Gönderen Konu: Dr. Zekeriya Kul, 3140 greft.  (Okunma sayısı 18924 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Zekeriya Kul, 3140 greft.
« Yanıtla #46 : 18 Haziran 2021, 09:45:09 »
Şakaklara doğru düz çiz şeklinde değilde hafif  girinti çıkıntı  yapsa iyiymiş. Doğallık konusunda sorun yaratır saçları dikersen.

Dostum selamlar  ,

Biliyorum Zekeriya hoca ile kötü 2 ekim yaşadın hepimiz destekledik seni . Bence de gerçekten kötüydü . Ama Zekeriya kula ektiren her başlığa moral bozucu şeyler yazmanı doğru bulmuyorum. İş sonuçlansın 1 yıl geçsin kötü ve doğal değilse zaten eleştir burada sorun yok. Ama kabuk dökümü aşamasında bir adamın moralini hiç bir bilimsel gerekçe olmadan bozma bence . Ön çizgi yapmasını daha iyi biliyorsan aç bir konu örnekleri yolla bizi de bilinçlendir . Ekim yaptıracak herkes senin başlığını referans alsın . Tekrar söylüyorum senin ekimin gerçekten kötüydü ama çok iyi yüzdesi olan bir doktora biraz ayıp ediyorsun bence . Arkadaşımızın veya bir başkasının ekim 1 yıl sonunda tatmin etmezse git eleştir ama insaf daha kabuk dökülmemiş be biraderim .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 18 Haziran 2021, 11:21:56 »
 babasultan bende yazıcaktım bu arkadas kula haklı düşman açık gorduğuğu herseye surec tamamlanmadan yazması hata ama  benimde ekimimi kotu yapsa bende o drun her açığına yazarım ön çizgide tabi vardır bildiği ama daha farklıda çizebilirdi genede zaman gostercek kul bilir işini
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 18 Haziran 2021, 12:11:07 »
babasultan bende yazıcaktım bu arkadas kula haklı düşman açık gorduğuğu herseye surec tamamlanmadan yazması hata ama  benimde ekimimi kotu yapsa bende o drun her açığına yazarım ön çizgide tabi vardır bildiği ama daha farklıda çizebilirdi genede zaman gostercek kul bilir işini

Öyle tabi babasultan ama şimdi arkadaş bir dünya para vermiş daha kabuk dökülmemiş ve bariz bir sorun yok ( nekroz vs ) destek olmak lazım . Kötü olursa sert eleştir kimse laf etmez.

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 18 Haziran 2021, 23:40:39 »
Dostum selamlar  ,

Biliyorum Zekeriya hoca ile kötü 2 ekim yaşadın hepimiz destekledik seni . Bence de gerçekten kötüydü . Ama Zekeriya kula ektiren her başlığa moral bozucu şeyler yazmanı doğru bulmuyorum. İş sonuçlansın 1 yıl geçsin kötü ve doğal değilse zaten eleştir burada sorun yok. Ama kabuk dökümü aşamasında bir adamın moralini hiç bir bilimsel gerekçe olmadan bozma bence . Ön çizgi yapmasını daha iyi biliyorsan aç bir konu örnekleri yolla bizi de bilinçlendir . Ekim yaptıracak herkes senin başlığını referans alsın . Tekrar söylüyorum senin ekimin gerçekten kötüydü ama çok iyi yüzdesi olan bir doktora biraz ayıp ediyorsun bence . Arkadaşımızın veya bir başkasının ekim 1 yıl sonunda tatmin etmezse git eleştir ama insaf daha kabuk dökülmemiş be biraderim .

kötü bir ekim süreci geçirdiğim doğrudur. Ancak amacım ne doktoru zor durumda bırakmak ne de arkadaşın moralini bozmak. inşallah yanılırım. Bu forumda yıllardır takip ettiğimiz süreçler var burdan yola çıkarak az çok birşeyler öğrendik hep birlikte. Bazı hekimlerin siz de hak vereceksinizdir forum üyelerinin begenmediği ama onların yapmaya devam ettikleri ekim tarzları var bunları da az çok forumda takılanlar biliyor. Saç ekim çizgisi çizmesini biliyorsan diye eleştirmissin beni o zaman hiç birşey konuşmayalım. Bütün ekimlerin sonucunu bekleyip öyle konuşalım. Diger konularada yorumlar yapıyorum buraya yapınca sende algıda seçicilik olmuş. herkes her konuya yorum yapıyor, onlara biliyorsan konu aç ögrenelim mi diyelim. Ayrıca kulun bu forumda onlarca ekimi var kel değilim anlım açık nickli arkadaşın konusunda eleştiri yaptım, birde burda.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2021, 00:06:07 Gönderen: sceptic »

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 18 Haziran 2021, 23:42:16 »
Arkadaşın ekim inşallah çok güzel sonuç verir. Bundan ancak mutlu olurum.

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #51 : 22 Haziran 2021, 08:38:50 »
Eleştiren de öven de baş tacı ☺

16. Gün

• Ekim Tarihi: 06.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Zekeriya Kul
  • Greft Miktarı 3140

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #52 : 22 Haziran 2021, 08:40:57 »
16. gün donör bölge.
  • Greft Miktarı 3140

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 22 Haziran 2021, 09:20:16 »
Kabuk dökümü sonrası görüntü çok iyi ve doğal . Donör çok iyi toparlamış artık sabır gerektiren aylar geliyor

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #54 : 22 Haziran 2021, 09:22:38 »
Kabuk dökümü sonrası görüntü çok iyi ve doğal . Donör çok iyi toparlamış artık sabır gerektiren aylar geliyor

Teşekkür ederim.

Bu aşamadan sonra köklerin tutmama ihtimali vb riskler var mı?
  • Greft Miktarı 3140

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #55 : 22 Haziran 2021, 12:53:27 »
 72 saat kafayı carpmadıysan zamanla çıkar ekilenler erken beklentiye girme 15 aya kadar çıkar 4. ay baslar ufaktan yada onec sonra zamanla çıkar.zaten çıkış yüzdesi yuksek bir dr kendisi sorun olmaz rahat ol
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 22 Haziran 2021, 17:05:53 »
Teşekkür ederim.

Bu aşamadan sonra köklerin tutmama ihtimali vb riskler var mı?

Şu durumda tutmama ihtimali var mı yok mu kimse bilemez . Net bildiğim süreç çok sağlıklı ilerliyor.

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 22 Haziran 2021, 19:48:10 »
kabuk sonrası görüntü güzel duruyor ınsalllah güzel sonuç alırsınız

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #58 : 22 Haziran 2021, 20:56:31 »
72 saat kafayı carpmadıysan zamanla çıkar ekilenler erken beklentiye girme 15 aya kadar çıkar 4. ay baslar ufaktan yada onec sonra zamanla çıkar.zaten çıkış yüzdesi yuksek bir dr kendisi sorun olmaz rahat ol

Çok şükür 16 gündür bir darbe yada başka aksilik yaşamadım. İnşAllah sağlıklı ilerler süreç.

Ekim alanında ciddi deri dökülüyor kepek gibi.
  • Greft Miktarı 3140

Son kel

• Sr. Member
« Yanıtla #59 : 22 Haziran 2021, 22:01:38 »
Görüntü güzel bol sabırlar dilerim insan bir an önce sonuç almak istiyor ama maalesef öyle olmuyor sabırla beklemek lazım.

Facebook Twitter Instagram