Gönderen Konu: 30/09/2015 TRANSEST (ERKAN VURAL) 4,400 GREFT  (Okunma sayısı 42757 defa)

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 30/09/2015 TRANSEST (ERKAN VURAL) 4,400 GREFT
« Yanıtla #15 : 12 Ekim 2015, 23:05:51 »
Merhaba Arkadaslar ,Ayin 30.09 ndan bugüne günlük yikamalari sac ekim merkezinin gösterdigi sekilde yaptim.Aslinda ilk hafta yada 10gün  gectikten hafif masaj yaparak yikamam gerkliydi sac köklerine zarar veririm korkusuyla ilk gösterilen sekilde yikadim taa ki bugune kadar.bugün ki yikamayi bizzat Erkan Bey yapti ve parmak uclarimzla(tirnakla Tahris etmemek sartiyla) ve avuc iciyle hafif dairesel sekillerle masaj yaparak yikadi ve benimde bu sekilde yikamami söyledi.

Arkadaslar ilk günden bugüne gözlemledigim kadariyla dökülme süreci yavas yavasta olsa baslamis gibi görünüyor ???
Yorumlarinizi bekliyorum.

NOT:Arkadaslar konu yeniden (Resimler ) yeniden yüklendi!!!Az önce yanlislikla daha Önce paylasitigim FOTO larin aynini yeniden paylasitigimi fark ettim :o :-[

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 13 Ekim 2015, 13:03:30 »
exelans hocam bence iyi bir ekim olmuş umarım sonuçta güzel olur tabiki bişey söylemek için erken ama hoş duruyor saç çizgin... tepe bölgesi için 1 sene sonra demişsin donör toparlandıktan sonra daha net bir fikir oluşur hem bizde hem sende ama ekilen yerin iyi olacağını düşünüyorum... umarım donörün toparlar ve istediğin grefti çıkartabilirsin... sakaldan düşünüyormusun peki ?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 13 Ekim 2015, 13:25:28 »
Hocam saç çizgisini ektirmeden önceki açıklık ve dönor alan problemine rağmen ön çizgiyi bu kadar ileri aldırtmak sizin talebiniz miydi yoksa ekim merkezi mi belirledi?

Sizin ön çizginizi çok abartılı buluyorum..Zaten dönor alan problemi varken ve açıklık çok fazlayken ön çizgi bu kadar ileri alınmasa daha iyi olurdu..Tepe de çok açıklık kalacak..Fatih Terim modeli olabilirdi tabiki biraz daha sık saç olarak...Az bir bölgeye sık bir ekim size daha iyi gidebilirdi..

Umarım dönor bölgeler biraz toparlanır ve ekilenlerin hepsi çıkar, tepeye doğru yatırıp biraz kapatabilirsiniz.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 13 Ekim 2015, 14:47:16 »
exelans şöle tam cepeden saç çizginin belli olduğu bir foto atarsan daha iyi olur aslında hep yukardan çekilmiş fotoların...

king

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 14 Ekim 2015, 00:49:30 »
Ekimden memmun kaldinizmi herhanfi bi sknti yasadinizmi surec nasil.gidiyor

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 14 Ekim 2015, 12:44:50 »
1-Maranel84: Dostum öncelikle Güzel dileklerin icin tesekkür ederim.insallah ileriki günlerde sonucu hep birlite görecegiz.insallah hepimiz icin verilen emeklerin bosa cikmamasini dilerim.Dönür bölgesi icin 1 yil dedim;ekim öncesi dönür bölgem zaten zayifti :( dönür bölegesinin kendini toparlamasi sacin biseye benzemesi 6 ay ve 1yil gibi zaman zarfi gerekli diye biliyorum.dönür bölgesi kapattigi kadariyla, yani toparlayinca tekrar resim yolluyacam.su an bisey söylmemk cok erken ama ,hani dönür bölgem 2nci seans icin yetersiz gelecek olursa ??? sakaldan da alim yaparak kombine yaparak tepe bölgeye ekim yapariz denildi hocam.
Dostum arka bölegede sac alimi esnasinda ,yani dönür bölgesi ile yan kisimlar arasinda uzunlik kisalik boyutundan dolayi ortaya cikan o görüntüden dolayi o bölgeyi tras ettirdikten sonra cepheden cekilen resim yükleyecem ;)

