Gönderen Konu: Dr. Zekeriya Kul, 3140 greft.  (Okunma sayısı 18917 defa)

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
Ynt: Dr. Zekeriya Kul, 3140 greft.
« Yanıtla #16 : 09 Haziran 2021, 17:46:32 »
geriye doğru saçlar sıklaşıyor senın hocam saç sıklığına göre ekım yapmış oraları yanı bır sorun yok

Allah razı olsun.

Doktor bey ekim yaparken söylemişti kanın çok sulanmış diye. İlk başta dediğim gibi bir önceki hafta kiraz yemiştim baya.

Bunun sonucu yüzünde şişme olması kaçınılmaz dedi ki şu anda gözlerimin etrafı ve yanaklarıma doğru ciddi anlamda şişme oldu.

Ekim yaptıracak arkadaşlar öncesinde kan sulandırıcı yiyecekler ve aspirinden uzak dursunlar tavsiyem.
  • Ekim Tarihi: 06.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Zekeriya Kul
  • Greft Miktarı 3140

Distrofik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 10 Haziran 2021, 00:50:17 »
Ekiminiz çok güzel gözüküyor. Zekeriya kul benim en beğendiğim ekimcilerden biri, güzel sonuç alacağınızı düşünüyorum. Sabırla beklemek kalmış artık :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 10 Haziran 2021, 05:23:35 »
Allah razı olsun.

Doktor bey ekim yaparken söylemişti kanın çok sulanmış diye. İlk başta dediğim gibi bir önceki hafta kiraz yemiştim baya.

Bunun sonucu yüzünde şişme olması kaçınılmaz dedi ki şu anda gözlerimin etrafı ve yanaklarıma doğru ciddi anlamda şişme oldu.

Ekim yaptıracak arkadaşlar öncesinde kan sulandırıcı yiyecekler ve aspirinden uzak dursunlar tavsiyem.

ödem durumu normal bir durum zaten herkes de olur bir kaç gün dişini sıkıcan artık geçer gider saçlar güzel olsunda çile kutsaldır ::)

rica ederim
Global Moderator

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 11 Haziran 2021, 12:38:25 »
4. Gündeyim. 2 defa kendim yıkadım. Birşey dikkatimi çekti bugün tepede iki bölgede boşluk var gibi. Sizce anormal bir durum mu?
  • Greft Miktarı 3140

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 11 Haziran 2021, 12:53:06 »
4. Gündeyim. 2 defa kendim yıkadım. Birşey dikkatimi çekti bugün tepede iki bölgede boşluk var gibi. Sizce anormal bir durum mu?
Galiba o kısımda kendi saclariniz olduğundan hoca girmemiş oralara
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 11 Haziran 2021, 13:26:10 »
Ekim öncesi o kısımdaki saç yoğunlusuzu gözden geçirin eğer orası seyrek ise ekim öncesi hocanın hatası var demektir saç varsa yeterli derecede doğru bir planlama demektir
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 11 Haziran 2021, 13:34:29 »
Ekim öncesi o kısımdaki saç yoğunlusuzu gözden geçirin eğer orası seyrek ise ekim öncesi hocanın hatası var demektir saç varsa yeterli derecede doğru bir planlama demektir

Vardı o bölümde saç. Zaten ekim öncesi ön ve yanları daha yoğun, arkaya doğru seyrelterek gidicem dedi. Beklemek lazım biraz daha demek ki.
  • Greft Miktarı 3140

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 11 Haziran 2021, 13:35:37 »
5. Gün donör bölge.
  • Greft Miktarı 3140

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 11 Haziran 2021, 13:39:20 »
Vardı o bölümde saç. Zaten ekim öncesi ön ve yanları daha yoğun, arkaya doğru seyrelterek gidicem dedi. Beklemek lazım biraz daha demek ki.

Anladım hocam siz işaretleyince tekrar daha öncede sormuşsunuz Teyid almak için durumu anlamak için yazdım umarım güzel olur sonucunuz.
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #25 : 13 Haziran 2021, 02:36:54 »
Arkadaşlar bugün tam 1 hafta oluyor. Tıraş edilen saçlarım da uzamaya başladı.
İki sorum olacak lütfen cevaplarsanız çok mutlu olurum. Biraz endişe duymaya başladım çünkü.

