların hepsine katılırım, hatta ilk dile getirip en şeffaf haliyle koyuyorum. daha önce elbet olmuştur ama ben baktığım  konuların hiç birinde donörünü kazıtıp buraya ekleyen görmedim. dediğim gibi belki vardır demek ki sayıları az ki denk gelmemişim sitede. aktif bir kullanıcı da sayılırım üyeliğimden beri. demek ki donörün kazınmış halini buraya eklemek pek sık yapılan bir şey değil. genelde baktıklarım hep uzun, bırakın donörü ekim alanını hep ters ışık atıyorlar. tabiki gerçekçi yorumlar görmek isteriz.

yalnız beni hayrete düşüren şey diğer konuda gördüğüm süreç hakkındaki yorumların burada tam zıttı olması. adam 7. aydan foto atıyor, seyreklik var ve sürecin devam ediyor çıkışlar olur şeklinde yorumlar var. benim de 6. ay yeni tamamlandı. ama sanki ekimin üzerinden 2 yıl geçmiş gibi ekimin seyrek olduğu söylenmekte. yalnız bunu sadece yukardaki beyefendiye istinaden de demiyorum. aynı tür şeyler tam hatırlamamakla birlikte, 120. gün ya da 150. günden sonra attığım fotoğraflarda da mevcuttu.
  • Ekim Tarihi: 19.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi antibiyotik, ağrı kesici, merhem

çellini

• Full Member
« Yanıtla #169 : 29 Aralık 2021, 10:22:04 »
bence 2 sonra çok daha iyi görüntü elde edeceksin 6.ayda saçlarını bu şekilde dikebilen yok..ön hattının bir tık zayıf gibi şuan için ama kumral olduğun için..kalınlaşma evresine geçtin oturacaktır

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #170 : 29 Aralık 2021, 11:09:07 »
bence 2 sonra çok daha iyi görüntü elde edeceksin 6.ayda saçlarını bu şekilde dikebilen yok..ön hattının bir tık zayıf gibi şuan için ama kumral olduğun için..kalınlaşma evresine geçtin oturacaktır

teşekkür ederim dostum, ön hat konusunda son derece haklısın. süreç sonunu bu şekilde bitirsem yoğunluktan memnun olmazdım. o yüzden 2 ay sonra bir daha bakmak lazım. zaten detaylı inceliyorum genelde

ön hattın yakından fotolarında ince tüyler gözüküyor
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 29 Aralık 2021, 16:13:54 »
Şuan için seyrek ama surec devam ediyor
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

kahraman432

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #172 : 30 Aralık 2021, 23:55:52 »
kardeşim senden ricam donor bölgesinin resmini de atarmısın çok merak ediyorum .

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #173 : 31 Aralık 2021, 02:10:56 »
kardeşim senden ricam donor bölgesinin resmini de atarmısın çok merak ediyorum .

dostum arka sayfada vardı. ekim alanından çok donör bölgesi fotolarını yükledim
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #174 : 09 Ocak 2022, 14:36:13 »
merhabalar 204. güne ulaştım. en son 190da güncellemiştim ama donör bölgesinde yoğun kaşıntılarla beraber saç çıkışları var. çoğu da hacimsiz. umarım onlar saç formunu yakalarlar.

kulak üstü bölgeler tamamen kel kalmıştı. ilk oralar toparladı. yandan bakınca belli olmuyordu. ama arka kısım yan kısım gibi toparlanmamıştı. son 20 günde jiletle kestikten sonraki uzama sürecinde ki 15 günde yaklaşık 0.4 mm kadar uzamış görünüyorlar. daha önce saçı makinayla kazıdıktan 1 ay sonra bile berbat görünen donör bölgede jiletle kestikten sonra 15 gün geçmesine rağmen eskiye göre çok fark var. (fakat saçların çoğalmasının jiletle bir alakası yok, zaman içerisindr yeni çıkışlar oldu. jiletin saç çıkışına bir faydası olmadığını biliyorum) yalnız bir kaç yerde hala göze çarpan boşluklar var. oraya da flashlı çekimde baktığımda tüylenmelerin olduğunu görüyorum. muhtemelen 8. ay sonunda donör bölge %90 oranında onarılmış olacaktır. ama donörün kaşıntısı rahatsız etmekte. kaşıntı için merhem varsa önerilere açığım

ekim bölgesine gelirsek, donörün aksine kaşıntı 0, belki bunun anlamı daha fazla deri altından çıkış göremeyeceğim anlamına gelebilir. yine yakın flashlı çekimlerde hacimsiz tüyler görüyorum. yeni çıkışlar olamasa da bu tüylerin hacimli saça dönüşmesiyle daha fazla yoğunluk yakalayabileceğimi düşünüyorum. ama deri altından yeni köklerin geleceğine ihtimal vermiyorum artık.

tekrar belirtmek gerekirse, ekim yapıldığı günden bugüne kadar herhangi bir takviye kullanmadım, buna biotin de dahil. sadece kahvaltıda ceviz yiyorum ki bu her zaman yaptığım bir şey

fiyatı merak edenler için 4800 tl ödeme yaptım. otel seçeneği de vardı fakat ben kullanmak istemedim, aynı günün akşamı eve dönüp dinlenmek istediğimi varsa bana uçak bileti bulmalarını söyledim. görevli gece uçağına yer buldu. ödemeyi yaptım ve klinikteki bir odada tv açtılar. bir önceki gece hiç uyumadan operasyona girdiğim için hiç mecalim yoktu. önce netflix açtım ama sonra uyumuşum. 2 kişi geldi uyandırdı ve havaalanına gittik.

sonucundan da hizmetinden de şuana kadar memnun kaldım, hepsine teşekkür etmek isterim. bir dahaki güncellemeyi büyük bi gelişme görmezsem bir iki aya yaparım
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29

makarna87

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 08 Ağustos 2023, 00:57:35 »
bayağı zaman olmuş ama ben başarılı buldum. siz istediğinizi aldığınızı veya alacağınızı söyledikçe, yani memnuniyetinizi söylemenize rağmen birileri sürekli olumsuz yorum yapmış, anlam veremedim:) Bence en güzel tip olan ön hattın sivri oluşuna dair ekim öncesindeki doğal saçınıza bile laf etmişler yahu.
Son durumunuzu görmek isterim. Donör toparladı mı merak ediyorum. Sürekli kısa kesmeseydiniz muhtelemen donör hiç belli olmazdı.

Facebook Twitter Instagram