2 İron-Maiden:öncelikle Tesekkür ederim Dostum.sac cizgimi Ekim merkezi kafa yapima,yüz ve alin yapima uygun olabilecek bi görüntü cikabilecek sekilde cizim yaparak belirlediler.tabiki banada sordular bizim kafamizdaki ve sana uygun olabilecek bir cizim yaptik dedi Erkan Vural Hocam,eger isterseniz cizgiyi istedigiz sekile getirebiliriz dediler.benimde hosuma gittigi icin böyle oldugunu düsünerek bu sekilde kalmasini bende onayladim.
senin nedemk istedigini anladim hocam.hani o bölge biraz daha geriden alinabilirdi ve o bölgeye ekilen sac arkadaki acik kalan yere dogru degerlendirilebilirdi demek istiyorsun sanirim.bu cizgi yüz seklime kafama yapima uygun gelebilecegi kanaatini kafamda beliryerek onayladim hocam...haaa hocam...Transestet den önce baska yerlerlede görüsmüstüm onlarda cizgiyi aynen bu sekilde cizmislerdi hocam
insallah hocam ekilen saclarin hepsi cikarsa süper bi sonuc olur :)  :P
Hani hepsini cikaramazsakta  ::) % 70 yada % 80 gibi rakamindan güzel saglikli bi sac alirsak onada raziyim hocam ;) ve benim dönür bölegemi ekim öncesinde acmis oldugum konudan biliyorsun. insallah dönür bölgemde Toparlanir ekimden de olumlu bi sonuc cikardigimiz taktirde bundan iyisi can sagligi diyip buna sükür diyecegiz.

3:King:sürecin henüz cok kisa olmasini göz önünde bulundurusak Hocam, simdiye kadar memnunum yani.Herhan gibi sikinti derken Hocam ??? bunu acarsan anlayabilecegim sekilde daha iyi cevap verebilirim.Sürec iyi gidiyor cok sükür simdilik . sonrasinda hersey yolunda gider insallah.
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2015, 12:49:30 Gönderen: exalans »

king

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 14 Ekim 2015, 20:56:47 »
Exelans demek istedigim asiri bi agri uyurken falan bide anestezi igneleri yuzune iniyomu kac gunde geciyo vede sen kacgun sonra sokaga ciktin ilk yikama haric

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 15 Ekim 2015, 00:23:46 »
Exelans demek istedigim asiri bi agri uyurken falan bide anestezi igneleri yuzune iniyomu kac gunde geciyo vede sen kacgun sonra sokaga ciktin ilk yikama haric

1-Dostum simdi nedesem ki  ??? kisiden kiseye degisir diye düsünüyorum.sunu demek istiyorum yani,kimi insan vardir cani tatlidir ufak acilara bile dayanamaz...ben öyle cani tatli biri olmama ragmen ignelerin (anastezi)ilk 5/10 tanesinin vurulma sirasinda enjektörün icindeki sividan dolayi birazcik yanma hissettim...sonrasinda zaten uyusma etkisini hemen gösterdigi icin diger ignelerde pek bir sey hissetmiyorsun.dayanilmayacak abartilacak korkulacak birsey yok hocam  ;)
2-ilk gün yani operasyonun oldugu gece ufak tefek agrilar olmadi desem yalan olur.ama oda Normal dostum kafandan bi o kadar sac kökü toplanyor ve baska bi yere ekimi yapiliyor illaki ufak tefek agrilar oluyor ilk gün.ama bak benimle birlikte eki yaptiran Yunan bi arkadas vardi ertesi gün ona sordum nasil rahat uyudun mu agrin oldumu vs... Hayir ben gayet rahat uyudum agri olmadi felan dedi...zaten agri kesici veriyolar hocam rahat ol korkulacak öyle cok büyük agrin olmayacak insallah.
3-uyurken belli bir zaman sürekli sirt üstü yatmak zorundasin dönür bölgen ve ekim yapilan bölgeye uyku esnasinda dikkat edeceksin bu önemli!
Anastezi igneleri yüzüme inmedi cok sükür. kafandaki sargi söküldükten sonra kafana siyah bir bandaj takiyolar bu onu engellemek icin zaten..tabi sende dikkat edeceksin ilk 3/5 gün bol bol sirt üstü yatip dinleneceksin.
4-Sokaga cikma olayina gelince...ertesi gün cok istersen cik yani...ama risiko bu bence... benimle Ekimini yaptiran o Yunan arkadasim operasyonun hemen ardina cikip gezmis ertesi ve diger günlerde gezinip durmus yani :D istanbulun yogun insan trafigini göz önününe aldigimiz zaman Allah korusun biri gelip carpsa yada ne bilim görünmez bi kaza olsa Allah muhafaza  :-X bunlari göz önünne alarak 3ncü günün ilk yikamanin haricinde , ilk 5gün cikmadim genelde dinlendim sirt üstü yatarak.
Dostum extra detayli bilgi verdim rahat ol diye.insallah verdigim bilgiler rahatlatir ve kafandaki soru isratlerini siler yada cevaplamis olur.baska sormak istedigin birsey varsa seve seve bilgi veririm.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 15 Ekim 2015, 10:25:45 »
anlıyorum exelans... ne yazık ki klonlama olayı henüz çıkmadığından ensemizdeki saçlarla idare etmek zorundayız :/ ama ben bundan bir 5-10 sene sonra kellik diye birşeyin kalıcanı düşünmüyorum yani kellikten kastım seyrek ekim olayı falan değil yani bildiğin dolu dolu saç olayı onu yapacaklarını düşünüyorum bu benim görüşüm tabiki... ama kimsenin o kadar bekleyecek zamanı yok şu anda 17- 18 yaşındakiler hariç :)

