Gönderen Konu: Dr.Jale Şenyurt / 4-5 Temmuz / 6000 greft ( 2 seans )  (Okunma sayısı 39305 defa)

jeffrey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Jale Şenyurt / 4-5 Temmuz / 6000 greft ( 2 seans )
« Yanıtla #91 : 14 Ağustos 2017, 23:05:53 »
Merhaba hocam,

süreciniz gayet iyi gidiyor. Konuyu takipteyim. Ben de Jale hoca'yı düşünüyorum. İstikrarlı paylaşımlarınız Jale hoca'yı düşünenler için faydalı olacaktır.

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 15 Ağustos 2017, 12:04:57 »
Merhaba hocam,

süreciniz gayet iyi gidiyor. Konuyu takipteyim. Ben de Jale hoca'yı düşünüyorum. İstikrarlı paylaşımlarınız Jale hoca'yı düşünenler için faydalı olacaktır.

Teşekkürler , elimden geldiğince paylaşıma devam edicem

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 30 Ağustos 2017, 11:09:37 »
57.gün dostlar

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 30 Ağustos 2017, 11:32:28 »
dökülme kesildi sanırım. baya şoka uğramış. ama aynı hızda çıkışlar başlamış. diplerden kararmalar baya var.

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 30 Ağustos 2017, 20:38:39 »
dökülme kesildi sanırım. baya şoka uğramış. ama aynı hızda çıkışlar başlamış. diplerden kararmalar baya var.

evet şok dökülme oldu bayaa ama durdu gibi şimdi . İnşallah dediğin gibi hızlı olur çıkışlar :)

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 31 Ağustos 2017, 00:43:57 »
Takipteyiz hocam 1 ay önden gidiyorsun ama bence artık hasat zamanı yaklaşıyor senin adına heyecanlıyım  :) Prp yaptırdınızmı 1 ay sonunda yoksa Jale hoca gerek görmedimi?

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 31 Ağustos 2017, 18:07:38 »
Takipteyiz hocam 1 ay önden gidiyorsun ama bence artık hasat zamanı yaklaşıyor senin adına heyecanlıyım  :) Prp yaptırdınızmı 1 ay sonunda yoksa Jale hoca gerek görmedimi?

İnşallah yaklaşıyordur :) Prp yurtdışında olduğum için yaptıramadım ama şimdi döndüm bayramdan sonra yaptırıcam kısmetse

turhan222

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 01 Eylül 2017, 17:56:27 »
hocam birşey sorabilir miyim saç yapınız ince telli mi tam anlayamadığım için soruyorum

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 01 Eylül 2017, 19:20:40 »
hocam birşey sorabilir miyim saç yapınız ince telli mi tam anlayamadığım için soruyorum

Yok hocam kalın telli diyebiliriz

turhan222

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 01 Eylül 2017, 20:02:22 »

sizin konunuzu takip ediyorum bende Jale hocaya ekim düşünüyorum bu süreç çok zor karar verme süresi. siz hangi sebep veya sebeplerden jale hocayı seçtiniz acaba

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 03 Eylül 2017, 01:50:47 »

sizin konunuzu takip ediyorum bende Jale hocaya ekim düşünüyorum bu süreç çok zor karar verme süresi. siz hangi sebep veya sebeplerden jale hocayı seçtiniz acaba

Öncelikle bu forumda sonuçlardan yola çıkarak Ankaradaki yerlerle görüştüm , benimalnımgeniş adlı arkadaşın sonucunuda çok beğenmiştim , jale hanımla görüşmeye gittiğimde tavırları ve işine hakimiyeti çok belli ediyodu kendini , kendisinin doktor olması , operasyonu hastanede yapması diğer faktörler . Zaten çok çok uzun araştırmalarda yapmadım açıkçası . Şuan için herşey yolunda sonundada öyle olur inşallah

turhan222

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 03 Eylül 2017, 14:58:18 »

Öncelikle bu forumda sonuçlardan yola çıkarak Ankaradaki yerlerle görüştüm , benimalnımgeniş adlı arkadaşın sonucunuda çok beğenmiştim , jale hanımla görüşmeye gittiğimde tavırları ve işine hakimiyeti çok belli ediyodu kendini , kendisinin doktor olması , operasyonu hastanede yapması diğer faktörler . Zaten çok çok uzun araştırmalarda yapmadım açıkçası . Şuan için herşey yolunda sonundada öyle olur inşallah
benimalnımgeniş arkadaşın saçı Jale hocaya büyük katkı sağladı bence çünkü bende o ekimden sonra Jale hocayı ciddi anlamda 1. sıraya koydum kafamda  :) sizde dahil olarak yakın zamanlarda ekim yapılan 2-3 kişi var bu sonuçlar  bizim gibi düşünenlere iyi bi fikir olacak umarım istediğiniz saça kavuşursunuzben açıkcası umutluyum.donörde şu ana kadar bi sıkıntı çıkan arkadaş görmedim bu da çok rahatlatıyor insanı

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 05 Eylül 2017, 19:47:51 »
hocam jale hanım operasyondan önce donör alan ile ilgili inceleme yapıyor mu
rezerv miktarı, lazım olan miktar vs, sonrasında planlamayı nasıl yapıyor biraz anlatabilir misiniz :)

turhan222

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 05 Eylül 2017, 20:33:41 »
hocam jale hanım operasyondan önce donör alan ile ilgili inceleme yapıyor mu
rezerv miktarı, lazım olan miktar vs, sonrasında planlamayı nasıl yapıyor biraz anlatabilir misiniz :)
bunu bende merak ediyorum açıkcası. önceden bir çalışma yapılıyor mu  ?

Facebook Twitter Instagram