Gönderen Konu: İlhan Serdaroğlu Saç Ekimim  (Okunma sayısı 37928 defa)

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan Serdaroğlu Saç Ekimim
« Yanıtla #45 : 18 Ocak 2016, 20:54:42 »
neredeyse 3bin greft ve bu sonuç..bence çok iyi..sanırım çoklu greft fazla??en önemlisi de şakaklar tamam olmuş :)dimi iron ?

SeLo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 18 Ocak 2016, 20:56:17 »
İrona katılıyorum..ön çizgi iyi oturmuş. Orta bölgede 2 ay sonra iyice kapanır. Erken ve iyi bir ekim olmuş bence..darısı başımıza :')

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 18 Ocak 2016, 20:58:47 »
bana kalırsa ilhan hoca ve ekibinin en iyi yaptığı işlerden biri ön çizgi..

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 18 Ocak 2016, 20:59:45 »
Evet hocam, kökler kalın ve muhtemelen çoklu çıkmış, yoksa bu tür bir sonuç ortaya çıkmazdı. Ön ve şakaklar tam oturmuş..Arka kısımlarda seyreklik olsa da geriye taradığında kapanır.

İşin en güzel tarafı ise şu, ekim öncesi ön ve orta bölge komple boş ve dımdızlak kel..Bu tür ekimlerde ne eksen çıkıyor..Arkadaşın şanslı tarafı bu..Minyatür saçları veya orada az bir saçı olsaydı bunlar ekimin riskini artıyor..Doktorlarda, mevcut saça zarar vermemek için uğraşmıyor, direkt boş alana ekerek kolayca işini yapıyor..Ortaya da böyle bir sonuç ortaya çıkıyor.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 18 Ocak 2016, 22:59:58 »
Arkadaşlar bu arkadasın 15. Gün ekilen saclarına bakarsanız greftler hep çoklu ben yakinlastirip baktım. Çoklu greft 3 bin gibi bir sayıda bile o kadar açıklığı kapatmaya yetmiş ki 2-3 ay sonra orta bölge baya baya kapatır. Ayni ekimi tekli greftleri fazla olan biri yaptırsa eminim cok seyrek olurdu. Bu sac birazda kişinin sacı ve kalitesi ile ilgili artık anladım.

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 19 Ocak 2016, 01:22:51 »
Ne kadar nekroz vakasıda cıksada ilhan hocanın bu ekimde hakkını vermek lazım iyi iş cıkarmış

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 19 Ocak 2016, 08:26:12 »
Bir kere nekroz oldu diye her seferinde olacak hali yok, çok övülen hocaların da vardır illa bu tip vakaları..

Dostum şimdiden başarılı gözüküyor hayırlı olsun saçların :)

karincayegen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 19 Ocak 2016, 08:35:44 »
Tesekkur ederim hocam  :)

Bir kere nekroz oldu diye her seferinde olacak hali yok, çok övülen hocaların da vardır illa bu tip vakaları..

Dostum şimdiden başarılı gözüküyor hayırlı olsun saçların :)

SeLo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 19 Ocak 2016, 09:02:08 »
Bişey sorucam , doktorun verdiği trixowell spreyi ve şampuanı kullanmışsın sence bir faydası etkisi oldumu? Ben kullanmadım , öyle duruyor kenarda.

countdown34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 19 Ocak 2016, 10:14:31 »
Kardeşim hayirli olsun belli ki her şey yolunda gitmiş. Çoklu graft, saç kalınlığı, operasyon başarısı ve senin iyi bakman. Saçın önemli bölümünün daha çıkmasına da 2 ay var. Güle guke kullan şimdiden

vincenzo234

• Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : 19 Ocak 2016, 11:17:00 »
İşte İlhan hocayı en çok eleştirenlerden biri benim ama böyle ekimlerde yapıyor adam bizi şaşırtıyor, nekroz vakası olmasa zaten 10 bine de ekse ektiririm ama biz gittik operasyon yaptırdık karıncayeğen gibi çıkacak mı saçlarımız nekroz mu olacak bilemiyoruz ki.. Karıncayeğen hayırlı olsun kardeşim senin tepe bayağı açıkmış, nasıl bir duygu acaba 3-4 ay sonra kafanın saçla dolması benim başıma gelse heralde çok mutlu olurdum :=))))

karincayegen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 20 Ocak 2016, 09:05:24 »
Cok buyuk faydasi oldugunu dusunmuyorum.

Bişey sorucam , doktorun verdiği trixowell spreyi ve şampuanı kullanmışsın sence bir faydası etkisi oldumu? Ben kullanmadım , öyle duruyor kenarda.

karincayegen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 20 Ocak 2016, 09:06:31 »
Tesekkur ederim hocam. Umarim herkes istedigi sonucu alir.

Kardeşim hayirli olsun belli ki her şey yolunda gitmiş. Çoklu graft, saç kalınlığı, operasyon başarısı ve senin iyi bakman. Saçın önemli bölümünün daha çıkmasına da 2 ay var. Güle guke kullan şimdiden

karincayegen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 20 Ocak 2016, 09:08:36 »
Tesekkur ederim hocam. Valla cok guzel bi duygu genclestim resmen. Etrafimdaki herkes iyi seyler soyluyo. Umarim daha guzel sonuclar cikar ilerleyen zamanda. Umarim herkes istedigi sonucu alir.

İşte İlhan hocayı en çok eleştirenlerden biri benim ama böyle ekimlerde yapıyor adam bizi şaşırtıyor, nekroz vakası olmasa zaten 10 bine de ekse ektiririm ama biz gittik operasyon yaptırdık karıncayeğen gibi çıkacak mı saçlarımız nekroz mu olacak bilemiyoruz ki.. Karıncayeğen hayırlı olsun kardeşim senin tepe bayağı açıkmış, nasıl bir duygu acaba 3-4 ay sonra kafanın saçla dolması benim başıma gelse heralde çok mutlu olurdum :=))))

countdown34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 07 Şubat 2016, 22:32:36 »
nedir son durum 140 olmuş

Facebook Twitter Instagram