Gönderen Konu: Karar Konusunda Yardım  (Okunma sayısı 968 defa)

LexLuthor

• Yeni üye
  • *
Karar Konusunda Yardım
« : 01 Haziran 2021, 16:43:54 »
Merhabalar, öncelikle bu forum için Hintell'e ve içeriği oluşturan herkese sonsuz teşekkürler. Bir aydır içini dışına çıkardım, bulabildiğim tüm içerikleri inceledim. İnternette bu kadar tarafsız ve gerçekliği net başka kaynak yok.

Yaşım 33, uzun süredir dökülme yaşayan bir olarak kararımı verdim ve bu forumda öne çıktığını gördüğüm yerlerle görüştüm. İstanbul'da en ideal olduğunu gördüğüm üç yere kadar indim. ASMED en ideali gibi gözüküyor aslında ama 70k-100k bandına çıkacak bütçem hazırda yok.

Hasan Akil - AKL

Belli bir dönem tökezlemiş ama son dönem yorumları sağlam gözüküyor. Çok önemli bir avantajı evime 5 dakika mesafede. Ekim sonrası işlemler ve destekler için gidip gelmem çok kolay ki sürecin önemli bir kısmı da bu gibi gözüküyor. Ekim, ekim sonrası seanslar ve bakım paketi için oldukça makul bir bütçe sundular. Dezavantajı sanırım doktor yok bu işlemlerin bünyelerinde. Bu biraz soru işareti yarattı.

Dr. Serkan Aygın

Adından anlaşılacağı gibi doktor burada var :) Forumda gördüğüm kadarıyla en sık tercih edilen yerlerden biri, güven duygusu yaratıyor. Fiyat AKL'den çok ufak fazla, düşünmeye değecek bir miktar değil. Dezavantajı evime çok uzak, ekim sonrası işlemler için gitmek çok kolay değil.

Dr. Bilgehan Aydın

Yine doktor olması bir artı. Sanırım eskiden Hasan Akil'in ekibindeymiş. Forumda çok burayı kullanan bulamadım ama bulduklarımda şikayet yok. Dezavantajı yine uzaklık ve çok referans görememem.

Asuman Hair

Burası da güvenilir yerlerden biri fakat çok uzak tarihe randevu veriyorlar. Hasan Akil örneğin gelecek hafta için operasyon tarihi verebildi. Fiyat diğerlerinden bir tık yukarıda ama yine tercih için çok büyük değişken değil.

Aslında temelde AKL ve Serkan Aygın arasındayım diyebilirim. Birinin yakınlığı ve sonuçlarındaki başarı öne çıkarken diğerinin doktor kadrosu ve forumda çok tercih edilmesi öne çıkıyor.

Ne dersiniz?

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Karar Konusunda Yardım
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2021, 16:54:02 »
Asuman hair ya da Serkan aygın

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2021, 02:22:05 »
Asuman Hair bugünü baz alırsak ne kadar ileri bir tarihe randevu vereceklerini söylediler? Serkan Aygın doktor ama ekimin hiçbir aşamasında bulunmuyor, bunu dikkate alın derim. Bir de saç ekimini şurası evime yakın, burası uzak şeklinde düşünerek merkeze karar vermeyin derim.

DeliKase

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2021, 10:52:39 »
Son dönemlerde Bilgehan Aydın'dan kötü sonuçlar alan insan sayısı bir hayli fazla forumda. bir de kanal açım işlerini yapan Ahmet Tosun buradan ayrılmış. Bilgehan Aydın operasyonun hiç bir aşamasında yer almıyor. bir kere bile görmeyeceksin muhtemelen.

Ben forumda incelediğim konulara istinaden şu sıralar en mantıklı tercihin Serkan Aygın ya da Asuman Hair olacağını düşünüyorum.

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2021, 14:46:48 »
Hasan Akil - AKL evet son zamanlarda eski durumlarına dönerek çok güzel sonuç alıyorlar yeni yerlerinde ve 4 hastadan fazla ekmiyorlar o yüzden ben beğeniyorum

Dr. Serkan Aygın beğendiğim bir merkez

Dr. Bilgehan Aydın yerine medeks önerirrim

Asuman Hair de  beğeniyorum

artık araştırmana kendin karar verirsin kısaca

kısaca gayet işini düzgün yapan merkezler hangisi sana uygun ise

LexLuthor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2021, 16:57:13 »
Teşekkürler herkese. Ön görüşmeden sonra Serkan Aygın'dan bu cuma için randevu verildi (Asuman Hair 1 ay sonrasına vermişti). Görüşeceğim, eğer içime sinerse operasyonu gerçekleştireceğiz.

Şu an için en zor aşama sigarayı bırakmak gibi gözüküyor :D

Facebook Twitter Instagram