king

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 15 Ekim 2015, 10:33:16 »
Eyvallah kardesim cok saol cevaplarin icin bende bugun uygunnolursa erkan vuralla telefo ngorusmesi saglamak istiyorum malum baska sehirdeyim yuzyuze gorusme sansim yok ilk etapta erkan vural eve arac gonderiyomu transfer hizmeti varmi

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 15 Ekim 2015, 13:20:09 »
anlıyorum exelans... ne yazık ki klonlama olayı henüz çıkmadığından ensemizdeki saçlarla idare etmek zorundayız :/ ama ben bundan bir 5-10 sene sonra kellik diye birşeyin kalıcanı düşünmüyorum yani kellikten kastım seyrek ekim olayı falan değil yani bildiğin dolu dolu saç olayı onu yapacaklarını düşünüyorum bu benim görüşüm tabiki... ama kimsenin o kadar bekleyecek zamanı yok şu anda 17- 18 yaşındakiler hariç :)

Evet hocam haklisin bizler suanki ekimsartlarinin  bizlere verdigi imkanlar dogrultusundan faydanladigimiz kadar elde ettigimiz sonuclarla yetinmek zorundayiz  ;)
Bu klonlama isini duymustum bende ama ne zaman uygunlamaya baslanirsa iste ozaman o dedigin olay gerceklesir...

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 15 Ekim 2015, 13:29:58 »
Eyvallah kardesim cok saol cevaplarin icin bende bugun uygunnolursa erkan vuralla telefo ngorusmesi saglamak istiyorum malum baska sehirdeyim yuzyuze gorusme sansim yok ilk etapta erkan vural eve arac gonderiyomu transfer hizmeti varmi

Rica ederim dostum yardimci olup,ekim yaptiracak arkadaslarimiza birseyler paylasip yardimci olabiliyorsak ne mutlu bize  ;) bende ilk önce Tlf la baglantiya gectim.istanbulda yasamiyorum.Yurtdisinda yasiyorum.
Dostum Transfer olayina gelince...ben Anadolu yakasinda Kadiköy de kaliyordum ve cok uzak oldugu icin  istanbul trafiginide göz önüne alirsak transefer olayi olmadi bende malasef...
Ama senin kalacagin yer Avrupa yakasinda olursa ve Klinige yakinsa Transfer yapiyolar onu biliyorum.

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 16 Ekim 2015, 00:05:41 »
Arkadaslar bir önceki paylastigim aciklamamda sacimda dökülme basladi sanki yazmistim.2/3gündür bunun kannaatine tam vardim.Verilen sampuani kafama hafif masaj yaparak uyuguladigimda ve Dus kabinin icinde yikama esnasinda saclar görmeye basladim.bunun ile ilgili bi paylasimda da bulunmak istiyorum.

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 16 Ekim 2015, 00:30:16 »
Merhaba Arkadaslar,Ekimden 15 gün sonraki Görünüm.
Maranel84,Dostum Cepheden cekilen fotograf istemistin umarim bu sekilde olmustur ???
Arkadaslar bugün dönür bölgesi ile yan kisimalar arasinda yani sac alimi yapilmayan yer arasinda uzunluk kisalik farki vardi...onu birazcik bi nebzede olsa kuaförde düzeltirdim bu sekilde de paylasimda bulunmak istedim.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 16 Ekim 2015, 00:46:59 »
resim için tşk.. bence hoş olmuş exelans ekimin... umarım ekilenlerin çoğur çıkar istediğin sonucu alırsın kardeşim... paylaşımlarını takip ediyorum...

Facebook Twitter Instagram