1- ön çizginin orta aşağısında kendi orjinal saçlarımın uzadığını göreceksiniz. Bu saçlara göre saç çizgimi çok mu geride yapmış hoca?

2- Daha önceki mesajlarımda da sordum ama saç uzadıkça sanki belirginleşiyor.  ön orta alandan sonra ikinci gün ekilen bölgede iki boşluk alan gözüküyor sizce bu bir problem değil mi? Saçlar uzamadan o alanlara ekim yaptırayım mı?
  • Greft Miktarı 3140

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #26 : 13 Haziran 2021, 04:23:53 »
Öncelikle ekiminiz hayırlı olsun. Ön çizginizi saçlarınızın sık olması için geriden planlamış Zekariya Hoca. Saçlarınız çıktığı zaman o bölüm çok göze batmaz. Boşluk olan bölgede de arkadaşların dediği gibi eğer kendi saçınız varsa o bölümde zarar vermemek için aralara girilmemiş olabilir. Bunu da ancak Zekariya Beye sorarak öğrenebilirsiniz. Eğer o bölümde saçınız yoksa erkenden düzeltilirse iyi olur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #27 : 13 Haziran 2021, 09:11:15 »
Öncelikle ekiminiz hayırlı olsun. Ön çizginizi saçlarınızın sık olması için geriden planlamış Zekariya Hoca. Saçlarınız çıktığı zaman o bölüm çok göze batmaz. Boşluk olan bölgede de arkadaşların dediği gibi eğer kendi saçınız varsa o bölümde zarar vermemek için aralara girilmemiş olabilir. Bunu da ancak Zekariya Beye sorarak öğrenebilirsiniz. Eğer o bölümde saçınız yoksa erkenden düzeltilirse iyi olur.

Çok teşekkür ederim. Sordum asistanına. Arkaya doğru seyrelterek ekim yapıldı bir açıklık söz konusu bile olamaz merak etmeyin dedi. Gönlüm rahat mı? Tabi ki hayır.
Bekleyip görücez artık sanırım.
  • Greft Miktarı 3140

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #28 : 13 Haziran 2021, 10:05:43 »
Çok teşekkür ederim. Sordum asistanına. Arkaya doğru seyrelterek ekim yapıldı bir açıklık söz konusu bile olamaz merak etmeyin dedi. Gönlüm rahat mı? Tabi ki hayır.
Bekleyip görücez artık sanırım.

Rica ederim. Şöyle bir durum da olabilir ekim zamanı ödem oluyor ya ekim bölgesinde, belki de ödemden kaynaklı öyle bir boşlukta görünüyor olabilir. Bende bir alanı boş bırakacaklarını aslında düşünüyorum. En azından biraz saç ekerlerdi. Eğer tabi saçlı alan varsa ve özellikle o bölgedeki saçlarınız zayıfsa bilinçli de ekim yapılmamış olabilir. Güzel bir merkezde ekim yaptırdığınız için çok sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Asmed'e ekim yaptırmasam muhtemelen bende Zekeriya Hocaya ekim yaptıracaktım :). Tekrardan hayırlı olsun...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

byemrahozd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 13 Haziran 2021, 10:40:13 »
Rica ederim. Şöyle bir durum da olabilir ekim zamanı ödem oluyor ya ekim bölgesinde, belki de ödemden kaynaklı öyle bir boşlukta görünüyor olabilir. Bende bir alanı boş bırakacaklarını aslında düşünüyorum. En azından biraz saç ekerlerdi. Eğer tabi saçlı alan varsa ve özellikle o bölgedeki saçlarınız zayıfsa bilinçli de ekim yapılmamış olabilir. Güzel bir merkezde ekim yaptırdığınız için çok sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Asmed'e ekim yaptırmasam muhtemelen bende Zekeriya Hocaya ekim yaptıracaktım :). Tekrardan hayırlı olsun...

Hocam “düşünüyorum” yazmışsın kalbimi hoplattın ☺ Neyse ki mesajın devamını okuyunca klavyenin sürçtüğünü anladım. Çok teşekkürler cevabın için.
  • Greft Miktarı 3140

Facebook Twitter Instagram